רעננה

ודמני מציג: רעננה מכל הלב

עשר נשים, מתוכן שבע בעשירייה הראשונה, שני דוקטורים, ניצב משנה, אלוף משנה, שני צעירים בני 21, תושבי שכונות, עולים חדשים ושני חברי מועצה לשעבר ברשימה המגוונת שמציג יקי ודמני

כתב לוקאל 03/10/2018
ודמני מציג: רעננה מכל הלב
יקי ודמני (צילום: מיה קפל)

המועמד לראשות עיריית רעננה, יקי ודמני, הציג את חברי הרשימה המלאה שלו, זאת לאחר שלפני כחודשיים הוצגו מספר 2, ארז ברט ומספר 3, חברת המועצה לשעבר מיכל ברם. חברי הרשימה מחולקים לצוותי עבודה בנושאים שונים, בהם חינוך, ביטחון, שירות לתושב, רווחה ועוד, כאשר כל חבר רשימה משמש חבר בכמה צוותים ויהווה כתובת לציבור בנושאים אלה גם לאחר הבחירות.

ודמני: ״זו רשימה שמייצגת את רעננה היפה והמאוחדת, רשימה שתפעל במקצועיות ובשקיפות תוך ראיית דבר אחד מול העיניים: טובות התושבים. הצוותים אליהם חולקו חברי הרשימה יפעלו במשך כל הקדנציה ויסייעו לתושבים בנושאים עליהם הם אמונים. זוהי איננה רשימה של כיבודים, זוהי רשימה של אנשי מעשה, פעילי ציבור ואנשים שבאים לתרום מזמנם וממרצם למען רעננה. אני מודה לכל אחד מחברי הרשימה, זכיתי בשותפים כמוכם".

רון סגל, ראש המטה ומי שמנהל את הצוותים: מדובר בחבורה מופלאה של אנשים, אין לי ספק שביחד איתם נוכל להחזיר את רעננה למקום הראוי לה, ולתת לתושבים שירות בגובה העיניים ומכל הלב״.

 קצת על הרשימה:

ברשימה עשר נשים, 7 מתוכן ברצף בין המקומות 3-9.

הצעירים ביותר ברשימה, ניר נאמן בן ה-21 (מקום 10) וגל סאס בת ה-21 (מקום 7).

-  המבוגר ביותר ברשימה, סא״ל במיל׳ עוזי רון, בן 77. עימו תדאג לבנות ובני הגיל השלישי, ד״ר עירית קנתור, דור רביעי בעיר, מומחית לרפואת משפחה וגריאטריה.

שמונה מבין חברי הרשימה קצינים בצה״ל, בהם אל״מ במיל׳ ענת סורקיס. ודמני עצמו פרש מהשב״כ בדרגה המקבילה לאלוף משנה. כמו כן סוגר את הרשימה ניצב משנה בדימוס ד״ר אבי ברוכמן, מי שפיקד על משטרת כפ״ס ובמקום ה-16 עמוס טלמור, אנג׳ל ומשקיע ביזמות ובהייטק, ששימש כעשור מפקד יחידת הג׳יפים של המשטרה (בהתנדבות).

ניר נאמן, הצעיר ביותר, הוא מנכ״ל עמותה העוסקת באריזת חבילות לנזקקים.

עו״ס בלה צור ומיכל ברם, שירתו כחברות מועצה. צור, שחלתה בפוליו בילדותה, נעזרת בכסא גלגלים, מה שלא מפריע לה להיות אלופה אולימפית בשחייה! צור שירתה בעירייה כמחזיקת תיק הרווחה. עמה תדאג לזכויות אנשים עם מוגבלויות, יעל מנוס-בהר, חברת הנהלת איל״ן.

מספר חמש ברשימה, שירי גולד, היתה קפטנית בנות רעננה שזכתה בגביע המדינה ושחקנית נבחרת ישראל בכדורסל. היא תושבת קריית שרת, כמו חברת הרשימה תגל נייגר, כחלק מכוונתו של ודמני להקפיץ את השכונה ולהתרכז בשיפוץ וטיפוח השכונה.

יחד עם שירי ברשימה, ארז שאלתיאל, אביו של אור שאלתיאל מי שהיה קפטן מכבי רעננה בכדורסל. שניהם חברים בצוות הספורט של הרשימה.

ארז ברט, מספר 2 ברשימה, הוא עורך דין בהשכלתו, אחד משלושה עורכי דין ברשימה, בהם עו״ד ברק נבות, ראש שלוחת לשכת עורכי הדין ברעננה. ברט הוא גם אחד משלושה קציני שריון ברשימה, ביחד עם ודמני עצמו ואודי בר-נוי.

מרסי קלר היא ילידת דרום אפריקה ועשתה עלייה פעמיים, בגיל 18 ובגיל 28. פעם שלישית לדבריה לא תהיה, היא פה כדי להישאר.

ברשימה 7 שנולדו ברעננה וגדלו בה, בהם ד״ר קנתור, דור רביעי בעיר, וטל ליטני, נכדתו של עורך הדין הראשון של העיר, עורך דין ברוידא (ולא, אין קשר למועמד בשם זה).

מיכל ברם היא בעלת תואר שני בניהול בתי ספר וכותבת התוכנית הלאומית לטיפול בילדים בין גילאי לידה לשלוש. היא חברת צוותי החינוך והמשפחה, שיתנו שירות למשפחות בעלות ילדים בעיר.

ברשימה בני כל העשורים, מהעשור השלישי (גילאי 20) ועד לעשור השמיני (עוזי רון, בן-77)

 הרשימה המלאה:

רשימת רעננה מכל הלב:
רון סגל - ראש המטה
1.  יקי ודמני
2. עו"ד ארז ברט
3. מיכל ברם
4
. יעל מנוס-בהר
5. שירי גולד
6. עו"ס בלה צור
7. גל סאס 
8.  מרסי קלר
9. טל ליטני
10. ניר נאמן
11. עו"ד ברק נבות
12. ד"ר עירית קנתור
13. עו"ד אודי בר נוי
14. ארז שאלתיאל
15. עוזי רון
16. תגל נייגר
17. עמוס טלמור
18. אל"מ מיל' ענת סורקיס
19. נצ"מ בדימוס ד"ר אבי ברוכמן

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
לווייתנים נצפו בחופי הצפון
חשד: תקף את ילדיו ואיים עליהם
תאונה ימית קשה באילת
כתובות גרפיטי רוססו על קירות בית כנסת בן 1800 שנה
ונדליזם בבית הכנסת העתיק במירון
עבריין רכוש סדרתי הואשם בפריצה לדירה בהוד השרון
הרב דר מיכאל לייטמן
מה חשוב לזכור בימים אלו?
עיריית כפר סבא הודיעה על סגירתם הצפויה של 10 גני ילדים
זה לא כל כך נעים לראות גן סגור
זה היה בסוף הקיץ
זה היה בסוף הקיץ