רעננה

אישום: שדד זוג קשישים ופצע את בן הזוג

תושב קריות הואשם, כי יחד עם אדם נוסף, פרץ לבית של קשישים ברעננה וניסה לפרוץ כספת עם מסור. כאשר שבו הקשישים אל ביתם, החשודים הצליחו להימלט אך לא לפני שתקפו את בעל הדירה ופצעו אותו

מיכאל פרוסמושקין 25/10/2018
הכספת בביתם של הקשישים (צילום: משטרה)

כתב אישום הוגש היום (חמישי) נגד תושב הקריות שפרץ לדירת קשיש, פצע אותו ונעל את כלבו. 

ביום 1.8.18 יצאו זוג קשישים בני 77 ו - 78 מביתם שברח' עקיבא ברעננה לבדיקה רפואית בביה"ח אסותא שבת"א. עם חזרתם לבית, שמעו רעש בקומה העליונה בדירה ואז גילו להפתעתם שני חשודים בדירה, כשהם מנסים לפרוץ באמצעות מסור את אחת הכספות בחדר השינה בעוד  את הכלב נעלו החשודים בחדר האמבטיה.

הנאשם הבחין בבעל הדירה שהפתיע אותם, היכה בו באגרוף בפניו ודקר אותו בידו בחפץ חד. הנאשם והאחר הצליחו להימלט מהדירה כשהם שדדו עימם 15,000 שקלים במזומן, טלפון נייד ושרשרת פנינים ששווייה מוערך בכ-10,000 שקל. לבעל הדירה שהותקף נגרמה נפיחות במצח וחתך בידו והוא נזקק לטיול רפואי. 

בעקבות חקירה של שוטרי תחנת כפר סבא, הצליחו חוקרי המשטרה להתחקות אחר זהותו של אחד החשודים בזכות דגימת די אן איי שנמצאה בדירה וביום 14.10.18 הוא אותר ונעצר.  מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת והיום הוגש נגדו כתב אישום בעבירת שוד בנסיבות מחמירות. במקביל, הוגשה נגדו בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו. 
 
שותפו לשוד טרם נעצר. 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
רעננה כולה מוקירה את דמותו של שמואל גור
"רעננה כולה מוקירה את דמותו של שמואל גור"
שוטר ירה בצעיר שניסה לדקור אותו
ארבעת המופלאים
מישהו הזמין פורץ?
שלום כיתה א'
חשד: קטינים פרצו לכלי רכב בבאר שבע
חשד: ביצעו רכישות באשראי מזויף
אנשי הים התיכון
זרם הגולף
זרם הגולף