רעננה

ודמני הולך עם גינזבורג

רשימת "רעננה מכל הלב" בראשות יקי ודמני חתמה הסכם תמיכה באיתן גינזבורג לקראת הסיבוב השני של הבחירות. עו"ד ארז ברט, ימונה לסגן ראש העירייה בשכר, הממונה על מינהל הנדסה ויו"ר ועדת המשנה לתכנון ובנייה, ואחראי על שירותי הדת בעיר. יקי ודמני יקבל על עצמו, ללא שכר, את האחריות על הובלת תהליך מקצועי וחדשני בכל מנגנוני העירייה ובנוסף, יקבל אחריות על הפיתוח העסקי של העיר, על החברות הכלכליות, על אזורי התעסוקה ועל פיתוח רחוב אחוזה בשיתוף עם הסוחרים

זאב גולדשמיט 05/11/2018
גינזבורג וודמני

איתן גינזבורג מקים גוש חוסם לחיים ברוידא וניר קריסטל. היום (שני) נחתם הסכם תמיכה של רשימת "רעננה מכל הלב" בראשות יקי ודמני בראש העירייה איתן גינזבורג לקראת הסיבוב השני של הבחירות.

סיעת "רעננה מכל הלב" תקבל אחריות על הפיתוח העסקי והכלכלי של העירייה ועל הובלת השינוי בעיר כולל מהפכת השקיפות, ובנוסף תקבל אחריות על מינהל ההנדסה, ועדת התכנון והבנייה ושירותי הדת בעיר. הרשימה תקבל תפקיד סגן ראש עירייה, שימסר למספר 2 ברשימה ארז ברט. ודמני יקח על עצמו ללא תיק את האחריות בהובלת שינוי התחומי פיתוח העיר ומנגנוני העירייה.

 

ודמני: "נפעל בשיתוף עם גינזבורג להוביל את השינוי הנדרש ובמקביל נבטיח הנהגה מקצועית, מנוסה, אחראית ובשלה המסוגלת להוביל שינוי אמיתי ולהביא בשורה לתושבים".

גינזבורג: "צירופו של ודמני לקואליציה העתידית יבטיח חדשנות, ניהול עסקי מקצועי וייצוג של כלל תושבי העיר. אין לי ספק כי ביחד נוביל את העיר לעידן החדש וב-13.11 אנחנו ננצח".

 בהודעה רישמית נמסר: "לאחר דיאלוג ארוך בין הסיעות, הוסכם על תמיתכם של יקי ודמני וסיעתו, במועמדותו של ראש העיר המכהן, איתן גינזבורג, לראשות העיר רעננה בסיבוב השני, על מנת לתת לתושבי רעננה אפשרות הצבעה לצוות איכותי, מנוסה ומרשים שילווה את ראש העירייה גינזבורג במהלך הקדנציה ויסייע לו בניהול העיר והכנסת השינויים הדרושים למוסדותיה השונים. במהלך המשא ומתן הסכימו, ודמני וגינזבורג, כי דרוש שינוי מהותי לדרך הניהול של העירייה, לשירות לתושב תוך ניהול מקצועי ושקוף. השיח בין השניים נסב על נושאי הליבה שעל סדר יומה של רעננה וברצון להביא רוח חדשה לעירייה ולמוסדותיה".

 

 בין הצדדים סוכם כי יקי ודמני יקבל על עצמו, ללא שכר, את האחריות על הובלת תהליך מקצועי וחדשני בכל מנגנוני העירייה, בהסתמך על ניסיונו הניהולי רב השנים. בנוסף, יקבל ודמני אחריות על הפיתוח העסקי של העיר, על החברות הכלכליות, על אזורי התעסוקה ועל פיתוח רחוב אחוזה בשיתוף עם הסוחרים.

עו"ד ארז ברט, ימונה לסגן ראש העירייה בשכר, הממונה על מינהל הנדסה ויו"ר ועדת המשנה לתכנון ובנייה, ואחראי על שירותי הדת בעיר.

איתן גינזבורג: "יקי ודמני הוא מהאנשים הרציניים והמרשימים שהתמודדו על ראשות העיר. הוא מביא עמו רוח רעננה, קהל תומכים מרשים ותוכנית סדורה שנוכל ליישם ביחד למען תושבי העיר רעננה. התרשמתי מאוד מהעמקתו בחומר, ממחויבותו לעיר ולתושביה ואין לי ספק כי עמו ועם ארז ברט, ועם כוחות נוספים החוברים אלינו בעיר, נוכל ליישם את ההבטחות עליהן התחייבנו לציבור ולהביא רוח חדשה של שינוי".

