רעננה

יצאו מהרשימות

ועדת הבחירות פסלה שמות של מתמודדים בשלוש רשימות שמתמודדות למועצה. בכל המקרים מדובר במתמודדים של הוצבו במקומות מרכזיים

זאב גולדשמיט 11/10/2018

ועדת הבחירות לעיריית רעננה פסלה שלושה מתמודדים מרשימות שונות, ונציגי הרשימות קיבלו על כך הודעה. מדובר במועמדים שלא הוצבו במקומות מרכזיים ברשימות.

ברשימה הדתית המאוחדת נפסל המועמד אברהם זריהן, כיוון שאינו רשום בפנקס הבוחרים ברעננה והוא העביר את כתובתו באיחור.

מהרשימה הדתית המאוחדת נמסר: "הרשימה הדתית המאוחדת הגישה רשימה של 30 מועמדים על פי החוק הקובע כי ניתן להגיש מועמדים במספר כפול מחברי מועצת העיר וזאת על מנת לבטא את התמיכה הציבורית הרחבה לה אנו זוכים. מר אברהם זריהן שכיבד אותנו בתמיכתו ברשימתנו העביר כתובת לפני היום הקובע ולכן שמו נגרע מרשימת המועמדים. אגב, על פי הנוהג שבו מכבדים אנשי ציבור בולטים, מיקמנו את סגן ראש העיר המיתולוגי של רעננה, צבי קניג, במקום האחרון ברשימה וזו ההזדמנות להודות לו על שירותו הציבורי רב השנים לעיר ולתמיכתו הבלתי פוסקת ברשימה הדתית המאוחדת".

ברשימת "באמונה" נפסלה המועמדת חן גלעד, כיוון שאינה רשומה בפנקס הבוחרים ברעננה.

מ"באמונה" נמסר: " לצערנו גילינו אתמול שמועמדתה של חן גלעד לא אפשרית מכיוון שהיא רשומה בספר הבוחרים של ירושלים מאז היותה סטודנטית באוניברסיטה העברית. יחד עם זאת, חן ממשיכה להיות פעילה להצלחת הקמפיין של סיעת באמונה, הרשימה הדתית היחידה שמשלבת שלוש נשים בשישייה הראשונה". 

ברשימת "רעננה מכל הלב" בראשות יקי ודמני נפסלה המועמדת הצעירה, גל סאס, כיוון שגילה מתחת ל-21.

מטהו של יקי ודמני נמסר: המועמדת גל סאס, יו״ר מטה הצעירים של הרשימה, תהיה בת 21 כחודשיים לאחר הבחירות. פנינו לועדת הבחירות על מנת לאפשר את התמודדותה של גל, שהינה מדריכת שריון מצטיינת בעברה, פעילה חברתית וצעירה רעננית עם רצון לשינוי. אנו ממתינים לתשובת הוועדה. בכל מקרה, גל תמשיך לשמש כיו״ר מטה הצעירים של הרשימה ותהווה כתובת לצעירים ברחבי העיר לפני ואחרי הבחירות. גם עומר אדם נפסל בגלל גילו ותראו איפה הוא היום.”

בנוסף, ועדת הבחירות אישרה את הרשימה של אמנון נגר רענני למועצת העיר, אחרי שחתימות התומכים הנוספים שהגישה הרשימה נמצאו תקינות. יחד איתו יתמודדו 13 רשימות למועצת העיר רעננה.

עוד ברעננה
רעננה מנסה למצוא דרך לפטור מחובת איחוד תאגידים
זאב גולדשמיט 17/04/2019
חגית נחמיאס בוזגלו
זאב גולדשמיט 11/04/2019
רויטל סויד מצביעה
זאב גולדשמיט 10/04/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מקבלים השראה
למדן פורש מהמרוץ לראשות העירייה, חובר לבלקין
למדן פורש מהמרוץ לראשות העירייה, חובר לבלקין
תערוכת הקריקטורות הבינלאומיות
כולנו ביתא ישראל
שיפוצניק מואשם בביצוע מעשים מגונים בקטינה
עיריית ראשלצ תגביר את  הפיקוח על הבריכות הציבוריות
עיריית ראשל"צ תמנה מפקח בריכות
כבשו את ברלין
בחזרה לכיתה
בחזרה לכיתה