רעננה

העפילה לרבע

נבחרת הכדורסל של תיכון מטרווסט העפילה לשלב רבע הגמר לאחר ניצחון כפול על תיכון משה שרת נתניה

זאב גולדשמיט 15/11/2018
(תמונה להמחשה צילום: iclipart)

 תנו הרבה כבוד לנבחרת הכדורסל של תיכון מטרווסט שהעפילה לרבע גמר ליגת התיכוניים אחרי שבשלב ההצלבה בשמינית הגמר השיגה ניצחון כפול ב-25 הפרש על עירוני משה שרת נתניה. בראשון ניצחה 67:92 ובגומלין 56:81. מטרווסט בנויה על יכולת קבוצתית, ובכל זאת השחקנים הבולטים עד כה היו יאל מלמד, גלעד מלניק ואופק גופר.  כזכור, בעונה שעברה מטרווסט נעצרה בשלב חצי הגמר והשאיפה היא להגיע לפחות לאותו שלב גם העונה.                     

מאמן הנבחרת, רון נוה, המשמש גם כמנהל המקצועי של המחלקה הצעירה במכבי רעננה, אחראי להתקדמות הגדולה של שחקנים כמו גיל בני ומייקל בריסקר, והערכה היא שגם מנבחרת מטרווסט הנוכחית נשמע על כמה שחקנים.                        

רון נוה אמר לאחר המשחק: "הניצחונות הושגו בזכות מאמץ קבוצתי, זה הכח של הקבוצה הזו. לפרקים כל פעם התבלט  מישהו אחר. השנה הרמה בליגת התיכוניים די שווה בין הקבוצות. כל משחק יוכרע על אינצ'ים. הילדים הוכיחו בגרות, ואני מרגיש שאנחנו מתקדמים כל משחק צעד קדימה. השלד של הקבוצה בנוי משמונה שחקנים, שכל אחד מהם תורם את חלקו בצורה טובה. אחת המטרות שלי היא ליצור יציבות בין השחקנים, כי כל אחד תורם את חלקו בחלקים של המשחק". הגרלת רבע הגמר טרם נערכה, ועדיין לא יודעים מי תהיה היריבה של מטרווסט, אבל מה שכן יודעים, ששחקני י"ב נוסעים למסע בפולין, ויום למחרת חזרתם לארץ תתייצב למשחק הראשון במסגרת רבע הגמר. זו לא הכנה אידאלית, ובצוות האימון מקווים שהנסיעה לא תפגע יתר על המידה בהכנות למשחקים.                                                         

גם נבחרת משה שרת נתניה הגיע למשחקים נגד מטרו לאחר המסע לפולין, מה שפגע בהם בהכנות. נוה: "התוצאות בשני המשחקים אינן משקפות פערי רמות כה גדולים. היריבה מנתניה הגיעה ממסע בפולין בלי הכנה ראויה וזה הקל עלינו. אני מניח שברבע הגמר זה יהיה סיפור לגמרי אחר. זה יהיה קשה, אבל אפשרי".

 


 

 

 

עוד ברעננה
מרטין דרוקר זל , הפועל רעננה לא הייתה קיימת בלעדיו
זאב גולדשמיט 02/05/2019
קבוצת נערים ב הפועל רעננה כדורגל
זאב גולדשמיט 18/04/2019
לין. מתגאה במדליות
זאב גולדשמיט 11/04/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
ניפגש בשיעור
ניפגש בשיעור
פרס גליקמן למצוינות בטיפול בזקן לעיריית חולון
סיעור מוחות ברעננה
סיעור מוחות ברעננה
נטע אלחימסטר חגגה אמש 25
נטע אלחימסטר חגגה יום הולדת 25
הילה גבר , פעילה מצטיינת
אות הפעילה המצטיינת של משרד החינוך
שי שטרן מנהל תיכון אוסטרובסקי
מי קיבלה את מירב הקולות בתיכון אוסטרובסקי?
קשישה במצב אנוש לאחר שנפגעה מרכב
קשישה במצב אנוש לאחר שנפגעה מרכב
קק״ל מדליקה את חנוכה