רעננה

יו"ר חדש להנהגת הורי הגנים

יואב קופמן (40), חבר הנהגת הורי הגנים בשנים האחרונות, ובשנתיים האחרונות סגנו של יו"ר ההנהגה, נבחר לתפקיד היו"ר

זאב גולדשמיט 28/11/2018
יואב קופמן. רוצה לקדם את נושא הסייעות (צילום: פרטי)

יואב קופמן (40), איש הייטק, מהנדס תעשייה וניהול, נבחר בשבוע שעבר ליו"ר הנהגת גני הילדים במקומו של כפיר בן עמי. קופמן היה בשנים האחרונות חבר בהנהגת ההורים, ובשנתיים האחרונות שימש סגנו של בן עמי.

מקורבים להנהגה סיפרו שבניגוד לשנים קודמות, הפעם הבחירות לא היו שקטות, אחרי ששתי מתמודדות נפסלו בשל שיוכן לרשימות של ניר קריסטל ויקי ודמני, אבל הבעייתיות של שיוך כזה לא הייתה ברורה טרם הבחירות. לבסוף נשארו שני מועמדים, וקופמן נבחר לתפקיד.

קופמן, אב לשתי בנות, רואה כאחת המטרות החשובות שלו, קידום של נושא הסייעות בכנסת והכנסת העיסוק כעבודה מועדפת לחיילים משוחררים.

"אני סבור שחייל משוחרר שמקבל מהמדינה מענק עבור עבודה בתחנת דלק, בצוות הוויי ובידור או בחקלאות – יכול לעבוד כעבודה מועדפת גם כסייע בגן ילדים. זה יאפשר להם להיחשף לעבודה שלא חשבו עליה קודם, ואולי יגרום להם להישאר בתחום החינוך בשנים הבאות".

כיצד תקדם את זה?

"כבר העלינו את הנושא בפורום הארצי. ננסה לבנות תוכנית מוסכמת, ואז להביא את ההצעה לחברי הכנסת כדי שיקדמו את זה לחקיקה".

על תוכניות נוספות הוסיף קופמן: "אני לא שייך לרשימה של אף אחד, והמטרה היא לבנות הנהגת הורים שמסתכלת על רווחת וטובת ילדינו. כל המתמודדים יתפסו חלק חשוב בהנהגה. ברעננה אנחנו נמצאים במקום טוב, ויש לנו קשר טוב עם מנהל החינוך. יחד עם זאת ננסה לייצר קהילה של הורים משפיעים ומעורבים לטובת ילדינו, ולחזק את תחום החינוך המיוחד ואת גני החצי יום. נחזק את ועדת התזונה, וננסה לפקח על התכנים בגני יול"א. נרצה לקדם את נושא השקיפות . נקים ועדה של קשר עם ההורים כדי לשמוע מה מפריע להם בגנים, וננסה לחזק את רפורמת ניצנים, להארכת חופשות בחגים".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
פסטיבל "לא לדאוגוסט" בנתניה
גבר נהרג מירי בקרית טבעון
חוללו למדליות בדרום קוריאה
חוללו למדליות בדרום קוריאה
מטעי הנקטרינות בחבל יתיר
פורים שמח ופורח
ה"קו ליבינג" מגיע לי-ם
נשיא המדינה רובי ריבלין בביח בלינסון
נשיא המדינה הגיע לבי"ח בלינסון כדי לשהות לצידה של רעייתו
נעצרו חשודים בירי במועדון בקריות
גיא קלנר. מתן מענה לכלל התושבים
אישור הפינוי בינוי ברחוב סולד 50 ברמת השרון נדחה