רעננה

שלמו 25 מיליון שקלים והבית שלכם

ברחוב יעקב חזן ברעננה מוצע למכירה הבית הכי יקר ברעננה, בן ארבע קומות, שכולל שמונה חדרים, שבעה חדרי רחצה, בריכה, מעלית, חדר כושר וחדר קולנוע, בבנייה בסטנדרט גבוה. תמורת 25 מיליון שקלים וזה שלכם

זאב גולדשמיט 18/10/2018
שלמו 25 מיליון שקלים והבית שלכם
הסלון של הבית (צילום: עמית גרון)

מה הדימוי הראשון שעולה בראשכם כשאתם חושבים על המילה "בית"? לרוב האנשים המושג בית מתקשר לבנין מגורים, ארבעה חדרים, 100 מ"ר, שני כיווני אוויר ונוף לרחוב. אז הרחיבו את גבולות הדמיון שלכם וקבלו את הבית הכי יקר המוצע למכירה ברעננה: בית יוקרתי בן ארבע קומות, משתרע על פני  650 מטר בנוי על מגרש של 620 מטר ברחוב יעקב חזן.

 אגף אחד כולל את המטבח, פינת המשפחה והמשרד, ואילו האגף השני כולל את הסלון ופינת האוכל. קומת החדרים מחולקת אף היא לאגף הורים, שבו תוכננה ספריית גלריה הצופה אל הסלון, ואגף חדרי ילדים אשר מחוברים יחד באמצעות עליית גג ובה חדר אירוח.

 שטח הסלון ופינת האוכל הוא כ-70 מ"ר. לסלון המרוהט בקפידה תקרה גבוהה, והוא מואר ומשקיף מבעד לחלונות לבריכה החיצונית. באגף השני של הקומה הראשונה מצוי חלל המטבח ופינת ישיבה משפחתית שבהמשכו. סוויטת חדר השינה בקומה העליונה גם היא בסדר גודל דומה. בעליית הגג ישנה סוויטה נוספת, בגודל של דירת לופט לצעירים. 

מדובר ב"בית חכם" עם ארון חשמל בכל קומה, מעלית פנימית, בריכת שחיה מקורה בחלקה, חדר כושר במרתף וחדר קולנוע. הבית כולל שמונה חדרים, שבעה חדרי רחצה מפנקים עם רצפת שיש.

התכנון האדריכלי של הבית מרשים, וזה לא מפתיע, שכן מי שמתגורר בו הוא אדריכל, שבנה את הבית על מגרש שבבעלות המשפחה. שאלתי את בעל הבית כיצד גרים בבית גדול כזה, ותשובתו הייתה: "לטוב מתרגלים מהר". האמת, צודק.

 

המטבח

המטבח

הבריכה

הבריכה

 

איזה חלק בבית אתה הכי אוהב?

"את חלל המטבח, שמהווה מפגש משפחתי וחברתי, מה גם שפינת המשפחה היא המשך של המטבח, ושם יושבים הרבה".

הבית מוצע למכירה ע"י אבי אגרנטי, הבעלים של משרד "גולדנהאוז" - חברת נדל"ן שמתמחה במכירת בתי יוקרה. בשנים האחרונות אגרנטי מכר מספר רב של בתים באותו הרחוב. לדבריו, ארבע שנים לקח לבנות הבית בסטנדרט גבוה. הבית המושקע כולל חיפוי חיצוני מיוחד שיובא משבדיה, ומטבח מאיטליה.

"אנשים שמתעניינים בבית כזה מחפשים איכות חיים שכולל בית בגימור גבוה", אומר אגרנטי.

ויש פרט קטן שעוד לא הזכרנו, המחיר. ובכן, הבית חדש, מוצע למכירה במחיר של 25 מיליון שקל.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
אישום: גנבה פריטים אישיים ממאושפזים בבית חולים
הגג שלכם שווה הרבה כסף!
מתגברים את אכיפת נושא האופניים החשמליים
תיאטרון נייר מוסיקלי עפ ספרה של נורית זרחי
להתראות באנטרטיקה
גנץ בכפר הירוק
האיש הירוק
מזרח כפר סבא בדרך לשדרוג
שמות אביביים במיוחד
חושבים לקרוא לבן שלכם אביב? לקראת האביב - 5 שמות אביביים במיוחד
סיגריות אלקטרוניות לגמילה מעישון