רעננה

חברה קדישא הגישה תביעה נגד יואל עזרזר

בתביעה, על סך כ-1.8 מיליון שקלים, טוענים בחברה קדישא כי בתקופת עבודתו בעמותה השתמש עזרזר בכספיה למימון עבודות פרטיות ושיפוצים בביתו. עזרזר: התביעה החדשה היא מיחזור של טענות כזב

זאב גולדשמיט 11/10/2018
חברה קדישא הגישה תביעה נגד יואל עזרזר
עזרזר. לא חוזר לחיים הפוליטיים (צילום ארכיון: אלן שיבר)

חברת קדישא רעננה הגישה לפני מספר ימים לבית הדין האזורי לעבודה בת"א תביעה כספית חדשה נגד המנכ"ל לשעבר שלה וסגן ראש עיריית רעננה לשעבר, יואל עזרזר, בסכום של 1,784,904 שקלים.

בכתב התביעה, שהוגש על ידי עורכי הדין גדעון רובין, ערן שוהם ומיכל בר, טוענת חברת קדישא שהמנכ"ל לשעבר השתמש בכספיה למימון עבודות פרטיות/ שיפוצים בביתו. על פי כתב התביעה החדש, עזרזר יזם לכאורה התקשרויות בשם העמותה עם קבלנים לצורך ביצוע עבודות עבור העמותה, ובמקביל התקשר עם אותם קבלנים לצורך ביצוע עבודות פרטיות בבתיו השונים. לטענת חברת קדישא, "הנתבע שילם לקבלנים בגין ביצוע העבודות הפרטיות בביתו מאות אלפי שקלים מכספי העמותה באמצעות המחאות של העמותה". חברת קדישא טוענת בכתב התביעה, שמדובר בשיטה של ממש, תוך ניצול מעמדו.

תביעה זו שהוגשה לאחרונה על ידי חברת קדישא, מתבססת על ממצאי חקירת המשטרה, בעקבות נתונים שלא היו ידועים לה קודם לכן. כזכור, תיק החקירה נגד יואל עזרזר נסגר על ידי הפרקליטות בשל היעדר ראיות. במקביל להגשת כתב התביעה, חברת קדישא פנתה לאחרונה לפרקליטות בבקשה לפתוח את תיק החקירה.

התביעה שהוגשה כעת היא תביעה אזרחית שנייה של חברת קדישא רעננה נגד יואל עזרזר. התביעה הראשונה שהוגשה לפני כשלוש שנים עמדה על סך 5.5 מיליון שקלים, ועדיין מתנהלת. מאידך, גם יואל עזרזר הגיש תביעה נגדית נגד חברת קדישא, שאף היא עדיין מתנהלת. עזרזר כיהן כמנכ"ל חברת קדישא בין השנים 1997 – 2013.

יואל עזרזר, שמיוצג על ידי ו"ד ירון קוסטליץ. מכחיש את כל האשמות נגדו.

עזרזר: "מאז פתיחת החקירה בשנת 2013 גזרתי על עצמי שלא להגיב להשמצות ולהכפשות שהוטחו בי ובמשפחתי, וזאת על מנת ליתן לרשויות אכיפת החוק לעשות את מלאכתן.

"בחודש פברואר 2018 החליטה הפרקליטות לאחר בדיקה יסודית של כל הטענות של החברה קדישא, כי אין מקום להגשת כתב אישום נגדי, והתיק נסגר בלא כלום. והנה, מסתבר שהחברה קדישא ממשיכה בהשמצותיה, ואינה יודעת להפסיד בכבוד. התביעה החדשה היא מיחזור של טענות כזב שהפרקליטות החליטה לגביהן שאינן מצדיקות הגשת כתב אישום נגדי מדובר בניסיון נואל של החברה קדישא לייצר 'משקל' נגד התביעה שהגשתי נגדם בבית הדין לעבודה לשלם לי את כל הזכויות הסוציאליות המגיעות לי, שאותן החברה  קדישא מלינה מזה שנים רבות.

"הודעתי כבר לפני זמן רב כי איני מתעתד לחזור לחיים הפוליטיים והחלטתי זו בעינה עומדת. לא העמדתי את עצמי לבחירה בבחירות הקרובות במסגרת רשימת "באמונה", והניסיון לפגוע ברשימה הזו באמצעות הכפשתי הוא ניסיון בזוי".

 

 


 

 

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מתנדבי נוער מדא תרגלו אירוע רב נפגעים
נוער מד"א תרגלו אירוע רב נפגעים
קמפיין חדש לריף נאמן
נמלט מהמשטרה ופגע בנער בחדרה
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
"אם אני מסתכל על הרזומה של רפי, הוא הכי מתאים"
הפוליטיקה של הרצליה
הפוליטיקה של הרצליה
חוצה את הכביש
פצוע בינוני - קשה מהכשת נחש במג'דל שמס