רעננה

נכנעה לאלופה

קבוצת הנשים בכדורעף נוצחה על ידי האלופה מכבי חיפה באולם הפעמונים שהיה מלא עד אפס מקום. המאמן ישראל אשר יצא מהמשחק ברגשות מעורבים

זאב גולדשמיט 25/10/2018
קבוצת הכדורעף נשים. הפסד ביתי למכבי חיפה (צילום: באדיבות מועדון כדורעף מכבי רעננה)

בקבוצת הנשים בכדורעף של מכבי רעננה לא זוכרים מתי אולם "פעמונים" היה מלא כמו במשחק בסוף השבוע נגד מכבי חיפה. פעמונים מהווה אכסניה למשחקי הבית של בנות רעננה, שאירחו את האלופה מחיפה, ולמרות שהפסידו בארבע מערכות, רובו היה משחק שקול שבו הציגו את אחד ממשחקיהן הטובים. מכבי רעננה הפסידה 3:1  25:15) 16:25, 25:19, 25:18) כאשר איבונה ואליגורה (16 נק') וטליטה דו- נסימנטו (15נק') בלטו ברעננה. חיפה הוליכה 0:2 במערכות, ורעננה יכולה רק להצטער על ההפסד במערכה השניה, שהייתה שקולה עד לנקודה ה-18, אז חיפה ברחה וסגרה עניין. רעננה המשיכה במומנטום, וניצחה במערכה השלישית, אבל נכנעה במערכה הרביעית ליריבה שעדיפה עליה.                                                                                 

מאמן רעננה ישראל אשר: "אני יוצא מהמשחק ברגשות מעורבים: מצד אחד פספוס, מצד שני גאווה גדולה. פספוס על המערכה השנייה וגאווה על החזרה למשחק במערכה השלישית. זו הייתה אחת המערכות הטובות ביותר בקריירת האימון שלי. בסופו של דבר לא ידענו להמשיך את המומנטום, חיפה שיחקה מאורגן ולא היו נקודות קלות. רעננה העונה היא קבוצה שונה שנלחמת עד הסוף, ויש למה לצפות".

במהלך המשחק התברר שחל איסור לאכול באולם. אמנם, אין במקום מזנון, אבל צופים שהביאו עימם אוכל מהבית והוציאו תפוח או קלמנטינה, התבקשו ע"י השומר באולם להכניס את האוכל לשקיות. החלטה הזויה הזו הפתיעה את האוהדים. זה נראה מוזר שבאולם ספורט, שבו מזמינים קהל לצפייה של כשעתיים אוסרים לאכול ביציע. ברעננה אישרו שזה הנוהג כבר שנים, והסיבה לכך, שהם רוצים לשמור את האולם נקי.

בתחילת המשחק הוענק מגן הוקרה לשחקן המועדון סמי כהן שהתגייס לצה"ל ונמצא בהכשרת לוחם גבולות. מעבר להיותו ליברו מצטיין במועדון, סמי כהן שימש גם כרשם והמשיך כשופט בליגת הכדורשת. אורח במשחק היה ראש העירייה והמועמד לראשות העיר, איתן גינזבורג.

בסיום המשחק נבחרה הליברו אנה (אוליברה) כהן (21)  לאחת משתי המצטיינות במשחק. "אנחנו מאוכזבות מההפסד, כי התאמנו חזק בחודש האחרון. לא היינו מרוכזות בקבלה, ועשינו טעויות ברגעים הקריטיים של כל מערכה. למרות ההפסד, ננסה להשתפר כדי לנצח את האלופה במשחק הבא, והשאיפה לעלות לפיינל פור. הלוואי בכל משחק אולם מלא, זה נתן לנו מוטיבציה".

 

 


עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 13/12/2018
זאב גולדשמיט 06/12/2018
זאב גולדשמיט 29/11/2018
זאב גולדשמיט 29/11/2018
זאב גולדשמיט 22/11/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: נערים פרצו לעשרות כלי רכב
הרוג בתאונה בכניסה לניר בנים
המליאה השקופה
בלם של הפועל רעננה נמכר לאלופת שוייץ
בלם של הפועל רעננה נמכר לאלופת שוויץ
תורמים ומקבלים
לצום בהיריון או לא?
לצום בהיריון או לא?
פריצה נועזת  לחנות שעונים בקניון ערים
פריצה נועזת לחנות שעונים בקניון "ערים"
הפארק העירוני לא ייסגר בערב ט' באב