רעננה

קריסטל מציע עימות בין המתמודדים לראשות העירייה

במכתב ששלח ניר קריסטל למתמודדים האחרים לראשות העירייה הוא כותב כי ריבוי המתמודדים יוצר בלבול בקרב התושבים ופאנל בהשתתפות כל המתמודדים יכול לסייע לתושבים להגיע להחלטה במי לבחור. "כמנהיגי ציבור, מחובתנו לעזור לציבור בתהליך הבחירה". במטה יקי ודמני רואים בחיוב קיום עימות וטוענים כי כבר לפני חודש וחצי הם קראו לקיום פאנל בהשתתפות המועמדים

זאב גולדשמיט 09/10/2018
קריסטל מציע עימות בין המתמודדים לראשות העירייה
ניר קריסטל. קורא לקיים פאנל (צילום: רפאל בן משה)

 

 המועמד לראשות עיריית ברעננה, ניר קריסטל, קורא לכל המועמדים לראשות העירייה להשתתף בעימות, שיהיה פתוח לציבור. לדבריו, ריבוי המועמדים יוצר בלבול בקרב הציבור, תושבים רבים עדיין מתלבטים, ועימות בפאנל משותף יכול לסייע להם במי לבחור.

"כמנהיגי ציבור, מחובתנו לעזור לציבור בתהליך הבחירה", כתב קריסטל במכתב ליתר המתמודדים. "לכן, אני מציע עימות בין כל המועמדים בפורמט שנקבע כולנו יחדיו. העקרונות הברורים לכולנו הם שהכל צריך להיות שווה, הוגן ונייטראלי".

יש לציין כי במטהו של יקי ודמני טוענים כי כבר לפני חודש וחצי קרא ודמני לכל המועמדים לערוך פאנל שקוף ביניהם לטובת התושבים. ממטה ודמני נמסר: לפני חודש וחצי קרא יקי ודמני, מעל גבי הרשת ובכתב, לכל מועמדי העיר לערוך פאנל מתמודדים שקוף. כעת, מצטרף גם ניר קריסטל לתומכים במהלך.

קריסטל מציע לקיים את העימות במקום נייטראלי, ואף הציע לשכור אולם עירוני, למשל בית יד לבנים; הקצאת זמן שווה למועמדים, הנחייה אובייקטיבית של העימות ע"י מנחים שאינן קשורים לאף מועמד. קריסטל מקווה שתהיה היענות להצעתו, וכיוון שהזמן עד למועד הבחירות אינו רב, הוא ביקש מהמתמודדים להשיב להצעתו ישירות לנייד שלו עד הערב (שלישי, 20:00) .

מבדיקה שערכנו, בשלב זה יו"ר מרצ רעננה, רונית ויינטראוב, השיבה שהיא מוכנה להשתתף בעימות ללא כל תנאים מוקדמים.

יקי דמני: אנחנו מברכים על כל מועמד שמצטרף, ברור לנו שמגיעות לתושבים תשובות שקופות, מסודרות, בגובה העיניים. לא מנהלים קמפיין בחירות בהתחמקויות משאלות קשות, ובוודאי שלא מנהלים עיר כך. עיר מנהלים בשקיפות ועם מתן תשובות לאזרחים. אנחנו ערוכים לשכירת אולם נייטראלי, מנחה שאין לו קשר למתמודדים ומציעים לערוך את הפאנל מול תלמידי בית ספר ומול סטודנטים לממשל ומדע המדינה. נערוך אותו עם מי שיסכים לערוך, גם אם חלק מהמתמודדים יבחרו להסתתר.


עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
שמונה פצועים בשריפה ברמת השרון
להבקיע בצרורות
שריפה בקניון G
שריפה בראשון לציון
שריפה במחסן בבניין מגורים בראשון לציון
"אני מרגיש אהדה מטורפת בציבור"
הדמיית פרויקט הפילהרמונית של חברת יוסי אברהמי
הדירה היקרה ביותר בתל אביב
לא באותה ליגה
הפינה הקולינרית של גרציה