רעננה

הוגשה תלונה במשטרה בגין חשד לניסיון לפגוע בטוהר הבחירות

המועמד לראשות העירייה, יקי ודמני, הגיש תלונה במשטרה, וביקש לחקור במטרה לגלות מי אחראי להפצת הדף "רעננה חופשית", בו פורסמה תמונה מפוברקת של ראש העירייה איתן גינזבורג. במטה של גינזבורג בחרו להגיש תלונה לפייסבוק

זאב גולדשמיט 13/09/2018
יקי ודמני. התלונן במשטרה (צילום: מיה קפל)

דף הפייסבוק הפיקטיבי שנועד להשמיץ את ראש העירייה איתן גיזנבורג, עליו כתבנו בשבוע שעבר, לא עבר בשקט. המועמד לראשות העירייה, יקי ודמני, הגיש תלונה במשטרה, וביקש לחקור במטרה לגלות מי אחראי להפצת הדף "רעננה חופשית", בו, כזכור, פורסמה תמונה מפוברקת של גינזבורג.

מיד עם חשיפת הפרשה ולאחר שממטה גינזבורג טענו כי מאחורי הדף עומד אחד המתמודדים הודיע ודמני שאם לא תוגש תלונה, הוא יעשה זאת בעצמו. ואכן, ודמני וחבר המועצה שפעיל ברשימתו, מרסלו גל, ניגשו ביום חמישי שעבר, למשטרת כפר סבא והגישו תלונה בחשד ל "זיוף תיעוד, חשד להוצאת דיבה וניסיון לפגוע בטוהר המידות בבחירות לראשות העיר".

גינזבורג מצדו לא הגיש תלונה במשטרה ובמטה שלו נימקו זאת בכך שעם כל הצער והמעשה המתועב, אין מדובר בעבירה פלילית. עם זאת נמסר מהמטה של גינזבורג שהוגשה תלונה לפייסבוק בגין מה שהם מכנים הפרת תנאי השימוש בפייסבוק – "לא רק בגלל פרסום התמונה ללא אישור, אלא בשל ניסיון להטעיית הציבור והכוונות והמסרים של עמוד הפייסבוק".

בתגובה רשמית נמסר ממטה איתן גינזבורג: "הוגשה בנושא תלונה לפייסבוק, ואנחנו פועלים בדרכים נוספות כדי לנסות לאתר את מי שעומד מאחורי היוזמה הנבזית הזו. אנחנו מקווים שהמאמצים ישאו פרי בקרוב מאוד".

 

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מח יולדות חדשה נחנכה באיכילוב
מחלקת יולדות חדשה נחנכה ב"איכילוב"
שלב השאלה הזהה
שלב השאלה הזהה
הפוליטיקה של הרצליה
הפוליטיקה של הרצליה
נפגעים בשריפה בבניין בהרצליה
חשד: אולם אירועים פעל חרף צו סגירה שהיה תלוי נגדו
עמודי התאורה בראשון לציון
פיילוט בחוף הים
ב(ע)ין השורות
ב(ע)ין השורות
מטבח מעוצב
מה באמת כוללת העלות של עיצוב מטבח?