רעננה

נתלשו שלטים של סיעת "באמונה"

חיים גולדמן, יו"ר הרשימה הדתית "באמונה": שני גברים הגיעו לרחובות קזן וקלאוזנר, שבהם נתלו שלטים של הרשימה שלנו, תלשו את השלטים הגדולים ואפילו לקחו אותם. הגשתי תלונה במשטרה

זאב גולדשמיט 07/10/2018
נתלשו שלטים של סיעת
חיים גולדמן. הוגשה תלונה במשטרה (צילום: ארכיון מערכת)

במטה של חבר המועצה חיים גולדמן, יו"ר הרשימה הדתית "באמונה", התלוננו בסוף השבוע על כך ששלטי תעמולת בחירות שלהם נגנבו במספר מוקדים בעיר, ולדברי גולדמן הוגשה תלונה במשטרה.

האירוע התרחש, כששני אנשים השחיתו שלטים של הרשימה הדתית, שנתלו על בתים פרטיים. שכנה שהייתה עדת ראייה החלה לצעוק, והתולשים שנבהלו, הסתלקו מהמקום ברכב. השכנה דיווחה לנציג רשימת ב"אמונה" על שהתרחש והצליחה לרשום את מספר הרכב.

 גולדמן: "הבעיה בבתים פרטיים שהשלטים נמצאים בגובה נמוך, וקל להגיע אליהם. שני גברים הגיעו לרחובות קזן וקלאוזנר, שבהם ניתלו שלטים של הרשימה שלנו, תלשו את השלטים הגדולים ולקחו אותם אפילו. אני הגשתי תלונה במשטרה. המשטרה שלחה חוקר, ואיתרה את הרכב. אני לא יודע מי עשה את זה. שאלו אותי אם אני חושד במישהו, ואמרתי שאני לא יודע . זו מלחמת בחירות. סביר להניח שמישהו שאני מפריע לו בעין עשה זאת בשליחותו של מישהו. אנחנו סומכים על המשטרה שתעשה את עבודתה, ומחכים להבהרות".

המשטרה טרם נמסרה תגובה.

זה לא אירוע ראשון ברעננה שקשור לתעמולת בחירות. כזכור, בשבוע שעבר התלוננו ברשימתו של ראש העיר, איתן גינזבורג, על השחתת שלטי תעמולת בחירות, ונראה שמערכת הבחירות ברעננה מתחממת.

 

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
בית קפה בשרון
אנשי הים התיכון
המלון החדש שנפתח בירושלים
מלון חדש נפתח בירושלים
קבוצות וואטסאפ וטלגרם במטרה לעדכן את התושבים על האירועים העירוניים  ועל שירותי העירייה
עיריית רעננה בחידוש לתושבי העיר
מרק עדשים כתומות
כמה אחוזים מהדירות בשרון ללא ממ"ד?
ילדים בדרך
ילד נפצע בינוני עד קשה בתאונת דרכים ליד קריית גת
ילד נפצע בינוני עד קשה בתאונת דרכים ליד קריית גת