רעננה

מרצ עם גיזנבורג

בהתאם לסיכום עם איתן גינזבורג מרצ, הסיעה הגדולה במועצה, תקבל את סגנות ומ״מ ראש העירייה, עם אחריות על תחום התרבות הנוער והפנאי עם הרחבת סמכויות לתחומים נוספים בניהול העיר שיוגדרו בהמשך

זאב גולדשמיט 06/11/2018
איתן גינזבורג ורונית וינטראוב. הגיעו לסיכומים

כעת זה רשמי. סיעת מרצ רעננה הודיע על תמיכתה באיתן גינזבורג לראשות העירייה בסיבוב השני שייערך בשבוע הבא. יושבת ראש מרצ, רונית וינטראוב תמונה לסגנית ומ"מ ראש העירייה, ותהיה השותפה הבכירה בניהול העירייה.

מרצ, שבבחירות זכתה בארבעה מנדטים ותהיה הסיעה הגדולה במועצת העיר, תהיה אחראית על אגף תרבות, נוער ופנאי, עם סמכויות רחבות בתחומים נוספים בעיר.

קואליציה שכוללת ארבע רשימות: לב בראשות גינזבורג, רעננה מכל הלב בראשות ודמני, מרצ בראשות וינטראוב והליכוד בראשות אילן כהן, מעניקה לאיתן גינזבורג רוב במועצת העיר של עשרה חברים, וסביר שאם יבחר הוא יקרא ליתר הסיעות להצטרף אליו.

איתן גינזבורג מרגיש תמיכה רחבה מקרב הסיעות, וכתב: "חברות וחברים, יום שלישי פעמיים כי טוב. רונית וינטראוב, דור שלישי ברעננה וילידת העיר, תצטרף כשותפה בכירה בקואליציה שאקים מיד לאחר שאבחר לכהן כראש העיר ב-13 בנובמבר

"יחד עם רונית וסיעת מרצ נפעל, בחמש השנים הבאות, לשמירה על רעננה כעיר רב תרבותית ומכילה עבור כל תושבי העיר. נקדם תוכניות למען לבני הדור השלישי והרביעי לצד מדיניות שתאפשר לנו להשאיר את הדור הצעיר ברעננה.

"השותפות עם מרצ, הסיעה הגדולה במועצת העיר, תאפשר לנו להמשיך לפעול לשיפור איכות החיים של תושבי העיר בכל התחומים, בדגש על התרבות, הנוער, הצעירים, הגיל הרך, על יצירת פתרונות תחבורה ציבורית נגישים ולרתימת הטכנולוגיה לטובת שיפור השירות לתושבים. 

"רונית ויטראוב תמונה לתפקיד סגנית וממלאת מקום ראש העיר ותהיה שותפה בניהול העירייה. הניסיון המוניציפאלי הרחב של רונית והחיבור העמוק שלה לעיר יאפשרו לנו לעשות את השינוי הנכון ולשמור על רעננה פלורליסטית.

"עם הצטרפות מרצ הגיעה הקואליציה בראשותי לעשרה מנדטים - רוב במועצת העיר החדשה. הרוב הזה יבטיח לנו יכולת אמיתית להוציא את השינוי לפועל והוא הוכחה לאמון הרחב שבו אני זוכה מכל קצוות הקשת הפוליטית ברעננה".

מסיעת מרצ רעננה נמסר: "בהתאם לסיכום עם איתן גינזבורג מרצ תקבל את סגנות ומ״מ ראש העירייה, עם אחריות על תחום התרבות הנוער והפנאי עם הרחבת סמכויות לתחומים נוספים בניהול העיר שיוגדרו בהמשך.

"לאור תוצאות הבחירות אנו מאמינים כי הדרך הטובה ביותר לקדם את העקרונות שלנו והחזון של מרצ רעננה חופשית בעיר – היא בהיותנו השותפים הבכירים בקואליציה בראשותו של איתן גינזבורג. לאורך דרכנו הציבורית לא התפשרנו, ונמשיך לא להתפשר על רעננה, ואנו בטוחים כי בשותפות זו נצליח לשמור על העקרונות הללו עבור העיר.

"מטרתנו היא להציב את החינוך בראש סדר העדיפויות העירוני, כולל שילוב חינוך לערכי שוויון ודמוקרטיה, ובשימוש טכנולוגיות מודרניות ועם דגש מיוחד על הוזלת יוקר החינוך ועל הגיל הרך, תוך מימוש התוכנית לפעוטונים עירוניים. נוכל לקיים את הבטחתנו לקדם את רעננה כעיר חופשית, ליברלית ופלורליסטית במודל של "חיה ותן לחיות" לדאוג לצרכי הצעירים והמשפחות הצעירות ובאותו זמן לפעול למען אוכלוסיית הגמלאים.

"נמשיך לקדם שוויון מגדרי ולדאוג לקהילה הגאה, לעולים חדשים ולבעלי צרכים מיוחדים. נוביל את רעננה להיות עיר בת קיימא המקדמת איכות חיים, איכות סביבה ודאגה לבעלי החיים. נפעל לקידום תחבורה ציבורית מודרנית ונגישה, הכוללת תחבורת פנאי ציבורית בסופי השבוע ונדאג לדרכים הבטוחות והנוחות ביותר עבור הולכי הרגל ורוכבי האופניים בעיר. נוציא לפועל הקמת מנהלת מקצועית לשכונות החדשות, כולל שכונת נווה זמר, שתקדם פיתוח מהיר של השכונות בהתאם לתוכניות הקיימות.

"כמו כן, נוכל גם להמשיך ולדאוג שרעננה תספק לתושביה תרבות מגוונת בת השגה ברחבי העיר כולל בסופי השבוע. אנו קוראים לבוחרות ובוחרי מרצ רעננה חופשית ולתושבי רעננה השותפים לתפיסת עולמנו, להצביע ב-13.11 עבור איתן גינזבורג לראשות עיריית רעננה ובכך לעזור לנו לקדם את רעננה כעיר ליברלית ופלורליסטית".

 

.

 

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
שריפה פרצה בהרצליה
בהוד השרון נפרדים מהמדחנים
בהוד השרון נפרדים מהמדחנים
חשד: הציתו דלת של בית - הילדים קפצו מהחלון
ממשיך לקדנציה רביעית
פיילוט התחדשות עירונית במגדל העמק
הרוג וחמישה פצועי ירי ליד צומת מגידו
"בסוד קולות רבים"
סיגריה אלקטרונית מזיקה פחות?
סיגריה אלקטרונית מזיקה פחות?