רעננה

הפוליטיקה של רעננה

ענבר הוכברגף יו"ר סיעת "מקומי" למועצת העיר רעננה, חוברת לרשימת ״לב״ של ראש העירייה איתן גינזבורג. המועמד לראשות עיריית רעננה, יקי ודמני, נפגש עם תושב רעננה, שלמה הלל. הלל בן ה-95 , חתן פרס ישראל, כיהן כיו"ר הכנסת, שר הפנים והמשטרה

כתב לוקאל 30/09/2018
הפוליטיקה של רעננה
הוכברג וגינזבורג. איחוד כוחות (צילום: מטה גינזבורג)

 הרביעית של גינזבורג

 ענבר הוכברג יו"ר סיעת "מקומי" למועצת העיר רעננה חוברת לרשימת ״לב״ של ראש העירייה איתן גינזבורג. 

הוכברג, בת 32, נשואה ואם ליעלי בת השנה, מסיימת בחודש הקרוב את תפקידה כסגנית יו"ר התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות הארצית. ענבר תוצב במקום הרביעי ברשימת ״לב״ למועצה בראשות איתן גינזבורג. 

הוכברג: ''כסגנית יו"ר בהתאחדות הסטודנטים הארצית היוצאת. מטרת החבירה מבחינתו היא לקדם את כל התוכניות שלנו בתחום החינוך, בדגש על הגיל הרך, דיור לצעירים והתרבות. הסיסמא של איתן היא דור חדש ברעננה, הסיסמא שלנו זה הדור הבא ברעננה, מדובר בכוחות רעננים בעיר, רשימה צעירה, איתן הוא בן 41 וזאת חבירה שמכוונת לקידום הדורות הבאים ברעננה עם יכולת אמתית לקדם את הדברים במועצת העיר"

 ממייסדי תנועת ״מקומי״, עדו שטסל וטל אלוביץ נמסר כי: "אנחנו מברכים על שיתוף הפעולה בין איתן לענבר. חיזוק נבחרי ונבחרות הציבור בשלטון המקומי היא משימה לאומית ואנו רואים במהלך הזה צעד נוסף בדרך לשלטון מקומי שעובד עבור תושבי הרשות, מקצועי ומחויב למשימה".

שיר הלל

 המועמד לראשות עיריית רעננה, יקי ודמני, נפגש בשבוע החולף עם תושב רעננה, שלמה הלל. הלל בן ה-95 יליד עיראק, לשעבר יושב ראש הכנסת, שר הפנים והמשטרה וחתן פרס ישראל הוא נצר לדור הנפילים של מייסדי המדינה. "שיתפתי את מר הלל בכך שגדלתי בשירות הבטחון על סיפורי פרשיות המוסד לעליה ב' אשר היה בין מפקדיו ומבצעיו, ועל תרומתו המכרעת לביטחון המדינה ולהצלתה של יהדות עיראק. התרגשתי ללחוץ את ידו והתחייבתי לעשות הכול כדי להפיץ את סיפורו ומעשיו בקרב תושבי עירי רעננה".

את המפגש יזמו יעקב צמח וסגנית ומ״מ ראש העיר, סימה פרי, ששיתפה בסיפורם המרגש של הוריה שגם עלו מעיראק באותן שנים.

 

ודמני והלל (צילום: מטה יקי ודמני)

ודמני והלל (צילום: מטה יקי ודמני)

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
פצוע אנוש בתאונה בכביש 431
פצוע אנוש בתאונה בכביש 431
פינחס כהנא מצטרף להדר לביא
פינחס כהנא מצטרף להדר לביא
קנצלר וד"ר לשם כבוד
הפארק העירוני לא ייסגר בערב ט' באב
קונצרט של התזמורת הקאמרית כפר סבא
קונצרט של התזמורת הקאמרית כפר סבא
טקס ההוקרה לפעילי הסביבה
פעילי סביבה מכ"ס קיבלו אותות הוקרה
בתוך שעתיים: שני רוכבי אופניים נפגעו בתאונות
בתוך שעתיים: שני רוכבי אופניים נפגעו בתאונות
נגזר דינם של שני צעירים שהציתו רכב
נגזר דינם של שני צעירים שהציתו רכב