רעננה

הבמה היא שלהן

בסוף החודש יתחיל לפעול מסניף ויצ"ו רעננה מיזם בשם "להיות איתך" המיועד לנשים המעוניינות לקדם את עסקיהן

זאב גולדשמיט 25/11/2018
ויינטראוב. להעצים אותנו (צילום: ליאת למברוזו)

מיזם חדש לנשים בשם "להיות איתך", שייתן מענה לנשים, הן בפן העסקי והן בפן האישי, עומד להיפתח בסניף ויצ"ו ברחוב קלאוזנר 3 ברעננה. המרכז יסייע בין השאר לנשות עסקים שרוצות לקדם את עסקיהן, לנשות עסקים שרוצות למכור את מוצריהן ולנשים הרוצות בקידום אישי, למידה או העצמה. ההשקה של המרכז תתקיים ב- 30 בנובמבר.

מי שעומדת מאחורי המיזם היא תושבת העיר, אלה ויינטראוב, גננת, סופרת, כתבת חברתית בפורטלים, משווקת תדמיתית עסקים.

ויינטראוב יצרה קשר עם ויצ"ו רעננה, ומשם החל להתגבש הפרויקט. בשל הקושי להרים את הפרויקט לבד הצטרפה אליה חברתה סיגל וצלר, מאמנת בשיטת אדלר.

מהו בעצם הפרויקט ומה חשיבותו?

ויינטאוב: "אנו הנשים לפעמים מרגישות שאין לנו באמת מקום להוכיח את יכולותינו. המטרה היא לתת לנו מענה ולהעצים אותנו בבחירות המקצועיות שלנו".

מה יקבלו הנשים שיצטרפו למיזם?

"במה שבה נוכל להביא את עצמנו לידי ביטוי; נפתח קבוצות יזמות של נשים עם יוזמות ורצון להתפתח; נקיים סדנאות, הרצאות, חוגים, ימי פעילות שונים ומגוונים, כמו סטיילינג, עיצוב שולחן, טיפוח ואיפור, נשיות ומיניות, הורות ועוד; פעם בחודש נקיים הרצאה בנושא אחר, כמו למשל הרצאה בנושא יציאה ממשבר; נשים בעולם המודרני; כיצד לגשת לראיונות עבודה; מיניות; הורות; רגשות ועולם המודעות והרוח; כיצד לפתוח עסק, מידע משפטי בנושאים שונים כמו הסכמים, פנסיה וכו'. יהיו גם סדנאות מגוונות ומעשירות, חוגים, חדרי טיפול ואפשרויות לרעיונות נוספים של הנשים השייכות לקהילה".

מה עם גברים?

"חלק מההרצאות יעבירו גברים. אם גבר יבוא לשמוע הרצאה הוא יתקבל בשמחה. אנו לא מנדות את הגברים, אלא נותנות בית ומענה למגוון הדברים שלרוב מעניינים אותנו הנשים. יש לנו גם אתר וקבוצה בפייסבוק הנקראת "להיות איתך".

  

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
אישום: הקימו "עסק" לסחר בסמים
הרב דר מיכאל לייטמן
ידענו ימים יפים מאלה
ועדת חינוך בעפולה
ועדת חינוך תקיים סיור בבתיה"ס לפני פתיחת הלימודים
תיאסר העסקת בני נוער באתרי בנייה
אישום: סייעת בגן תקפה שני תינוקות
המלצות מרכז שניידר לרפואת ילדים לקראת ראש השנה
הרוג בתאונה בכביש 232 בדרום
לעמוד באתגר האירופי