רעננה

"העצים בוכים, צועקים הצילו"

תושב העיר טוען כי גיזום עצים בשכונה 2005 נעשה בצורה לא מקצועית. העירייה: במקרה הנדון העבודה אשר בוצעה על ידי קבלן הגינון לא הייתה משביעת רצון ובשל כך הוחזר הקבלן למקום על מנת לטפל במקומות שלא נגזמו כראוי

זאב גולדשמיט 29/10/2018
העצים נגזמו באופן לא מקצועי (צילום: פרטי)

הרבה זמן לוקח לגדל עץ, אבל צריך גם לדעת לשמור עליו ולגזום במקצועיות. גיזום עצים באזור ברחובות המלאכים והפרחים בשכונת 2005 הרגיז את אחד מתושבי השכונה, שטוען כי הגיזום נעשה בצורה לא אחראית ומספר כי הוא חש צביטה בכל בכל פעם שהוא עובר במקום.

אותו תושב תיעד עצים, שנגזמו לטענתו בצורה לא מספיק מקצועית. "העצים בוכים, צועקים הצילו. זה כל-כך חורה לי, כיוון שכולם יודעים כמה זמן לוקח מאז שנוטעים עץ ועד שהוא גדל וצומח יפה, ואז מגיע קבלן גינון והורס, העיקר להראות שנעשתה עבודה".

מעיריית רעננה נמסר בתגובה: "אגף חזות העיר מפעיל קבלן חיצוני לצורך עבודות גיזום העצים, אשר מקפיד על ביצוע העבודות באופן מקצועי, וזאת כחלק מהיערכות העירייה לקראת עונת החורף. לצערנו, במקרה הנדון העבודה אשר בוצעה על ידי קבלן הגינון לא הייתה משביעת רצון ובשל כך הוחזר הקבלן למקום על מנת לטפל במקומות שלא נגזמו כראוי. אגף חזות העיר ימשיך לפקח על גיזום העצים ולוודא כי הוא ייעשה בתיאום ועל הצד הטוב ביותר".

 

עוד ברעננה
 דניס בורק. עשיתי את הצעד הנכון
קרן שלהבת 18/04/2019
עמותת מחיים לחיים
זאב גולדשמיט 15/04/2019
ברטוב בוחרים ירוק
זאב גולדשמיט 08/04/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
שאקיל השאקל?
הוד השרון מחנכת לקיימות ואהבת הטבע
הוד השרון מחנכת לקיימות ואהבת הטבע
יין ישמח לבב אנוש
יין עדלאידע
מקדמים את הרפואה בדרום
חילופי נשיאות ברוטרי הרצליה
חילופי נשיאות ברוטרי הרצליה
הובא למנוחות יגאל טישמן שנהרג בתאונת אומגה בהונדורס
'ברטה' במסיבת הכריסמס של הקרדישאנס
חשד: התחזה לרופא והזריק בוטוקס ללקוחותיו