רעננה

מגעים להקמת קואליציה רחבה

עופר בן דור, מספר 2 ברשימת "חיים ברעננה", מקיים מטעם חיים ברוידא שיחות עם כל ראשי הסיעות במטרה להרכיב קואליציה רחבה

זאב גולדשמיט 22/11/2018
עופר בן דור. "אנחנו מדברים עם כולם" (צילום: קמפיין)

 תוצאות הבחירות שהתקבלו ביום שלישי שעבר הבהירו את רצונו של הבוחר ברעננה – הנהגה חדשה לעיר. למרות ניצחונו הסוחף לראש העיר ייההחדש, חיים ברוידא, לא יהיה פשוט ליצור רוב בקואליציה, אבל המגעים כבר החלו.

מי שמקומם מובטח בקואליציה הם ניר קריסטל, שימונה למ"מ וסגן ראש עירייה בשכר, ונציג הרשימה הדתית המאוחדת, שימונה, ככל הנראה אף הוא, לסגן ראש עירייה בשכר, כשקיימת אפשרות שהתפקיד יאויש ברוטציה בין אריה פרידמן ואלי אלוש. גם חיים גולדמן מרשימת "באמונה" יצטרף לקואליציה, סך הכל תשעה חברים. עדיין חסר מנדט אחד לרוב, שכן במועצת העירייה ישנם 19 חברים.

ברוידא מעוניין להרכיב קואליציה רחבה ככל האפשר, ואכן, נודע כי השבוע החלו שיחות במטרה לקדם כניסתן לקואליציה של שתי רשימות שבסיבוב השני הלכו עם גינזבורג: מרצ רעננה חופשית, בראשות רונית ויינטראוב ו"רעננה מכל הלב" בראשות יקי ודמני. כמו כן, עד כמה שזה ישמע מפתיע, ברוידא היה רוצה לראות גם את איתן גיזנבורג מצטרף לקואליציה, ונעשו כבר גישושים לא רשמיים עם אנשי הרשימה.

מי שמנהל את המשא ומתן מטעם ברוידא, הוא מספר שתיים ברשימתו, עופר בן דור. "אנחנו מדברים עם כולם מתוך שאיפה לקואליציה רחבה ככל האפשר, שתיתן ביטוי לכל הזרמים ברעננה, כי הצהרנו שנהיה הנהגה שתדאג לכל התושבים ולא תהיה הנהגה מגמתית למגזר זה או אחר. לאף אחת מהרשימות אין סיבה שלא לשתף איתנו פעולה לטובת העיר", אמר בן דור.

 בתוך כך, ב-6.12 מתוכננת השבעה של חברי מועצת העיר החדשים.

 

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
סוויטיז מתחם שרונים, סו בינג
פסטיבל "Sweeties" שכולו מוקדש לחטאים מתוקים
חשד: גנבו גלגלי כלי רכב
חרם חברתי בכיתה מתחיל מחוץ לכותלי בית הספר
אלמוג יעקב על הפודיום בתחרות האחרונה. אלופת הארץ
רק אני והגלשן שלי
גלידת בננה ותמרים
שישה פצועים בתאונה קשה ליד כפ"ס
כתובות נאצה נכתבו על תמונת רבין, זל
כתובות נאצה נכתבו על תמונת רבין, ז"ל
גורג וואה כדורגלן העבר האגדי התארח בלשכת ראש עיריית ירושלים
ג'ורג' וואה כדורגלן העבר האגדי התארח בלשכת ראש עיריית ירושלים