רעננה

קבוצת הכחול לבן

תנו הרבה כבוד לקבוצת הנשים בכדורגל של הפועל רעננה שמתבססת רק על שחקניות ישראליות ומאומנת על ידי האחים אלון וירון ברומר

זאב גולדשמיט 22/11/2018
אלון ברומר (מימין), דנה כרם וירון ברומר. מתבססים על כחול לבן (צילום: פרטי)

 קבוצת הנשים בכדורגל של הפועל רעננה רשמה פתיחה טובה של העונה בליגת העל עם ניצחון ותיקו. אחרי שני משחקים היא נמצאת במקום השביעי (מתוך 9 קבוצות) עם ארבע נקודות. במחזור הפתיחה ניצחה את האקדמיה לכדורגל בנות 1:2 ואת המשחק השני סיימה בתיקו 0:0 מול מכבי כישרונות חדרה.                                                             

כזכור, בנות הפועל רעננה משחקת על טהרת שחקניות כחול-לבן, ולמרות שההתאחדות מאפשרת לקבוצות לשתף עד חמש שחקניות זרות ברעננה מעדיפים בשלב זה לשחק בלי יבוא מעבר לים.                                                                   

את בנות הפועל רעננה מאמנים צמד האחים ירון ואלון ברומר. "אנחנו הקבוצה היחידה בליגת העל שמשחקת בלי שחקניות זרות, אם לא נקח בחשבון את נבחרת האקדמיה של ישראל", אמר השבוע ירון ברומר, "פתחנו טוב את העונה בליגה שהתחזקה, אחרי שההתאחדות אישרה לקבוצות להגדיל את מספר הזרות מארבע לחמש. אנחנו דוגלים בטיפוח שחקניות מקומיות, עובדים איתן על אימון ברמה גבוהה ושמים דגש על הפרמטרים של עבודה קשה תוך כדי צניעות. מחדירים אמונה בשחקניות שהן לא פחות טובות מהיריבות שלנו. כן, אפשר להצליח גם עם שחקניות משלנו".

מחלקת הנשים של הפועל רעננה היא הגדולה בארץ. בעונה שעברה קבוצת הנערות של המועדון זכתה בגביע המדינה, ומאותה קבוצה מצליחה הוקפצה העונה שחקנית אחת לקבוצה הבוגרת, וארבע שחקניות נוספות מהנערות מתאמנות באופן קבוע עם הבוגרות, כשהכוונה היא לשלב אותן בהדרגה במשחקים.                                                      

ברומר: "התוצאות בינתיים מספקות. הדגש הוא על בינתיים. אם נראה שבלי זרות זה קשה, נשקול לחזק את הקבוצה בינואר בשתי שחקניות זרות. העניין הוא שהתקציב שלנו הוא נמוך בהשוואה לקבוצות אחרות, שרובן משתפות חמש שחקניות זרות".                                                              

הקבוצה כבשה העונה שני שערים ע"י רוני שימריך ומאיה חיטמן. בהפועל רעננה מתגאים במתקן מצוין ובחדר הלבשה נפרד שמיועד רק לקבוצת הנשים (שלא תמיד קיים במועדונים אחרים), ובצוות מקצועי וניהולי שדואג לכל מחסור, החל ממאמנת הכושר (דנה כרם), מאמן שוערות (איתן חמיאל), פיזיוטרפיסטית (מעיין ברסלר) יועץ מנטאלי (תומר סבג), מנהל הקבוצה אשר דיאמנט ודרך שני מאמנים שעובדים במעמד שווה: האחים ירון ואלון ברומר. בראש המערכת המנהל מיקצועי, צחי קלפנר, ומעל כולם יושבת הראש, דורותי גור, שהקימה את מחלקת הנשים.                                                

היום (חמישי) תצא רעננה למשחק חוץ נגד בנות נתניה. בקבוצה מציינים שזו תהיה משוכה משמעותית, שכן נתניה משחקת עם חמש שחקניות זרות והיא מחפשת נקודות ראשונות. "אנחנו חייבים לעבור את המשחק הזה בשלום, כדי לא לאפשר להן להתקרב אלינו" אמר ירון ברומר.                      

קבוצת הנערות של הפועל רעננה פתחה את העונה עם שני ניצחונות, והיא במקום השני עם 6 נקודות ויחס שערים 1:15. מלכת השערים של הקבוצה היא רותם קפלר עם שבעה כיבושים.                                                                                 

במחזור הפתיחה רעננה הביסה את הפועל באר שבע 0:6 ובמחזור השני הביסה את מכבי באר שבע 1:9. לרוע מזלה אין יותר קבוצות מבירת הנגב במחוז שלה, והמשחק הבא יהיה נגד בנות נתניה.

 

 

עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 06/10/2019
זאב גולדשמיט 24/09/2019
זאב גולדשמיט 18/09/2019
זאב גולדשמיט 12/09/2019
זאב גולדשמיט 04/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אישום: גנב ציוד מאתר בנייה בשווי של כ – 150 אלף שקל
אישום: גנב ציוד מאתר בנייה בשווי של כ – 150 אלף שקל
שבועיים של אמנות חופשית במוזיאון
כחמישה עשר באב
"לא רק חג האהבה"
מטרופולין תשלם פיצוי בגלל איחורים
האוטובוס איחר, החברה תשלם פיצוי
בהוקרה לרבני וגבאי העיר
בהוקרה לרבני וגבאי העיר
תחנת כיבוי אש צפויה לקום ברעננה
אתר חדש לאגף הנדסה במודיעין
מי אוהב את השבת?