רעננה

אלחנן טטנבאום נתפס נוהג בפסילה ברעננה

אלחנן טטנבאום, שהיה בשבי של החיזבאללה וכיום משמש כנהג מונית, נעצר לאחר שנתפס ברעננה נוהג בפסילה ואף מסיע נוסע במונית שלו. בהליך זריז הוגש נגדו כתב אישום ומעצרו הוארך עד תום ההליכים

מיכאל פרוסמושקין 26/09/2018
מעצרו הוארך (iclipart)

אלחנן טטנבאום (72) מתל אביב, שהוחזק בשבי על ידי ארגון חיזבאללה,  הואשם היום (יום רביעי) כי בהיותו נהג מונית נהג בפסילה וללא ביטוח.

לפנות בוקר, במהלך פעילות מבצעית יזומה של המשטרה נגד עבירות תנועה מסכנות חיים, שוטרים עיכבו לבדיקה שגרתית נהג מונית במחסום משטרתי ברח' בן גוריון ברעננה. במהלך הבדיקה התברר לשוטרים כי נהג המונית, הוא לא אחר מאשר השבוי לשעבר טטנבאום אשר הסיע נוסע וכל זאת כשרישיונו פסול והוא נוהג ללא ביטוח רכב.

 הוא  נעצר והובא לחקירה בתחנת המשטרה ובהמשך הובא לדיון בבימ"ש לתעבורה בפ"ת. במהלך הדיון הוגש נגד החשוד כתב אישום בעבירות של נהיגה בזמן פסילה, נהיגה ברכב ללא ביטוח, נהיגה ללא רישיון נהיגה תקף מאז שנת 2011 ועבירות נוספות. ביחד עם כתב האישום הוגשה גם בקשה למעצר החשוד עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו

מבקשת המעצר עולה כי הוא נוהג משנת 1965 ובמהלך השנים צבר  לחובתו 60 הרשעות קודמות בתעבורה, לרבות  הרשעות חוזרות בגין פקיעת רישיון נהיגה וכן תלויים ועומדים נגדו שלושה כתבי אישום בעבירות דומות.   

בתום הדיון בבית משפט השלום לתעבורה, השופטת לאה שלזינגר נענתה לבקשת התביעה המשטרתית והאריכה את מעצרו עד תום ההליכים נגדו. 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
"הילדים שלנו מופקרים ברחובות"
מהפכת תחבורה ציבורית בראשון לציון
המורה של המדינה אולגה בן אבי
המורה של המדינה
חוצה את הכביש
אחד מהשעונים שהוברחו
נחשפה רשת להברחת שעוני יוקרה
החוק המעודכן להגבלת הפרסום והשיווק של מוצרי טבק
החוק המעודכן להגבלת הפרסום והשיווק של מוצרי טבק יוצא לדרך
רוכב אופנוע נפצע בינוני באשדוד
רוכב אופנוע נפצע בינוני באשדוד
פצועה מיידוי אבנים בכביש 60