רעננה

ונדליזם בעמותת "כולו חסד"

לאחר כניסת השבת גילו בעמותה כי אלמונים תלשו ופגעו בשלט הכניסה לעמותה, ושברו לחלוטין שידת החתלה, שהייתה אמורה להימסר בתחילת השבוע למשפחה נזקקת. העמותה, הממוקמת ברחוב שמואל הנגיד, דואגת לחלק אחת לשבוע אריזות מזוון לכ-160 משפחות

זאב גולדשמיט 26/11/2018
שידת ההחתלה השבורה (צילום: ניר נאמן)

מי ניסה לחבל ברכוש של עמותת "כולו חסד"? זה מה ששואל את עצמו אחד ממנהלי העמותה, ניר נאמן, שביום שישי לאחר כניסת השבת גילה מעשה ונדליזם, כשתלשו ופגעו בשלט הכניסה לעמותה, ושברו לחלוטין שידת החתלה, שהייתה אמורה להימסר בתחילת השבוע למשפחה נזקקת.

"זה קרה בערך בשעה שמונה בערב כשעברתי במקום, וחשכו עיניי", סיפר נאמן. "הפינות של השלט בכניסה היו שבורות, והשלט כולו היה שרוט. יש לנו מכולה שבה אנחנו מאחסנים את הדברים, אבל שידת ההחתלה שהשארנו בחצר של העמותה, הייתה שבורה. זה לא קרה מהרוח, לצערי, יכול להיות שבני הנוער משועממים ששותים ומעשנים היו מעורבים. אני מוצא הרבה בקבוקי אלכוהול בשטח של העמותה, שם הם מוצאים מקום מפלט".

 "ברעננה אין מספיק מקומות בילוי, אז יש צעירים שבוחרים להעביר את הזמן בחצר שלנו. זה ממש כואב לי. אנחנו לא מחפשים להאשים, לכן גם לא פניתי למשטרה. מי שעשה את זה, עשה זאת אולי מצרות עין, או שניסו סתם להתנכל, אבל אני רוצה להאמין שאין מי שרוצה להתנכל לעמותה שלנו, שעושה רק טוב לאנשים מרעננה".

השלט ההרוס של העמותה (צילום: ניר נאמן)

השלט ההרוס של העמותה (צילום: ניר נאמן)

 

נאמן פרסם ברשתות על המקרה, ובעקבות זאת קיבל הצעות לתרומות.

עמותת "כולו חסד" הממוקמת ברחוב שמואל הנגיד, דואגת לחלק אחת לשבוע אריזות מזוון לכ-160 משפחות, רובן מרעננה. בנוסף, במהלך השבוע חברי העמותה מחלקים לאותן משפחות לחם וחלב. הלחם הינו תרומה של מספר מאפיות בעיר (מאפה נאמן, שיבולת השרון ואמנות הלחם) והחלב ממומן מכספי העמותה.

אגב, נאמן מזמין תושבים לסייע באריזת מזון מידי יום רביעי, כשביום רביעי הקרוב תהיה אריזה לכבוד חג החנוכה.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
עוד מאור יחיאל. ייצג את הקשיש בתביעה נגד סלקום
נדחתה תביעתה של חברת סלקום נגד קשיש תושב הרצליה
ערב מרגש לזכרו של אופנוען מהרצליה שנהרג בתאונה
תוכנית הנתצ הוצגה במועצה
תוכנית הנת"צ הוצגה במועצה
פסקל ברקוביץ ויעל ארד
רשת מלונות דן אירחה את הספורטאים הפראלימפים
מרדף משטרתי הסתיים בפצוע ירי
מרדף משטרתי הסתיים בפצוע ירי
החלו עבודות הנגשת בית מוזה
החלו עבודות הנגשת בית מוזה
גן העתיד של דור האלפא
מרחיבים את תכנית "יחד" בחיפה