רעננה

"נהיה הפתעת הבחירות הבאות"

"יש עתיד" הציגה את חברי רשימתה שלמועצת העיר רעננה. בראש הרשימה עומד איתן גליק ואחריו זהבה לנדמן, עזריאל (עוזי) חריזי, אורי זנקו, משה גולד, דורון אבידר, ורום גולן

זאב גולדשמיט 16/09/2018
רשימת "יש עתיד" ברעננה במפגש עם ח"כ יעל גרמן (צילום: פרטי)

רשימת "יש עתיד", שמתמודדת לראשונה למועצת העיר רעננה, הציגה בשבוע שעבר את רשימת המועמדים שלה למועצת העיר.

בראש הרשימה עומד עו"ד איתן גליק, שהתמודד בתחילה לראשות העירייה אך הסיר את מועמדותו. הרשימה כוללת גם את זהבה לנדמן - פעילה חברתית דתייה ומאמנת אישית;  עזריאל (עוזי) חריזי – עו"ד בתחום המקרקעין והתכנון העירוני; אורי זנקו - מנהל בתחום שוק ההון וההי-טק ועו"ד; משה גולד - עו"ד בעל ניסיון ניהולי רב שנים כמנכ"ל וסמנכ"ל כספים  בחברות ציבוריות מהמובילות במשק;  דורון אבידר, מהנדס חשמל שהפך מאיש הי טק לאיש חינוך, ורום גולן - צעיר המועמדים, רק בן 23 ששירת ב-8200 ופעיל חברתי מגיל צעיר.

רשימת "יש עתיד", אמורה לדברי עו"ד גליק להביא רוח רעננה למועצת העיר הבאה. גליק טוען בהתבסס על סקרים שערכה מפלגתו, "יש עתיד" ברעננה תכניס למועצת העיר לפחות שלושה מושבים. "אנחנו נהיה הפתעת הבחירות הבאות, רק אנחנו יכולים להוות את הקול השפוי לרוב החילוני בעיר",אמר גליק והוסיף, "יש לנו רשימה ערכית שכוללת חילוניים ודתיים עם יכולות, שיכולה להגדיר מחדש את הסטטוס-קוו לא שיוויוני בעליל הקיים בעיר בשנים האחרונות. רק רשימה חזקה שלא ניתן לקנות בכיסא ומישרה, תוכל להוות איזון ושומר הסף לכל ראש עיר שייבחר. רק רשימה מגוונת של חילוניים ודתיים תוכל לדאוג לצרכים של הרוב החילוני בעיר".

בשבוע שעבר הגיע לרעננה שרת הבריאות לשעבר וראש עיריית הרצליה לשעבר, יעל גרמן, חברת "יש עתיד" הארצי, שהרצתה במפגש תושבים.

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
המכתב שלו צורם
"המכתב שלו צורם"
חופשת קיץ ברגע האחרון?
חופשת קיץ ברגע האחרון? כך תעשו זאת בצורה אחראית
כתב אישום בגין תקיפה במרכז הוד השרון
כתב אישום בגין תקיפה במרכז הוד"ש
אלופות המדינה לנשים בטניס
מציאות רבודה במוזאון
בית הספר בן גוריון
בת ים בסימן קריאה
גינת השעשועים בסמטת ויצו. מתקנים חמים בימי הקיץ הלוהטים
מדוע אין רשת הצללה בגינה בסמטת ויצ"ו?
בונים באחריות