רעננה

נכנעה לאלופה

קבוצת הנשים בכדורעף נוצחה על ידי האלופה מכבי חיפה באולם הפעמונים שהיה מלא עד אפס מקום. המאמן ישראל אשר יצא מהמשחק ברגשות מעורבים

זאב גולדשמיט 25/10/2018
קבוצת הכדורעף נשים. הפסד ביתי למכבי חיפה (צילום: באדיבות מועדון כדורעף מכבי רעננה)

בקבוצת הנשים בכדורעף של מכבי רעננה לא זוכרים מתי אולם "פעמונים" היה מלא כמו במשחק בסוף השבוע נגד מכבי חיפה. פעמונים מהווה אכסניה למשחקי הבית של בנות רעננה, שאירחו את האלופה מחיפה, ולמרות שהפסידו בארבע מערכות, רובו היה משחק שקול שבו הציגו את אחד ממשחקיהן הטובים. מכבי רעננה הפסידה 3:1  25:15) 16:25, 25:19, 25:18) כאשר איבונה ואליגורה (16 נק') וטליטה דו- נסימנטו (15נק') בלטו ברעננה. חיפה הוליכה 0:2 במערכות, ורעננה יכולה רק להצטער על ההפסד במערכה השניה, שהייתה שקולה עד לנקודה ה-18, אז חיפה ברחה וסגרה עניין. רעננה המשיכה במומנטום, וניצחה במערכה השלישית, אבל נכנעה במערכה הרביעית ליריבה שעדיפה עליה.                                                                                 

מאמן רעננה ישראל אשר: "אני יוצא מהמשחק ברגשות מעורבים: מצד אחד פספוס, מצד שני גאווה גדולה. פספוס על המערכה השנייה וגאווה על החזרה למשחק במערכה השלישית. זו הייתה אחת המערכות הטובות ביותר בקריירת האימון שלי. בסופו של דבר לא ידענו להמשיך את המומנטום, חיפה שיחקה מאורגן ולא היו נקודות קלות. רעננה העונה היא קבוצה שונה שנלחמת עד הסוף, ויש למה לצפות".

במהלך המשחק התברר שחל איסור לאכול באולם. אמנם, אין במקום מזנון, אבל צופים שהביאו עימם אוכל מהבית והוציאו תפוח או קלמנטינה, התבקשו ע"י השומר באולם להכניס את האוכל לשקיות. החלטה הזויה הזו הפתיעה את האוהדים. זה נראה מוזר שבאולם ספורט, שבו מזמינים קהל לצפייה של כשעתיים אוסרים לאכול ביציע. ברעננה אישרו שזה הנוהג כבר שנים, והסיבה לכך, שהם רוצים לשמור את האולם נקי.

בתחילת המשחק הוענק מגן הוקרה לשחקן המועדון סמי כהן שהתגייס לצה"ל ונמצא בהכשרת לוחם גבולות. מעבר להיותו ליברו מצטיין במועדון, סמי כהן שימש גם כרשם והמשיך כשופט בליגת הכדורשת. אורח במשחק היה ראש העירייה והמועמד לראשות העיר, איתן גינזבורג.

בסיום המשחק נבחרה הליברו אנה (אוליברה) כהן (21)  לאחת משתי המצטיינות במשחק. "אנחנו מאוכזבות מההפסד, כי התאמנו חזק בחודש האחרון. לא היינו מרוכזות בקבלה, ועשינו טעויות ברגעים הקריטיים של כל מערכה. למרות ההפסד, ננסה להשתפר כדי לנצח את האלופה במשחק הבא, והשאיפה לעלות לפיינל פור. הלוואי בכל משחק אולם מלא, זה נתן לנו מוטיבציה".

 

 


עוד ברעננה
שני ארוך. ענף בתנופה ועם פוטנציאל אדיר
זאב גולדשמיט 11/07/2019
אשר אלון. שיתוף פעולה עם כפר סבא
זאב גולדשמיט 10/07/2019
אסף צור. לעשות קפיצת מדרגה
זאב גולדשמיט 03/07/2019
נבחרת הכדורשת של רעננה. משתתפת באליפות הארצית
זאב גולדשמיט 03/07/2019
גל כהן. מגיע בשל לתפקיד
זאב גולדשמיט 27/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
עיר מקלט
גבר נורה בחוף ביפו
אבי הקבוצה
אבי הקבוצה
מלכלכים את מערכת הבחירות
מלכלכים את מערכת הבחירות
הבלם מדבר
רוית אסף חוגגת יום הולדת בסטייל
יומולדת "לפנים"
מנצחת במירוץ של החיים
האונס הקבוצתי בהרצליה: החשוד המרכזי נהרג בקטטה