רעננה

"העצים בוכים, צועקים הצילו"

תושב העיר טוען כי גיזום עצים בשכונה 2005 נעשה בצורה לא מקצועית. העירייה: במקרה הנדון העבודה אשר בוצעה על ידי קבלן הגינון לא הייתה משביעת רצון ובשל כך הוחזר הקבלן למקום על מנת לטפל במקומות שלא נגזמו כראוי

זאב גולדשמיט 29/10/2018
העצים נגזמו באופן לא מקצועי (צילום: פרטי)

הרבה זמן לוקח לגדל עץ, אבל צריך גם לדעת לשמור עליו ולגזום במקצועיות. גיזום עצים באזור ברחובות המלאכים והפרחים בשכונת 2005 הרגיז את אחד מתושבי השכונה, שטוען כי הגיזום נעשה בצורה לא אחראית ומספר כי הוא חש צביטה בכל בכל פעם שהוא עובר במקום.

אותו תושב תיעד עצים, שנגזמו לטענתו בצורה לא מספיק מקצועית. "העצים בוכים, צועקים הצילו. זה כל-כך חורה לי, כיוון שכולם יודעים כמה זמן לוקח מאז שנוטעים עץ ועד שהוא גדל וצומח יפה, ואז מגיע קבלן גינון והורס, העיקר להראות שנעשתה עבודה".

מעיריית רעננה נמסר בתגובה: "אגף חזות העיר מפעיל קבלן חיצוני לצורך עבודות גיזום העצים, אשר מקפיד על ביצוע העבודות באופן מקצועי, וזאת כחלק מהיערכות העירייה לקראת עונת החורף. לצערנו, במקרה הנדון העבודה אשר בוצעה על ידי קבלן הגינון לא הייתה משביעת רצון ובשל כך הוחזר הקבלן למקום על מנת לטפל במקומות שלא נגזמו כראוי. אגף חזות העיר ימשיך לפקח על גיזום העצים ולוודא כי הוא ייעשה בתיאום ועל הצד הטוב ביותר".

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון
הכנסות שיא מהספורט לטוטו
הכנסות שיא מספורט לטוטו: 3 מיליארד ש"ח
קבלני בנייה יפצו זוג ששכר דירה חדשה
בשל ליקויים: קבלני בנייה יפצו זוג ששכר דירה חדשה
פסטיבל "לא לדאוגוסט" בחולון
מקימי- אופנה לאישה הצנועה
"הציבור משווע לו"
הונתה את חברתה באלפי שקלים
אישום: הונתה את חברתה באלפי שקלים
קופת גמל להשקעה