רעננה

שוד מזוין בבית עסק ברעננה

המשטרה עצרה עבריין בחשד למעורבות בביצוע שוד מזוין בבית עסק מוכר ברעננה. אולם, לבסוף נאלצה לשחררו לאחר שלא התגבשה נגדו תשתית ראייתית

מיכאל פרוסמושקין 04/10/2018
 שוד מזוין בבית עסק ברעננה
החשוד נעצר ושוחרר בגלל היעדר תשתית ראייתית (תמונה להמחשה iclipart)

נמשכת חקירת אירוע שוד מזוין בבית עסק באזור התעשייה ברעננה.

מהפרטים הידועים עולה כי אירוע השוד התרחש ב–17 בספטמבר בבית עסק של רשת מזון מוכרת ברחוב הסדנא ברעננה. במהלך האירוע נגנבו מספר פריטים. לאחר שורה של פעולות חקירה, שכללו גביית עדויות, איסוף ממצאים פורנזיים ובדיקת מצלמות אבטחה – נעצר בחלוף כעשרה ימים חשוד במעשה: תושב טייבה בן 42 . במהלך החג הובא החשוד לבית משפט השלום בפ"ת, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו בשישה ימים.

החשוד, שמוכר היטב למשטרה ובעל עבר פלילי, הכחיש את המיוחס לו. נציג המשטרה סירב לחשוף את הראיות שיש בידי המשטרה, אך כן הסכים לומר כי במסגרת חיפוש בביתו של החשוד נמצאו מספר פריטים שלכאורה קושרים אותו לאירוע.

בתום הדיון, השופטת גלית אוסי שרעבי, נענתה רק באופן חלקי לבקשת המשטרה כשהאריכה את המעצר ביממה בלבד. לאחר מספר פעולות חקירה שבוצעו בתקופה זו, ולאחר שלא התגבשה תשתית ראייתית, הסכימו החוקרים לשחררו מהמעצר, בתנאי שאישה שהייתה דרושה לחקירה תגיע להיחקר.

החשוד עצמו אמר בדיון בבית המשפט: "הייתי עבריין 25 שנה. 13 שנה הייתי בבית הסוהר.  אותו מקום שנשדד אני ביחסים טובים איתם. אני חף מפשע בתיק הזה. שש שנים לא נפתח לי תיק פלילי".

נוכח ההסכמה בין הצדדים, בתום הדיון החשוד שוחרר בערבויות כספיות.

 

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הכי מסוכן: יום חמישי
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
עולים לרשת
חודש הענווה ברעננה
חודש הענווה ברעננה יפתח ביום רביעי
שביט ויזל
פרזנטורית חדשה לרשת האופנה עמנואל
אוריה דהישראלי
מהן הסכנות בללמוד פיתוח קול לבדכם מול יוטיוב
חינוך וקהילה בהוד השרון
חשד: תושב שטחים שדד קשישות בכפ"ס ופ"ת