יקי ודמני: "ישבתי עם כלל המועמדים ולא מיהרנו ללכת עם איש. החלטנו כי נתמוך רק במי שיקבל את עיקרי מצענו ויציג בפנינו הצעה לשיתוף פעולה אמיתי לשינוי בעיר. השיח נסב על מהות ועל השינוי הנכון לרעננה ולא אחר רדיפה אחר תפקידים חסרי משמעות.

"מצאתי באיתן ובצוותו הבנה לעקרונות המצע אשר הצגנו לציבור והבנה עמוקה על הדרך בה צריך להוביל ולנהל עירייה במאה ה-21. אני משוכנע כי בחיבור עם איתן וצוותו, עם אנשי רעננה מכל הלב, אנו מציגים לתושבי העיר קואליציה איכותית, המשלבת את מיטב אנשי העיר ומציגה חיבור בין ניסיון, חדשנות, יכולת עסקית וכלכלית וידע מוניציפלי רב. אין לי ספק כי תושבי רעננה יצביעו בהמוניהם ב-13.11 למען בחירתו של איתן גינזבורג לראשות העיר ולמען חמש שנים של הצלחה לרעננה".

ארז ברט: "סיעת לב וסיעת רעננה מכל הלב מתחברות ללב אחד וגדול שמשקף את פניה של רעננה. אני מאמין כי כשהולכים ביחד הולכים רחוק".

 בנספח מפורט, ודמני וגינזבורג פירטו נקודת ציון שיטופלו בקדנציה הבאה, ושהכל ייעשה בשקיפות ובשיתוף פעולה מלא. אלה הסעיפים:

ניהול מתקדם על פי קריטריונים מקצועיים כמקובל בחברות עסקיות.

שקיפות מירבית בין הרשות לתושב והקמת מנגנוני פיקוח ושמירה על כך.

קידום שוויון מגדרי.

בניית קהילה מחברת ומלוכדת תוך התחשבות בכל מגוון תושבי רעננה באשר הם.

שמירה על הסטטוס קוו של יחסי הציבור החילוני והדתי בעיר.

חינוך שיוויוני ומתן הזדמנות שווה תוך השוואת משאבי העירייה בתחום החינוך בין כל תלמידי ותלמידות רעננה.

קידום פרויקטים עירוניים, על קרקע עירונית לשכירות לטווח ארוך לזוגות צעירים ברעננה.

שילוב עולים במערך העירוני, במסגרת תוכנית לקליטת עליה מיטבית.

שדרוג איזור התעשייה והפיכתו לאיזור תעשייה מודרני, שוקק ותוסס, המהווה אבן שואבת לחברות הייטק, מסחר ומסעדנות.

שדרוג והנגשת העיר כולה למוגבלים בניידות

הגברת התמיכה בתנועות הנוער.

שיפור מבני בתי ספר ובתי כנסת בהתאם לצרכי הקהילה.

פתיחת נקודות שירות מטעם משרדי הממשלה באשר לצרכי התושבים וקידום הקמת תחנות משטרה וכיבוי אש בעיר, תוך הטמעת תכנית להגברת תחושת הביטחון לתושבי העיר.

קידום וסיוע לחיילים בכלל וחיילים בודדים בפרט.

הצגת תכנית אב לפיתוח שכונת קריית שרת.

קידום תכנית לסיוע לתושבים בגיל השלישי תוך כדי הקמת מערך תמיכה רפואי-סוציאלי לקשישים וניצולי שואה תושבי העיר.

בניית מערך תחבורה עירוני יעיל ונגיש, לרבות דיון ציבורי בתכנית הנת"צ ובחינתה מחדש.

 

עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 01/12/2019
זאב גולדשמיט 28/11/2019
זאב גולדשמיט 28/11/2019
זאב גולדשמיט 18/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
למעלה מ-10,000 צופים הבטיחו מקומם בטדי
למעלה מ-10,000 צופים הבטיחו מקומם בטדי
חוף נתניה
נתניה ארחה את שבת איחוד בתי הכנסת הצרפתיים בישראל
מחיר השתיקה
הלכלוך בכניסה לבניין המשותף ברחוב סוקולוב 10
"זה מרכז הרצליה ולא איזה שכונת עוני בסאו פאולו"
"אני ארצח אתכם, אני אפרק אתכם"
"שישי ייחודי"
המסע המיוחד שלי לפולין
תביעה נגד נאור ציון: "תקף באגרופים"