רעננה

"מי שעשה זאת הוא אדם חסר חמלה"

שלושה חתולים שהורעלו נמצאו בחולות רעננה סמוך לרחוב רש"י וכביש 531. את אחד החתולים הצליחו להציל. יו"ר המחלקה הוטרינרית ויו"ר עמותת חתולי רעננה,מזועזעים

זאב גולדשמיט 05/11/2018
אחד מהחתולים שהורעלו (צילום: יונית גבע)

שלושה חתולים שנמצאו לאחרונה כשהם מתים בחולות שבאזור רחוב רש"י וכביש 531, הורעלו ברעל בשם תרדמון. כך עולה מבדיקה שלאחר המוות שבוצע באחד החתולים, לאחר שעלה חשד שמישהו פגע בהם במזיד.

ד"ר רוני וילדר, מנהל המחלקה הווטרינרית של רעננה וכפר סבא, הצליח להציל את אחד החתולים. האירוע נחשף כשתושב העיר יצא עם כלבו לטיול, ודיווח למוקד על שלושה חתולים ללא רוח חיים ששוכבים זה לצד זה על החולות. ד"ר וילדר ויונית גבע, יו"ר עמותת חתולי רעננה,  שקיימו פגישה בדיוק שקיבלו את ההודעה על החתולים, יצאו יחד למקום ונדהמו מהמראה שניגלה לעיניהם. לשני החתולים בוצע החייאה, אבל רק אחד מהם שרד, והוא הבריא. החשד הוא, שהחתולים קיבלו רעל בשם תרדמון.

יו"ר עמותת חתולי רעננה, יונית גבע, סיפרה: "קיבלנו דיווח על שלושה חתולים ללא רוח חיים בסוף רחוב רש"י על גבול כביש 531. התחילו לבצע החייאה בשטח לשני חתולים שהובאו במהירות למחלקה  הווטרינרית, אבל רק אחד מהם שרד. החתולים כנראה הורעלו במקום אחר, והובאו לרעננה כשהם גוססים. לא קיבלנו דיווח על היעלמות חתולים מפינות האכלה, לכן אנחנו בודקים מהיכן הם".

יונית גבע מזועזעת: "מי שעשה זאת הוא אדם חסר חמלה, רק  מישהו לא שפוי בדעתו יכול לעשות דבר כזה. מי שזרק אותם ראה את החתולים גוססים עד המוות, זהו אירוע קשה לצפייה".

למקום הוזעקה משטרה, אבל ספק אם יצליחו לעלות על מי שהמית את החתולים.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מפריחים את השממה
קריב. זה אפשרי כבר מחר
"יש אמבולנס זמין שאפשר להכניס אותו לפעילות עוד השבוע"
חילופי תפקידים במכללת ספיר
גבר טבע בבריכה בהוד השרון - מצבו קשה
גבר טבע בבריכה בהוד השרון
סוד ההצלחה של טיפולים קוסמטיים
עוד אדיר שויגמן ממשרד עורכי הדין אונגר-שויגמן
440 אלף שקלים פיצוי לקשישה שנפלה באוטובוס
להתאהב בעולם מיוחד
גופת גבר נמצאה בקריית אתא