רעננה

"צריך לשרוף אותה.."

דברי שיטנה נגד רונית וינטראוב, המועמדת לראשות עיריית רעננה מטעם מרצ, נכתבו על גזיר עיתון בו היא הביעה את עמדתה בנוגע לשאלה כיצד צריכה להיראות השבת בעיר, שהוצמד לתחנת אוטובוס באזור מגוריה

זאב גולדשמיט 18/10/2018
גזיר העיתון שהודבק בתחנה (צילום: פרטי)

ונדליזם הבחירות ברעננה נמשך. לפני מספר ימים הושחתו שלטי בחירות של מרצ בראשות רונית ויינטראןב ברחוב מגדל פינת אחוזה, ושלט נוסף נתלש.

אבל זה עוד כלום לעומת גזיר עיתון, שהוצמד לתחנת אוטובוס באזור שבו ויינטראוב מתגוררת, שעליו נכתבו דברי שטנה ותמונתה של וינטראוב הושחתה. על גזיר העיתון, בו הופיעה ידעה בה הביעה  יו"ר מרצ הביעה את דעתה בנושא מצעד הגאווה וכיצד השבת ברעננה צריכה להיראות בעיניה, עם עסקים פתוחים בשבת, נכתב  "צריך לשרוף אותה, נבלה, טמאה, זה נקרא אהבה? שונאת דת". כאילו זה לא מספיק, אותו אדם שהדביק את גזיר העיתון למען יראו וייראו, גם ניקב את עיניה של וינטראוב בתמונה.

וינטראוב הגישה תלונה במשטרה בגין הסתה ואיומים.

 

גזיר העיתון

גזיר העיתון

 ממטה מרצ נמסר בתגובה: "מרצ רעננה החופשית מביעה שאט נפש מהבריונות וההסתה אשר בקלות עלולים להיגרר לאלימות. אנחנו ממשיכים בכל הכוח את מסע הבחירות, וקוראים לכל המתמודדים והרשימות לשמור על מערכת בחירות הוגנת".

כזכור, בשבוע שעבר יו"ר הליכוד, אילן כהן, הגיש תלונה במשטרה בעקבות כיתוב "מוות לכהן" שנמצא על שלטבחירות של הליכוד. זה מצטרף לשלטי בחירות של מספר רשימות נוספות שנתלשו או הושחתו.

 

 

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
החטיבה החדשה. הדמיות: אדריכל ערן זילברמן.
הכירו את הכיתה החדשה שלכם
ים יהונתן בעת החתימה על החוזה
א.ס רמה"ש סיימה את הבניה
חשד: הרוג בתאונת "פגע וברח"
בן 17 מכפס סחט קטינות וביצע עבירות מין באמצעות הרשת
אישום: בן 17 מכפ"ס סחט קטינות וביצע עבירות מין באמצעות הרשת
העלמת מס בסכום אסטרונומי בענף עסקאות הנדלן
העלמת מס בסכום אסטרונומי בענף עסקאות הנדל"ן
הרב דר מיכאל לייטמן
אלפיים שנה של שנאה
פילוח תוצאות הבחירות. נכון ליום ד בשעה 10:30
מי ניצח את הבחירות בהוד השרון?
אומרים לא לאלימות נגד נשים!