רעננה

הפוליטיקה של רעננה

ממשיכה השחתת השלטים של הרשימות השונות. רשימת מרצ למועצת העיר מתהדרת במקום התשיעי ברשימה במחנכת הרעננית הוותיקה, זיוה מיימוני, שהייתה המורה של רונית וינטראוב, מספר 1 ברשימה

זאב גולדשמיט 11/10/2018
הפוליטיקה של רעננה
וינטראוב ומיימוני. המחנכת עם התלמידה (צילום: פרטי)

מלחמת בחירות

 במטה "באמונה" התלוננו בסוף השבוע על כך ששלטי תעמולת בחירות שלהם נתלשו במספר מוקדים בעיר, ולדברי יו"ר הרשימה הדתית חיים גולדמן הוגשה תלונה במשטרה.

גולדמן: "שני גברים הגיעו לרחובות קזן וקלאוזנר, שבהם ניתלו שלטים של הרשימה שלנו, תלשו את השלטים הגדולים ולקחו אותם אפילו. הגשתי תלונה במשטרה. המשטרה שלחה חוקר, ואיתרה את מספר הרכב ששכנה רשמה. שאלו אותי אם אני חושד במישהו, ואמרתי שאני לא יודע. זו מלחמת בחירות. סביר להניח שמישהו שאני מפריע לו עשה זאת בשליחותו של מישהו. אנחנו סומכים על המשטרה שתעשה את עבודתה, ומחכים להבהרות".מהמשטרה טרם נמסרה תגובה.

גם ברשימה המאוחדת גילו בשלישי בערב כי הושחתו להם מספר שלטים ברחבי העיר, בהם בשכונת 2005 בפעמונים, ברחוב מגדל ובאזור התעשייה. "רק אתמול תלינו שלטים, וזה לא החזיק מעמד יותר מיום אוחד. מעניין מי בלחץ, שהיה צריך להשחית את השלטים שלנו" אמרו ברשימה הדתית המאוחדת

 המחנכת והתלמידה באותה רשימה

 רשימת מרצ למועצת העיר מתהדרת במחנכת הרעננית  הוותיקה, זיוה מיימוני, שתתמודד למועצת העיר במקום התשיעי ברשימת מרצ בראשות סגנית ראש העירייה, רונית וינטראוב,  שהייתה תלמידה של זיוה בבית הספר היסודי "מגד".  

זיווה מיימוני הייתה מחנכת, בהמשך דרכה עסקה בכתיבת תכניות לימוד, בכלל זה הספר "רעננה עירי", וכיום מרכזת תכנית התנדבות בבית חלומי - בית לחיים של אקי״ם ברעננה, ובמקביל מלווה עולים חדשים בתהליכי התאקלמות. 

 

 


 

 

 

 

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הופסקה ההתקשרות בין מפלגת העבודה למועמדות לראשות עיריית הוד שרון יפעת קריב
יוצרים קשרים
שגריר ישראל באוסטרליה רוכב למען רמב"ם
 (צילום: פרטי)למדן וקארו
במי תומכים הירוקים?
חשד: נכנס לדירת אישה ותקף אותה
חוזרים לכיתה א'
נבחרה הנהלה חדשה להנהגת ההורים העירונית
אריאל הילדסהיימר: המועמד לתפקיד מנכ"ל העירייה