רעננה

"צריך לשרוף אותה.."

דברי שיטנה נגד רונית וינטראוב, המועמדת לראשות עיריית רעננה מטעם מרצ, נכתבו על גזיר עיתון בו היא הביעה את עמדתה בנוגע לשאלה כיצד צריכה להיראות השבת בעיר, שהוצמד לתחנת אוטובוס באזור מגוריה

זאב גולדשמיט 18/10/2018
גזיר העיתון שהודבק בתחנה (צילום: פרטי)

ונדליזם הבחירות ברעננה נמשך. לפני מספר ימים הושחתו שלטי בחירות של מרצ בראשות רונית ויינטראןב ברחוב מגדל פינת אחוזה, ושלט נוסף נתלש.

אבל זה עוד כלום לעומת גזיר עיתון, שהוצמד לתחנת אוטובוס באזור שבו ויינטראוב מתגוררת, שעליו נכתבו דברי שטנה ותמונתה של וינטראוב הושחתה. על גזיר העיתון, בו הופיעה ידעה בה הביעה  יו"ר מרצ הביעה את דעתה בנושא מצעד הגאווה וכיצד השבת ברעננה צריכה להיראות בעיניה, עם עסקים פתוחים בשבת, נכתב  "צריך לשרוף אותה, נבלה, טמאה, זה נקרא אהבה? שונאת דת". כאילו זה לא מספיק, אותו אדם שהדביק את גזיר העיתון למען יראו וייראו, גם ניקב את עיניה של וינטראוב בתמונה.

וינטראוב הגישה תלונה במשטרה בגין הסתה ואיומים.

 

גזיר העיתון

גזיר העיתון

 ממטה מרצ נמסר בתגובה: "מרצ רעננה החופשית מביעה שאט נפש מהבריונות וההסתה אשר בקלות עלולים להיגרר לאלימות. אנחנו ממשיכים בכל הכוח את מסע הבחירות, וקוראים לכל המתמודדים והרשימות לשמור על מערכת בחירות הוגנת".

כזכור, בשבוע שעבר יו"ר הליכוד, אילן כהן, הגיש תלונה במשטרה בעקבות כיתוב "מוות לכהן" שנמצא על שלטבחירות של הליכוד. זה מצטרף לשלטי בחירות של מספר רשימות נוספות שנתלשו או הושחתו.

 

 

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
ארז ברט
עצרת מחאה נגד מצעד הגאווה ברעננה
שלוש צעירות נהרגו בתאונה בצפון
שמוליק גריידי. פגיעה בסטטוס קוו
"ריח רע נודף מהחלטת מועצת העיר"
"52 שנה אני מתאמנת לראות את הטוב"
מתנגדים להקמת קריית התקשורת בצפון העיר
ביהס לבטיחות בדרכים מוכן לשנהל
ביה"ס לבטיחות בדרכים מוכן לשנה"ל
מה יקרה למחירי השכירות?
כיצד ישפיע האירווויזיון על מחירי השכירות ברעננה?
קו הרכבת לי-ם ימשיך להיות בחינם