רעננה

ביקור השרה

מירי רגב, שרת התרבות והספורט, הגיעה לרעננה לביקור תמיכה ברשימ הליכוד למועצה ובאילן כהן, העומד בראש הרשימה

זאב גולדשמיט 25/09/2018
מירי רגב וחברי רשימת הליכוד (צילום: פרטי)

שרת התרבות והספורט, מירי רגב, ביקרה ביום שישי בצהריים ברעננה. השרה הייתה אורחת של ראש רשימת הליכוד, אילן כהן, והגיעה כדי לחזק אותו ואת הליכוד לקראת הבחירות הקרובות למועצת העיר.

בשעה 11:45 רגב יצאה מרכב השרד כשחיוך רחב על פניה. ג'ינגל של הליכוד ניגן ברקע בזמן שרגב ואילן כהן צעדו ברחוב הראשי, ומאחוריהם פעיל עם מגבר שהשמיע את שיר ההלל לשרה, שחלק ממילותיו:  "כולם יודעים מי זאת מירי רגב, שהיא לא דופקת חשבון, ושהיא אחלה בנאדם".

רגב הרבתה ללחוץ ידיים לעוברים ושבים, נכנסה לחנויות והצטלמה עם לקוחות ובעלי עסקים. "הגעתי לחזק את אילן כהן ומח"ל" הרבתה רגב לומר למי שביקש ללחוץ את ידה, והיו כמובן כאלה שלא פספסו צילום סלפי איתה.

רגב סיפרה על ההיכרות עם אילן כהן: "את אילן כהן אני מכירה מאז שהגעתי לליכוד. משפחת כהן בזכותו של עוזי ז"ל הפך להיות מותג לא רק בליכוד, אלא בכל מקום. כל מה שעוזי כהן עשה זו תרומה לקהילה ואילן כהן ממשיך בדרכו. אילן כהן עושה למען הקהילה, אדם ציוני אוהב את רעננה ותושביה. יש לו יכולת להגיע לאנשים, לדפוק בדלת ולהגיד שצריך לעשות יותר למען רעננה. אם רוצים ברעננה רשימה חזקה שמחוברת לשלטון, צריך לתת כח למח"ל בראשות אילן כהן למועצת העיר".

הרוחות מעט התלהטו, כאשר רגב התעכבה ליד הדוכן של רחלי בן ארי סקעת, יריבתו של אילן כהן שמתמודדת ברשימה עצמאית אחרי שהפסידה לכהן בבחירות בליכוד. מתברר, שרק מירי רגב הצליחה להכניס לאותו פריים בתמונות את אילן ורחלי.

תהלוכת התומכים של רגב הסתיימה ביריד ארבע המינים ברחבת יד לבנים.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
חניכי כנפיים של קרמבו  בחולון
תנועה עם מעוף
פעוט טבע בבריכה בהרצליה
עת לעזור
שלב השאלה הזהה
שלב השאלה הזהה
איריס שפירא ומיכל סלע. חברות אמיצה
לתפוס ת'רגע
דוקטור מיכל אברמוביץ רופאת המשפחה
"הסתובבתי כמו פצצה מתקתקת והרופאה הצילה אותי"
לקראת צום יום הכיפורים
פצוע קשה בתאונה באשדוד