רעננה

מפגש המיוחדים

עו"ד איתן גליק וזהבה לנדמן מרשימת "יש עתיד" ברעננה השתתפו במפגש השנתי של מטה המיוחדים של המפלג, שמבקש לקם את שילוב בעלי הצרכים המיוחדים בחברה

כתב לוקאל 30/09/2018
מפגש המיוחדים
עו"ד איתן גליק, ח"כ יאיר לפיד וזהבה לנדמן במפגש מטה המיוחדים של יש עתיד (צילום: עצמי)

עו"ד איתן גליק וזהבה לנדמן מרשימת "יש עתיד" ברעננה השתתפו ביום שלישי האחרון (25.89.18) במפגש השנתי של מטה המיוחדים של "יש עתיד".

מפלגת "יש עתיד" חרתה על דגלה את קידום הנושא של שילוב וקידום אנשים עם צרכים מיוחדים בהובלה של ח״כ קארין אלהרר (שהיא עצמה נכה). במפלגה פועל מטה גדול מאד של הורים לילדים עם צרכים מיוחדים (אוטיסטים, תסמונת דאון, פגועי מוחין ובעלי מגבלות תנועה) שהוקם במטרה לסייע למשפחות בהתמודדות היום יומית ובדאגה שלהם לעתיד טוב יותר לילדים המיוחדים הללו.

יו"ר המפלגה ח"כ יאיר לפיד עוזר ומקדם את הנושא החשוב במפלגה בהיותו אב לבת אוטיסטית, שהשתתפה גם היא במפגש המרגש. במפגש אמר לפיד " זה לא המקום שבו החלשים נפגשים, זה מקום של כוח וחברות. המיוחדים שלנו הם חברי מפלגה משפיעים וחזקים שקובעים בעצמם את המדיניות שלנו לגבי הנושא".

גליק ולנדמן מתכוונים לקדם את הנושא גם במרחב הציבורי ברעננה כשייהיו חברי מועצת העיר מטעם "יש עתיד", הם קוראים להורים לילדים עם צרכים מיוחדים להצטרף למטה הגדול והפעיל מאד של יש עתיד, שמהווה מרכז כח והשפעה בתחום הכל כך חשוב הנ"ל.

 

 

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
פקח טוען כי הותקף ע"י תושב רעננה
חוף הכרמל: מתרגלים חירום
מהנדס העיר פורש
20 מיליון שקל למיגון פוריה
20 מלש"ח למיגון "פוריה"
יובל קדוש מצטרף למטה של יובל לוי
יובל קדוש מצטרף למטה של יובל לוי
ברוך הבא, חבר
חשד: ניסה לבצע שוד באמצעות אקדח דמה
"צפויה עליה דרמטית במחירי הדירות בישראל בעקבות הקדמת הבחירות"