רעננה

הצלחה ליום ההתרמה ל"קרן רועי לא אחסר"

למעלה מ-200 אלף שקל נאספו ביום ההתרמה לקרן שמסייעת למשפחות נזקקות ברעננה בתחומים שונים

זאב גולדשמיט 16/09/2018
הצלחה ליום ההתרמה ל
דביר סקעת. הציבור הצביע ברגליים (צילום: עידו סקעת)

למעלה מ- 200 אלף שקל נאספו בסוף השבוע האחרון במסגרת יום ההתרמה השנתי ל"קרן רועי לו אחסר". מדובר בקרן ללא מטרות רווח שהוקמה לפני 20 שנה על שמו של רועי חסן ז"ל, שנהרג בתאונת דרכים בעת שירותו הצבאי. הקרן מסייעת בתחומים שונים למשפחות נזקקות בעיר.

כ-350 פעילים, ביניהם תלמידי חטיבות הביניים אלון, רימון ויונתן והתיכונים אוסטרובסקי, מטרו ווסט, אביב, ואמי״ת רננים השתתפו ביום ההתרמה.

הוריו של רועי, משה ואתי חסן , מייסדי הקרן: ״קרוב  ל- 15 שנה שאנו מקיימים יום התרמה שנתי ברעננה ולא זכור לנו שנאסף סכום כזה מכובד. אנו מודים לכל מי שתרם ולקח חלק בהצלחה הגדולה הזו. כעת נוכל לעזור יותר ולתת הזדמנות שווה לכל ילד וילדה״.

לפני ארבעה חודשים מונה לתפקיד מנכ"ל הקרן, דביר סקעת, שהכניס רוח חדשה.

סקעת: "בכניסתי לתפקיד ראיתי לנכון למתג מחדש את הקרן. אמנם בתחום הרווחה והחינוך שמה של הקרן הולך לפניה בכל מקום אפשרי, אך ראיתי שיש חוסר הסברה מסוים בקרב הקהילה אודות זרועותיה של הקרן, פעילותיה השונות והמקומות בהם היא נותנת מענה לאוכלוסיות המוחלשות בעיר. הודות לעיריית רעננה שמלווה את הקרן מיום היווסדה העלינו קמפיין נרחב בכל רחבי העיר והתוצאה היא שהציבור הצביע ברגליים. אני מבקש להודות לכל התורמים שפתחו ופותחים את הלב ואת הכיס, היום חברתם למשפחה אחת גדולה שנקראת קרן רועי לא אחסר. בזכותכם נצליח לבנות עולם טוב יותר ״.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
אלי ברדה נבחר לעמוד בראש אשכול 'גליל-עמקים'
שוק של תירוצים
שוק של תירוצים
"אני לא פירסמתי דבר כזה"
יוצאת לאתגר חדש
חשד להונאת קשישה
שבוע הכי טוב להיות טוב בהוד השרון יצא לדרך
"הכי טוב להיות טוב" בהוד השרון
חשד: הרוג בתאונת "פגע וברח"
המשטרה: פוענח אירוע דקירות ברחובות