רעננה

השחר של איתן

ראש העירייה איתן גינזבורג חושף את מס׳ 2 ברשימתו: גלי שחר

זאב גולדשמיט 26/09/2018
גלי שחר (צילום: מטה איתן גינזבורג)

ראש העירייה איתן גינזבורג חושף את מס׳ 2 ברשימתו: גלי שחר.

גלי, תושבת העיר בת 43, אמא לשתי בנות במערכת החינוך העירונית. החלה את דרכה המקצועית בעולם ההייטק, ומילאה מגוון תפקידים בכירים באמדוקס בארץ ובחו"ל. בשנים האחרונות עשתה הסבה לעולם החברתי וכיהנה כמנכ״לית עמותת ״גבהים״ המסייעת לקליטת עולים חדשים אקדמאים.

כיום היא מכהנת כסמנכ״לית פיתוח חברתי-עסקי בקרן רש״י, קרן פילנתרופית מהגדולות והמשפיעות בישראל, המקדישה את מאמציה לקידום אוכלוסיות מוחלשות בישראל בתחומי חינוך ורווחה. לגלי תואר ראשון בכלכלה ומדעי החברה מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני בממשל מהבינתחומי הרצליה. בנוסף גלי מכהנת כדירקטורית בעמותת ״אור ירוק״. 

בקדנציה הבאה גלי תתמקד בנושא קליטת העלייה בעיר, קידום הבטיחות בדרכים וחיזוק מערכת הקשרים בין העירייה למגזר העסקי בעיר. 
ראש העיר החדש איתן גינזבורג: ״גלי היא בדיוק מה שאנחנו צריכים במועצה. אישה אמבציוזית והישגית שיודעת לקחת סוגיות ולהביא בהן תוצאות. אני מודה לגלי על שהסכימה לעמוד לצידי במירוץ הזה ובטוח שהיא תהיה חברת מועצה מעולה״.

גלי שחר: ״לפני כמה שנים בחרתי לעבור מעולם ההייטק הנוח וללכת אחרי הלב. פניתי לעשייה ציבורית וחברתית ונשאבתי. מעמותת גבהים, דרך התנדבות ב"אור ירוק" ועד תפקידי הנוכחי כסמנכ״לית קרן רש״י. במועצת העיר הבאה אני אביא את רוח היזמות של עולם ההייטק אל תוך העירייה, ואקדם פרויקטים בנושאי בטיחות בדרכים, קליטת עלייה ושילוב הקהילות השונות בעיר ביחד. אני גאה לעמוד לצידו של איתן גינזבורג שמביא ברוח שלו ובפעולות שלו את האנרגיות והחדשות שרעננה צריכה״.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
שריפה בחצר בית בכפר סבא
בקרוב: מיתר ישוב חכם
חזרה לסורה
למה את לא מחייכת – תערוכה בבית "יד לבנים" רעננה
מדחנים בהוד השרון. לא פעילים
"נתנו לי קנס ללא הצדקה"
צועדים עם רון בלב
הרב דר מיכאל לייטמן
משרד ההסברה, כך תשקיעו נכון את שני מיליון הדולר במאבק האנטישמיות
מסלולי אופניים עם קקל
קק"ל העבירה 1.5 מיליון ש"ח לאירועי קיץ ליישובי עוטף עזה