רעננה

"המכרז הוא תוצאה של חלמאות"

איתן גליק, יו"ר "יש עתיד" ברעננה, שוקל לעתור לבית המשפט בנושא תקפות המכרז להפעלת בית הקפה בפארק, בטענה כי העירייה שגתה בכך שאיפשרה להפעיל את בית הקפה בשבתות ללא מטבח פתוח

זאב גולדשמיט 10/10/2018
בית הקפה בפארק. עדיין סגור (צילום ארכיון : אלן שיבר)

יו"ר "יש עתיד" ברעננה, איתן גליק, שוקל להגיש עתירה משפטית נגד תקפותו של מכרז בית הקפה בפארק. גליק טוען שעיריית רעננה טעתה כשאיפשרה להפעיל את בית הקפה בשבתות ללא מטבח פתוח, מה שיפגע, לטענתו, בתושבים החילוניים.

בעקבות תשובה שקיבל מהמחלקה המשפטית בעירייה, שנימקה מדוע המכרז היה חוקי ותקין  אומר גליק:"המכרז יצא לדרך עם הגדרה ברורה לבית קפה שיעבוד שבעה ימים בשבוע, וסיים דרכו בתוצאה המוזרה, שהחלק המקורה והמטבח יהיה סגור בשבת, והחילוני יסתפק בקבלת שירות בשבת, ברחבה החיצונית הפתוחה לרוחות השמיים, מדוכני מזון ניידים ולא ממטבח מקצועי מלא שקיים במבנה המקורה".

"המכרז הזה הוא סמל לאין אונות של חברי המועצה היוצאת", טוען גליק. "איפה היו 30% מחברי המועצה שכבר 20 שנים טוענים שהם מייצגים את רעננה החופשית, המכרז הוא קריאת השכמה עזה וצורמת לדרך בה מועצת העיר פועלת. כיום אין באמת קול שדואג לרוב והמכרז הוא תוצאה של חלמאות ושל העדפת השתיקה ושמירת הכיסאות, מאשר ייצוג אמיתי של תושבי העיר".

מעיריית רעננה נמסר בתגובה:  "במכרז להפעלת בית הקפה בפארק הושקעה חשיבה מעמיקה והוא נבנה כך שיתאים לכלל הקהלים החיים בעיר רעננה ויוכל להעניק שירות לכולם. המכרז בוצע בהתאם לדרישות ולחוק, וההצעה המתאימה ביותר היא זו שנבחרה".

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
קטינים סחרו בסמים בתיכונים בהרצליה
אישום: קטינים סחרו בסמים בתיכונים בהרצליה
תושבי כפר סבא יקבעו שם לאזור התעשייה
והשם הזוכה הוא...
רשת קפה גרג בפעילות למען הקהילה
תוכנית "ניצנים בחופשות" לא תפעל בעיר בחנוכה
להפחית את מספר הנפגעים
מוכרי הלימונדה הקטנים
מוכרי הלימונדה הקטנים
מבוטח, נשרף לך הבית? התכונן לביקור השיילוקים
בתמונה מימין רוני בריק  ראול סרוגו ויהושע שפונדר
נשיא התאחדות בוני הארץ במסר מדאיג