רעננה

להגיע לפלייאוף עליון

זאת המטרה של קבוצת הגברים בכדורסל, מכבי יובלים רעננה, שפתחה את אימוניה השבוע עם הרבה אופטימיות לקראת העונה הקרובה

זאב גולדשמיט 06/09/2018
גל חלמיש. מצפה לפלייאוף עליון (צילום: זאב גולדשמיט)

מכבי יובלים רעננה פתחה ביום ראשון את אימוניה לקראת העונה הקרובה בהדרכת המאמן החדש, אבנר יאור ועם לא מעט שחקנים חדשים. מנהל הקבוצה, רמי איווניר, בדק שהכל ערוך ומוכן באולם מטרווסט, בעוד המאמן ניגש לשני הזרים, ויין לנגסטון וג'ארמר גאלי, לחץ את ידם, ואיחל להם הצלחה. שני כוכבי נבחרת העתודה, גיל בני ומייקל בריסקר, יצרו הרבה עניין בעקבות הזכייה באליפות אירופה, והם מבינים שהעונה הצפיות מהם גדלו. יושבת ראש המועדון, זיוה לב דגן והמנהל המקצועי, רון נווה, עקבו מהצד, ובכלל הייתה תחושה שבמועדון מצפים לעונה מעניינת.                      

גל חלמיש (27), שהגיע מאליצור קריית אתא, שיחק בחמש העונות האחרונות בצפון, וחיפש לעשות שינוי. "שמעתי מהרבה אנשים המלצות על מכבי רעננה, שזה מועדון טוב ומסודר, לכן בחרתי ברעננה. הציפיות העונה הן להגיע לפלייאוף העליון, ואחר כך נחלום על דברים גדולים יותר. זו ליגה קשה, שאי אפשר לדעת כיצד דברים יתפתחו, לכן כולם מעדיפים להגיע ל 1-8, ואחרי זה הכל פתוח".                        

המאמן אבנר יאור, שבשלוש העונות האחרונות אימן במכבי רחובות והצעיד אותה לצמרת הגבוהה, מצפה לפחות לאותה הצלחה עם רעננה, אבל הוא נשמע צנוע. "המטרה שלי ברעננה שתהיה לנו קבוצה שמחה, לגרום לאנשים ליהנות מהמשחק וליצור חיבור עם הקהילה".

 מהן השאיפות העונה?

 "יש לנו קבוצה צעירה, והמטרה היא להיכנס לפלייאוף העליון בזכות משחק קבוצתי. רעננה נמצאת בשליש התחתון של התקציבים בליגה הלאומית, ואם נצליח להיכנס לפלייאוף זה יהיה נהדר. מה אחרי זה? כשנגיע לפלייאוף נעשה חישוב מחדש".                                                                                

על שני שחקני הבית אלופי אירופה, גיל בני ומייקל בריסקר, אמר יאור: "יהיה להם חלק חשוב בהובלת הקבוצה. אני מאוד מקווה שזו תהיה עונת הפריצה שלהם. ישבתי איתם בקיץ, והם אמרו לי שזה מה שהם רוצים. מקווה שכל משחק שלנו תהיה חגיגה ושחובבי הכדורסל ברעננה יבואו לעודד וליהנות מהחוויה".

 


עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
תלונה: העירייה אינה אוכפת חניה של כלי רכב כבדים ברחוב יבניאלי
עוד גילעד ושדי
פינוי בינוי – המלחמות שבדרך
ילדי נתניה השתתפו בביה"ס של החגים
צעיר נורה למוות בבת ים
חריגות קרינה בגן "רותם"
חידוש עור פנייך הוא עניין מקצועי.
חידוש עור פנייך הוא עניין מקצועי.
"אחתוך לו את כל הפנים לשתיים"
נהג מונית חשוד בעבירות מין