רעננה

"מי שכותב 'מוות כהן' זו חציית קו אדום"

אילן כהן, העומד בראש רשימת הליכוד ברעננה, מדווח כי הוא הגיש תלונה במשטרה לאחר שעל שלטים של הרשימה עם תמונתו נכתב "מוות כהן" ועל תמונותיו של עו״ד אבי יוסף (מספר 2 ברשימה) נכתבו קללות וגידופים

זאב גולדשמיט 08/10/2018
הכיתוב מוות לכהן שנכתב על שלט הבחירות (צילום: רשימת הליכוד)

לא שקט במערכת הבחירות ברעננה. מספר שלטים של רשימת הליכוד הושחתו אתמול (ראשון), עם רמיזה לאיום על חייו של ראש הרשימה אילן כהן. בנוסף, מתחממת הגיזרה בין רשימת הליכוד לרשימה של רחלי בן ארי סקעת.

האירוע התרחש ברחוב החיל, סמוך לחפץ חיים. אילן כהן קיבל הודעה לבוא במהירות לבית שבו הושחתו שלטים, שם, לדבריו, חשכו עיניו. כהן: "מרחו על המצח שלי בתמונה את הכיתוב 'מוות לכהן', ועל הראש של מספר שתיים ברשימת הליכוד, עו"ד אבי יוסף, כתבו 'מניאק'. מי שכותב 'מוות כהן' זו חציית קו אדום, שעברה כל גבול. מעולם לא נתקלתי בדבר כזה ברעננה, שנחשבת לעיר שקטה. אני חזק ולא מפחד מאף אחד, אבל אין ספק שזה מרתיע. אשתי והילדים לוקחים את זה קשה. הפעילים שלי לוקחים את זה קשה. האלימות הזאת אינה אופיינית לעיר רעננה. אני קורא לכל המועמדים ולראשי הרשימות לשמור על איפוק, לכבד אחד את השני, ולתת את הכבוד לתושבי רעננה כפי שהיה כל השנים. העשייה הציבורית שלי מגיעה ממקום טוב, ואני ממצפה שכל המועמדים יכבדו זה את זה".

לשאלה מי עומד מאחורי האיום עליו, השיב כהן: "יש לי השערות משלי מי עומד מאחורי זה. אני מתכוון להגיש תלונה במשטרה, כדי שלא יגידו שלא אמרתי, ושהמשטרה תעשה את העבודה".

 

השלט של אילן כהן שהושחת (צילום: רשימת הליכוד)

השלט של אילן כהן שהושחת (צילום: רשימת הליכוד)

 מסיעת הליכוד ברעננה נמסר אתמול (ראשון): הבוקר, 7.10.18, התגלו כתובות נאצה ואיום במוות על שלט של מועמדי רשימת הליכוד ברעננה. על תמונותיו של חבר מועצת העיר לשעבר, אילן כהן, אחיו של סגן ראש העיר המיתולוגי, עוזי כהן ז״ל, נכתב 'מוות לכהן' ועל תמונותיו של  עו״ד אבי יוסף  נכתבו קללות וגידופים. תלונה למשטרה הוגשה ע״י אילן כהן במשטרת רעננה".

תגובתו של אילן כהן למקרה: ״המעשה המכוער והמסוכן הזה צריך להדליק לכולנו נורת אזהרה חמורה. נחצה כאן קו אדום! אנו נשים סוף לאלימות והפוגענות בעיר. שנאת אחים לא תהיה ברעננה!"".

עו"ד אבי יוסף: "כולנו אוהבים את רעננה ותושביה,  כולנו חיים פה יחד ורוצים לדאוג לעתיד העיר. גם במסגרת מערכת בחירות רוויות יצרים אנו מחויבים לשמור על כללי משחק הוגנים ומכבדים. המקרה הזה הוא עליית מדרגה  חמורה ומסוכנת ויש להוקיע אותו".

בלי קשר לאירוע זה, אילן כהן הוסיף, שפעילים שלו סופגים לאחרונה איומים. כהן: "בדוכנים שלנו בימי שישי פעילים שלנו סופגים איומים, ושני נערים אצלי שמפחדים הפסיקו לבוא. מדובר בשני פעילים מהרשימה של רחלי בן ארי סקעת. היא צריכה לרסן את הפעילים שלה".

כזכור, רחלי בן ארי סקעת הפסידה לאילן כהן בבחירות לליכוד ברעננה, והיא בחרה להתמודד ברשימה עצמאית לראשות העיר ולמועצת העיר.

מהמטה של רחלי בן ארי סקעת נמסר: "אני מציעה לאילן כהן להתעסק בקמפיין שלו ולא בפעילים שלי, ושלא ינסה להעיר את הקמפיין הרדום שלו בפרובוקציות ויתחיל להתעסק בתוכן. קצת מגוחך שצוות המטה קם כל בוקר עם שלטים חסרים במיקומים רבים ומקבלים עשרות טלפונים מתומכים על שלטים שהוסרו, נקרעו ונתלשו, מוצג כתוקפן. מטה המועמדת המובילה לראשות העיר ולמועצה מברך בברכת רפואה שלמה, רפואת הנפש ורפואת הגוף את מר אילן כהן, לטובתו האישית, לטובת משפחתו ובעיקר לטובת תושבי העיר הנפלאים".

 

.

 

 

 

 

 

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
רגעים קטנים של אושר
'זימון תור מראש' בעמידר
כתב אישום נגד תושב טירה שתכנן לבצע פיגוע דקירה בירושלים
כטון של בשר בקר לא ראוי למאכל נתפס בצפון
הושמד כטון של בשר לא ראוי למאכל שנתפס בצפון
הגיעו מים עד נפש
ניצחונות על האפס
ניצחונות על האפס
איך למנוע עובש במזגן
המדריך למניעת עובש במזגן
יובל המבולבל , באירועי פורים ברמת השרון
קרנבל פורים חגיגי ברמת השרון