רעננה

פתרונות קירוי לבריכות שחיה

לקירוי בריכה ישנם תפקידים רבים החל בהגנה מהשמש וקרני ה- ,UV דרך מניעת לכלוך, מזיקים ומזהמים ועד שמירה על טמפרטורת המים נעימה בדיוק כמו שאתם אוהבים.

אתר לוקאל 02/10/2018
פתרונות קירוי לבריכות שחיה
pixabay

הם מתאימים לבריכות ציבורית וגם לבריכה הפרטית וכיום ישנם סוגים שונים של פתרונות קירוי בשוק, מה שמאפשר לכל אחד ואחת לבחור את הפתרון המתאים ביותר בהתאם לצרכים אישיים, מסגרת תקציבית וגם להעדפה עיצובית.

מה היתרונות של קירוי הבריכה?

פתרונות קירוי לבריכה מציעים יתרונות רבים למשתמשים. הם מאפשרים להאריך את עונת הרחצה מעבר לחודשי הקיץ החמים. בחורף, הם מונעים ממי הגשמים להיכנס ובסתיו משאירים את כל עלי השלכת והלכלוכים הגדולים בחוץ. כמו כן פתרונות הקירוי מגנים על הבריכה והמתרחצים מפני קרינת השמש החזקה, יתרון מהותי ולא פחות חשוב, מה גם שללא קרינת UV חזקה המים בבריכה פחות יתאיידו. אין ספק שבעזרת קירוי הבריכה אפשר ליהנות מחיסכון מקסימלי, במיוחד של הזמן המוקדש לתחזוקה וטיפול.

אילו פתרונות קירוי קיימים?

כיום יש מגוון רחב של פתרונות קירוי אשר יהפכו את סביבת הבריכה לאופטימלית עבור המשתמשים. בין פתרונות הקירוי הקיימים ניתן למצוא רשתות צל, לוחותPVC, מערכת סנפל ולה בידוד תרמי ועוד שלל פתרונות חדישים וביניהם קירוי מתנפח לבריכות שחיה. האחרון, כולל טכנולוגיה חדשנית ונותן מענה לכל החסרונות הקיימים בפתרונות הקירוי החלופיים. פתרון הקירוי הוא זמני ואינו קבוע, ניתן להתקין אותו בקלות, העלויות נמוכות יותר, האחסון פשוט יותר כאשר אינו נמצא בשימוש ובנוסף המראה שלו יוקרתי, מודרני ומקנה ערך מוסף למשתמשים. לפרטים נוספים ולהזמנות לחצו כאן.

היכן ניתן לרכוש?

פתרונות קירוי ניתן לרכוש אצל ספקים ייעודיים, ואם ברצונכם לקבל מידע נוסף על קירוי מתנפח לבריכות שחיה, חברת Airstruct היא הכתובת שלכם. הקירוי המתנפח לבריכות שחייה של Airstruct מתאים לכל מטרה, החל בקירוי בריכה ועד קירוי לאירועים. מדובר במעין אוהל המתנפח תוך דקות בודדות והנו קל לשינוע וניוד. למרות שאתם עשויים לחשוב שפתרון קירוי זה אינו עמיד, ההיפך הוא הנכון, החומרים האיכותיים מהם מיוצר ומשאבת לחץ האוויר שמצוותת אליו מוודאים שהקירוי יעמוד איתן לאורך זמן. כמו כן בסיס הקירוי מתמלא במים ובכך שומר על המבנה עמיד לתנאי מזג אוויר שונים.

Airstruct היא חלוצה בתחומה ומציעה ללקוחותיה פתרונות מתנפחים לכל צורך או מטרה. זאת תוך ששמה דגש על חדשנות ויצירתיות ומקפידה על מתן שירותים ירוקים וידידותיים ועל שלל עיצובים מודרניים לחלוטין.

 

 

עוד ברעננה
אוטובוס של חברת מטרופולין
זאב גולדשמיט 30/06/2019
דר דן קוזק מומחה בשיקום הפה
כתב לוקאל 18/02/2019
יריד התחפושות מגיע לרעננה
זאב גולדשמיט 13/02/2019
איריס שפירא ומיכל סלע. חברות אמיצה
קרן שלהבת 10/02/2019
כתב לוקאל 29/01/2019
כתב לוקאל 17/01/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מפרגנים לנשים
מפרגנים לנשים
בעקבות אסון נחל אשלים
בלם של הפועל רעננה נמכר לאלופת שוייץ
בלם של הפועל רעננה נמכר לאלופת שוויץ
קניות ברשת
80% מהישראלים קונים באינטרנט, כך תעשו את זה נכון
בן 11 נפצע במהלך נסיעה בקראטינג
בן 11 נפצע במהלך נסיעה בקארטינג
מי שכותב מוות לאילןכהן זו חציית קו אדום
"מי שכותב 'מוות כהן' זו חציית קו אדום"
יור ארגון קבלני פתח תקווה אהרון דינוביץ
ירידה במספר הדירות בהתחדשות עירונית
תקיפה הדדית