רעננה

גניבת רכב או סכסוך אזרחי?

המשטרה עצרה שלושה חשודים בגניבת רכב ממגרש מכוניות ברעננה. אולם, בית המשפט קבע כי בוצעה עסקה למכירת רכב ומדובר לכאורה בסכסוך אזרחי

מיכאל פרוסמושקין 15/11/2018
גנבו את הרכב? (תמונה להמחשה iclipart)

שלושה חשודים נעצרו לפני ימים אחדים בחשד לגניבת רכב מחברת ליסינג ברעננה.

על פי החשד, השלושה, בני 27, 36 ו–43,  הגיעו  –6 בנובמבר למגרש מכוניות ברעננה על מנת לקנות רכב. אולם, כפי שעולה מעדותה של בעלת המגרש ומהחקירה, במהלך חתימה על החוזה החשודים נכנסו לרכב וברחו מהמקום מבלי לשלם על הרכב.

עם קבלת הדיווח במשטרה, הוקמו מחסומים והרכב עם החשודים נתפס. השלושה נלקחו לחקירה במשטרת כפר סבא, שם הכחישו את המיוחס להם וטענו כי מדובר בעסקת רכב רגילה. לדבריהם, לאחר שעזבו את המקום, בעלת המגרש התקשרה אליהם וביקשה מהם לחזור, אך הם השיבו להם כי הם רחוקים ואינם יכולים לחזור. במהלך החקירה אחד מהחשודים אף צירף אישור לביצוע העסקה. אולם, בעלת המגרש טענה כי לא בוצעה העברה של כסף.

במהלך הדיון בבית משפט השלום בפתח תקווה ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם של החשודים בחמישה ימים. מנגד, סנגוריהם טענו כי מדובר בסכסוך אזרחי ולא באירוע פלילי ועתרו לשחרורם. 

בתום הדיון, השופטת אשרית רוטקופף, שעיינה בחומרי החקירה ושמע את טענות הצדדים, קבעה כי לא עולה קיומו של חשד סביר ומדובר לכאורה בסכסוך אזרחי עם בעלת המגרש. לאור קביעה זו, השופטת הורתה על שחרורם של החשודים מהמעצר.  

 

עוד ברעננה
מיכאל פרוסמושקין 15/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 08/08/2019
זאב גולדשמיט מיכאל פרוסמושקין 27/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
טיפים לעיצוב חכם של הבית
4 טיפים לעיצוב חכם של הבית
לין. מתגאה במדליות
שווים על הפודיום
טיפים לבחירת מנשא נכון לתינוק
טיפים לבחירת מנשא נכון לתינוק
הרשימה משקפת את כל גווני רעננה
"הרשימה משקפת את כל גווני רעננה"
הביאו אור לילדים
פרסום ראשון: אלי אלוש ימונה לסגן ראש העירייה
פרסום ראשון: אלי אלוש ימונה לסגן ראש העירייה
שבוע החלל מגיע לפרדס חנה כרכור
שבוע החלל מגיע לפרדס חנה כרכור
שני פצועים בתאונה בפ"ת