רעננה

"אלחם על רעננה מאוחדת"

רבים מתושבי רעננה הגיעו לחגיגת הניצחון של ראש העירייה הנבחר חיים ברוידא. בנאום שנשא הודה ברוידא לבני משפחתו ולפעיליו וקרא לכל הרשימות להצטרף אליו לקואליציה רחבה

זאב גולדשמיט 19/11/2018
חיים ברוידא ומשפחתו (צילום: דוד חזרתי)

רבים מתושבי רעננה הגיעו  אתמול (ראשון) בערב לחגיגת הניצחון של ראש העירייה החדש, חיים ברוידא, שנערכה בקאנטרי ברעננה. היו שם דתיים לצד חילוניים, צעירים לצד ותיקים, אנשי השכונות לצד תושבי מרכז העיר. כולם באו לשמוע את הבשורה מפיו של הראש החדש.

ברוידא נשא נאום שדיבר אל כולם: "הגעתי לבחירות האלה הכי בשל, כשברור לי מה אני רוצה לעשות. המצע שלנו זה לא משהו ששוכחים אחרי הבחירות. היעדים שלנו הם להחזיר את הצעירים לרעננה, לשפר את מצב החניה, לדאוג לצעירים למקומות בילוי, לדאוג לשיפור הניקיון בעיר, להגדיל את בטחון התושבים.

"מבדיקה שערכתי עלה, שהבחירה בי על ידי 18,000 תושבים היא לא מגדרית ולא גילאית. נבחרתי על ידי פלח אוכלוסייה מכל רעננה: צעירים ומבוגרים, ותיקים וחדשים, דתיים וחילוניים, אשכנזים ומזרחיים, לב הפארק ורסקו. כולם הצביעו לרעננה טובה יותר, ואלחם על כך שרעננה תהיה מאוחדת".

ברוידא הודה לבני משפחתו על שתמכו בו בתקופת הבחירות, הודה לשותפיו, במיוחד לניר קריסטל, וסיפר שמערכת הבחירות הסוערת הייתה מלווה בהשמצות קשות, אבל היום הוא מושיט יד לשלום וקורא לכל הרשימות להצטרף אליו לקואליציה רחבה. "רעננה זקוקה היום לאחדות, זה מה שהציבור רוצה", אמר ברוידא, שהודה גם לתומכיו ולפעילים שסייעו לו, ושיבח את עובדי העירייה.

בנו של ברוידא, ליעד, ריגש את הנוכחים בנאום מהלב, בו סיפר כיצד בבחירות 2005 כשהיה בסך הכל בן 13 למד כיצד שקרים מנעו מאביו להיבחר כבר אז לראש העירייה. "האמת בסוף מתגלה, הטובים מנצחים והרעים הולכים הביתה. ההחלמה מאותה מערכת בחירות התרחשה ביום שלישי האחרון. זה לא ניצחון פוליטי סטנדרטי, זה היה ניצחון האדם על המערכת, ניצחון האמת על השקר, ניצחון הרוח על החומר".

חיים ברוידא הוסיף, שהוא ייצא לחופשה עם בני משפחתו כדי למלא מצברים ולחזור בכוחות מחודשים ללשכת ראש העירייה. ברוידא הוכיח שהוא ניחן גם ביכולת לשיר, כשהזמין לבמה את הזמרת הרעננית, רוני שקלים, ששרה את MY WAYשל פרנק סינטרה.  בהמשך הזמר ליאור פרחי הלהיב את התושבים.

 

 

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
גיא רולניק בהרצאתו " פייסבוק - המפעל המזהם הגדול בהיסטוריה"
חשד: תקף אזרחים ושוטר
עתירה: "לא בוצע טיהור קרקע בפרויקט גליל ים"
20 שנה לביהס למדעי הים רופין - מכמורת
20 שנה לביה"ס למדעי הים רופין - מכמורת
קמפיין חדש של עידוד נשים להתנדב למשטרה
עיריית כפר סבא קוראת לנשים להתנדב למשטרת התנועה
פיילוט התחדשות עירונית במגדל העמק
ההורים שלכם סובלים מבריחת שתן?
ההורים שלכם סובלים מבריחת שתן? כך תקלו עליהם
בחירות בכפ"ס: הוגשה תלונה במשטרה