רעננה

מזכיר הקלפי איים לפסול את הצבעת וינטראוב

בניגוד לקלפיות אחרות מזכיר הקלפי איים לפסול את ההצבעה של וינטראוב, רק משום שצלמים ביקשו לצלם אותה יחד עם בני משפחתה ליד קלפי ההצבעה

זאב גולדשמיט 30/10/2018
מזכיר הקלפי איים לפסול את הצבעת וינטראוב
וינטראוב משלשלת את פתקי ההצבעה

תקרית כפולה ולא נעימה בקלפי שבו הצביעה יו"ר מרצ והמועמדת לראשות העירייה רונית וינטראוב. מזכיר הקלפי איים לפסול את ההצבעה של וינטראוב, רק משום שצלמים ביקשו לצלם אותה יחד עם בני משפחתה ליד קלפי ההצבעה.

וינטראוב הגיע בצהריים מחוייכת ושמחה לקלפי בבית הספר דקל שברחוב שברץ. חוסר הסבלנות כלפיה החל כשהתעכבה מאחורי הפרגוד, ואחד מנציגי הקלפי קרא לעברה: "האם את מתלבטת למי להצביע?". כשוינטראוב סיימה להכניס את פתק ההצבעה למעטפה, בעלה התבקש לעמוד לצידה לצורך הצילום, או אז נעמד על רגליו מזכיר ה קלפי ואמר: "אני לא מרשה דבר כזה. זה לא יהיה". זאת בניגוד לקלפיות אחרות שבהן המועמדים האחרים לראשות העירייה הורשו להצטלם ליד הקלפי עם בני משפחתם., בהם חיים ברוידא, איתן גינזבורג, יקי ודמני וניר קריסטל.  וינטראוב לא ויתרה ושאלה על סמך מה ההחלטה, והתשובה שקיבלה ממזכיר הקלפי: "אני החלטתי. את רוצה שאפסול את ההצבעה שלך?"

זה עוד לא הכל. עוד לפני ההצבעה, ויינטראוב לחצה ידיים לתושבים שבירכו אותה. ויינטראוב הגיעה כשהיא מלווה בכמה פעילים של מרצ. שוטר שנכח במקום אסר עליהם לצלם את המועמדת לראשות העיר לוחצת ידיים לתושבים. וויינטראוב נותרה המומה. "אנשים באים מיוזמתם ולוחצים לי ידיים, חלקם שכנים שלי, איפה נשמע דבר כזה שזה אסור? " שאלה.

מטעם מרצ נמסר: "לכל המועמדים הורשו להצטלם עם בני משפחתם ליד הקלפי. זה חלק מחגיגת הדמוקרטיה, רק לא לרונית ויינטראוב". ממרצ הבהירו כי בכוונתם להגיש תלונה לועדת הבחירות המרכזית.

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מנציחים את "מר תיירות"
אשת חיל מי ימצא
מיל"ה של הצלחה
עיריית כפס אירחה את ישיבתה הראשונה של מועצת אשכול השרון
עיריית כפ"ס אירחה את ישיבתה הראשונה של מועצת אשכול השרון
בית הספר התחפש
בתי הספר התחפשו
פצועה בהתהפכות רכב בהוד"ש
עוד אדיר שויגמן ממשרד עורכי הדין אונגר-שויגמן
440 אלף שקלים פיצוי לקשישה שנפלה באוטובוס
מנכ"לית העירייה פורשת