רעננה

אילן כהן חובר לגינזבורג, ימונה לסגן ללא שכר

כהן הודיע כי יתמוך בגינזבורג ורשימתו בסיבוב השני של הבחירות שיתקיים בשבוע הבא, והוא ימונה למחזיק תיק אגף חזות העיר. מסתמן כי גם סיעת מרצ צפויה להביע תמיכה בגינזבורג

זאב גולדשמיט 06/11/2018
ראש העירייה איתן גינזבורג ואילן כהן

הקואליציה של איתן גינזבורג מתחילה להתבהר. אחרי שחתם עם יקי ודמני על הסכם שיתוף פעולה ומינה את ארז ברט לסגן ראש עירייה, כעת מתברר שגם יו"ר רשימת הליכוד ברעננה, אילן כהן, חובר לגינזבורג, וימונה לסגן ראש העירייה ללא שכר.

אילן כהן הודיע כי יתמוך בגינזבורג ורשימתו בסיבוב השני של הבחירות שיתקיים בשבוע הבא, והוא ימונה למחזיק תיק אגף חזות העיר ועל תרבות תורנית. (שבעבר היה באחריות הסיעה הדתית). בכך הוא מחזיר עטרה ליושנה, שכן גם אחיו עוזי ז"ל כיהן בתפקיד זה, וזכה לשבחים על הניקיון ברעננה בתקופתו. אילן כהן, חוזר למועצת העיר לאחר היעדרות של קדנציה אחת. הוא פעיל חברתי ומכהן בין השאר כיו"ר איל"ן רעננה.

"בעזרתו של אילן נחזיר את רעננה לימים היפים , הנקיים והמגוננים של אחיו עוזי כהן ז"ל", כתב גינזבורג. "אילן כהן וסיעת הליכוד הם תוספת משמעותית לכוח החדש שאנחנו בונים כאן לקואליציה העתידית שתביא את השינוי הנכון לרעננה. ביחד אתכם נמשיך לפעול לרווחת התושבים, למען חיזוק השכונות, למען הזוגות הצעירים, שדרוג התשתיות והכי חשוב – להעניק שירות איכותי לתושבי העיר".

אילן כהן: "לא נבחרתי כדי לשבת באופוזיציה. ממטה ברוידא לא פנו, וממטה גינזבורג מאוד רצו שאהיה בקואליציה. המטרה שלי היא להמשיך לשרת את הציבור הרענני, להיות שותף לשינוי ולעמוד בהבטחות שלי לתושבים".

זה לא הכל. נודע, כי סיעת "מרצ – רעננה חופשית" צפויה אף היא לתמוך ולהצטרף לקואליציה של איתן גינזבורג, אחרי שהושגו הבנות לפיהן הסיעה תקבל אחריות על תיק תרבות , נוער ופנאי, עם סמכויות רחבות בתחומים נוספים בעיר. מסתמן, שיו"ר סיעת מרצ, רונית ויינטראוב, תמונה לסגנית ומ"מ ראש העירייה, ותהיה השותפה הבכירה בקואליציה מתוקף היותה הסיעה הגדולה במועצה (ארבעה מנדטים).

קואליציה שכוללת ארבע רשימות: "לב" בראשות גינזבורג, "רעננה מכל הלב" בראשות ודמני, "מרצ" בראשות ויינטראוב ו"הליכוד" בראשות אילן כהן, מעניקה לאיתן גינזבורג רוב במועצת העיר של עשרה חברים, וסביר שאם יבחר הוא יקרא ליתר הסיעות להצטרף אליו.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
דגל הגאווה על בניין העירייה
דגל הגאווה על בניין עיריית הוד השרון
רוני בלקין. לקיים בירור
"לזמן את מנהל מחלקת הפיקוח לבירור"
הענקת פרס החינוך הארצי לנעמת הוד השרון
פרס החינוך הארצי לנעמ"ת הוד השרון
פצוע בנפילה מגובה בראשלצ
פצוע בנפילה מגובה בראשל"צ
"עכשיו זה התור שלי "
מבצע עיקור וסירוס חתולי הקהילה
הוד השרון מחבקת את בעלי החיים במבצע עיקור וסירוס חתולי הקהילה
קובץ החלטות מועצת מקרקעי ישראל נכנס לתוקפו
קובץ החלטות מועצת מקרקעי ישראל נכנס לתוקפו
נהג מונית הואשם בתקיפה
נהג מונית הואשם בתקיפה