רעננה

מדוע נעדרה אנה פוזמנטיר מחגיגות הניצחון?

גורמים במערכת הפוליטית טוענים כי פוזמנטיר, שהייתה הראשונה להצהיר על תמיכתה בברוידא, מאוכזבת מכך שברוידא לא מתכוון למנותה לסגנית ראש עירייה. פוזמנטיר: "נבצר ממני להגיע מסיבות אישיות"

זאב גולדשמיט 22/11/2018
פוזמנטיר. הראשונה שהצטרפה (צילום: קמפיין)

מערכת היחסים בין ראש העירייה הנבחר, חיים ברוידא, לבין מספר 3 ברשימה שלו "חיים ברעננה", אנה פוזמנטיר, ככל הנראה, עלתה על שרטון.

 פוזמנטיר לא נכחה בליל הבחירות (שלישי שעבר) בחגיגות הניצחון של חיים ברוידא לראשות העירייה. היא נעדרה גם מכנס תומכים ופעילים שברוידא קיים יומיים לפני הבחירות לסיבוב הראשון. עם זאת, בתחילת השבוע הגיעה לחגיגת הניצחון של ברוידא, מבלי שהתבלטה בשטח.

גורמים במערכת הפוליטית סבורים, שאנה פוזמנטיר מאוכזבת מכך שברוידא לא מתכוון למנותה לסגנית ראש העירייה.

בראיון ל"קול רענן" בינואר השנה, פוזמנטיר סיפרה שברוידא הציע לה להיות מספר 2 ברשימה שלו, והיא הסכימה לאחר התייעצות עם משפחתה. אולם, כשגובשה סופית הרשימה,  פוזמנטיר נדחקה למקום השלישי ואת מספר 2 תפס עופר בן דור.

פוזמנטיר הייתה הראשונה שהתגייסה כבר לפני כשנתיים למען חיים ברוידא במערכת הבחירות. היה לה ניסיון בניהול מערכת בחירות, אחרי שבבחירות הקודמת הייתה פעילה מרכזית במטה של זאב בילסקי. נודע, כי בשל עיסוקה הרב במערכת הבחירות של ברוידא, בשנתיים האחרונות היא הזניחה את פרנסתה כמעצבת ואדריכלית פנים.

ממטה ברוידא נמסר בתגובה: "אנה פוזמנטיר הינה שותפה לדרך של חיים ברוידא מזה שנתיים. הנאמנות והחברות אצלה הינם ערך עליון, היא פעלה עבורו לאורך כל מערכת הבחירות כי היא סבורה שחיים הכי מתאים ונכון לרעננה. אנה תומכת בברוידא באופן מלא. כל ניסיון להציג מידע אחר - הוא שקר וכזב מבית היוצר של המחנה השני".

 אנה פוזמנטיר מסרה בתגובה: "נבחרתי כחברה במועצת העיר מהסיעה של חיים ברוידא. אני מתכוונת להגיע לישיבות המועצה ולהיות פעילה. אני מצפה להישאר כחברת מועצת העיר כדי לשרת את תושבי רעננה ולפעול למען המטרות שחיים ברוידא ואני בנינו במהלך השנתיים האחרונות".

מדוע לא הגעת לחגיגות הניצחון של ברוידא?

 "ביום ראשון השבוע נכחתי באירוע. בשבוע שעבר נבצר ממני להגיע מסיבות אישיות. חליתי בשפעת ושכבתי במיטה עם חום גבוה. למחרת הבחירות דיברתי עם חיים ואיחלתי לו בהצלחה בהמשך הדרך המשותפת, וקבענו להיפגש להמשך הפעילות המשותפת".


עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
יניב לוזון. קפץ מהנוער לבוגרים
לוזון עולה לבוגרים
בחירת מנורות בסלון בית המגורים
בחירת מנורות לסלון – הרבה יותר מסתם אור
שומרים על שמורות הטבע הימיות
רשמית: איתן גינזבורג ברשימה של גנץ לכנסת
חבר המועצה ומחזיק תיק הרווחה איתי כהן בפגישתו עם השר חיים כץ
התכנית "כנפיים של קרמבו" תיכנס לעפולה
הגוב החדש של דניאל גרינברג
הג'וב החדש של דניאל גרינברג
חבר מועצת כפר שמריהו נהרג בהתרסקות דאון
אוטובוס פגע בהולכי רגל בבית שמש
אוטובוס פגע בהולכי רגל בבית שמש