רעננה

נחשף ההסכם בין ברוידא לקריסטל

על פי ההסכם, שנחתם ערב הסיבוב השני, נקבע כי במידה וברוידא ינצח קריסטל ישמש מ"מ וסגן ראש עירייה בשכר, יחזיק בתיק חזות העיר, תיק הביטחון, ימונה על תחום נוער וצעירים וכן על תחום התחבורה בעירייה

זאב גולדשמיט 22/11/2018
ברוידא וקריסטל בליל הניצחון. יפעלו ביחד לצורך קידום האינטרסים של תושבי רעננה (צילום: אלן שיבר)

נחשף רשמית הסכם שיתוף הפעולה בין סיעת "רעננים" בראשות ניר קריסטל לסיעת "חיים ברעננה" בראשות חיים ברוידא.

על פי ההסכם, קריסטל ישמש מ"מ וסגן ראש עירייה בשכר לתקופה של חמש שנות קדנציה. קריסטל יחזיק בתיק חזות העיר, יהיה ממונה על תפקוד האגף ויגדיר את מדיניות האגף.

קריסטל יהיה מחזיק תיק הביטחון בעיר ויהיה ממונה על תפקוד האגף, ובכלל זה על שירותי החירום בעיר, הקשר עם המשרד לביטחון פנים, פיקוד העורף ומערכי החירום מול משרדי הממשלה הרלוונטיים.

שני תיקים נוספים יהיו בתחום אחריותו של ניר קריסטל: ממונה על תחום נוער וצעירים בעיריית רעננה וכן ממונה על תחום התחבורה בעירייה.

סוכם ביניהם, כי העירייה תפרסם מכרז למינוי מנכ"ל לעירייה, וכן מישרת המנכ"ל לא תימסר לאיש מהמתמודדים לתפקיד ראש עיריית רעננה או מי מאנשי המטה שלהם.

ברוידא וקריסטל הגדירו במסמך חתום את הנושאים החשובים בהם יטפלו, כמו: יפעלו יחד להוצאת התוכנית "מהיר לעיר" (הנת"צ) מרחוב אחוזה; יקדמו סלילת 31 ק"מ של שבילי אופניים; יפעלו לקידום תנועות הנוער מבחינה תקציבית ותשתיות; תוקם סיירת הורים רעננה, שתהיה חלק ממערך הביטחון העירוני.

 עוד סוכם, שקריסטל ימונה לחבר בוועדה למינוי בכירים.

ברוידא וקריסטל הצהירו בהסכם כי יפעלו בשיתוף פעולה מלא לצורך קידום האינטרסים  של תושבי רעננה, ויסייעו אחד לשני על מנת להוציא לפועל את התכניות העירוניות והמדיניות שיגבשו ביניהם יחד עם השותפים הקואליציונים. סיעתו של קריסטל מתחייבת לתמוך במדיניות שתקבע על ידי ראש העירייה והנהלת העירייה.

כאמור, ההסכם נחתם אחרי הסיבוב הראשון והם הגדירו את חלוקת התפקידים לקראת קמפיין הסיבוב השני. לפיכך, הוסכם ביניהם, שברוידא יהיה אחראי בלעדי על קמפיין הבחירות בסיבוב השני; שקריסטל לא יתמוך כלכלית בקמפיין ושאין בהסכם זה כל התחייבות כספית בין הצדדים.

 

 

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
סייבר לגיל הרך
סייבר לגיל הרך
מטפלים במטרדי הריח
הרגעים של רייף
רמת דם
חילופי נשיאות ברוטרי הרצליה
חילופי נשיאות ברוטרי הרצליה
תושב חדש - מפלגה חדשה
פצוע קשה מירי ברחובות
בית הדין הארצי לעבודה
רשת הדיור המוגן "בית בלב" תשלם להסתדרות 300 אלף שקלים