רעננה

יו"ר חדש להנהגת הורי הגנים

יואב קופמן (40), חבר הנהגת הורי הגנים בשנים האחרונות, ובשנתיים האחרונות סגנו של יו"ר ההנהגה, נבחר לתפקיד היו"ר

זאב גולדשמיט 28/11/2018
יואב קופמן. רוצה לקדם את נושא הסייעות (צילום: פרטי)

יואב קופמן (40), איש הייטק, מהנדס תעשייה וניהול, נבחר בשבוע שעבר ליו"ר הנהגת גני הילדים במקומו של כפיר בן עמי. קופמן היה בשנים האחרונות חבר בהנהגת ההורים, ובשנתיים האחרונות שימש סגנו של בן עמי.

מקורבים להנהגה סיפרו שבניגוד לשנים קודמות, הפעם הבחירות לא היו שקטות, אחרי ששתי מתמודדות נפסלו בשל שיוכן לרשימות של ניר קריסטל ויקי ודמני, אבל הבעייתיות של שיוך כזה לא הייתה ברורה טרם הבחירות. לבסוף נשארו שני מועמדים, וקופמן נבחר לתפקיד.

קופמן, אב לשתי בנות, רואה כאחת המטרות החשובות שלו, קידום של נושא הסייעות בכנסת והכנסת העיסוק כעבודה מועדפת לחיילים משוחררים.

"אני סבור שחייל משוחרר שמקבל מהמדינה מענק עבור עבודה בתחנת דלק, בצוות הוויי ובידור או בחקלאות – יכול לעבוד כעבודה מועדפת גם כסייע בגן ילדים. זה יאפשר להם להיחשף לעבודה שלא חשבו עליה קודם, ואולי יגרום להם להישאר בתחום החינוך בשנים הבאות".

כיצד תקדם את זה?

"כבר העלינו את הנושא בפורום הארצי. ננסה לבנות תוכנית מוסכמת, ואז להביא את ההצעה לחברי הכנסת כדי שיקדמו את זה לחקיקה".

על תוכניות נוספות הוסיף קופמן: "אני לא שייך לרשימה של אף אחד, והמטרה היא לבנות הנהגת הורים שמסתכלת על רווחת וטובת ילדינו. כל המתמודדים יתפסו חלק חשוב בהנהגה. ברעננה אנחנו נמצאים במקום טוב, ויש לנו קשר טוב עם מנהל החינוך. יחד עם זאת ננסה לייצר קהילה של הורים משפיעים ומעורבים לטובת ילדינו, ולחזק את תחום החינוך המיוחד ואת גני החצי יום. נחזק את ועדת התזונה, וננסה לפקח על התכנים בגני יול"א. נרצה לקדם את נושא השקיפות . נקים ועדה של קשר עם ההורים כדי לשמוע מה מפריע להם בגנים, וננסה לחזק את רפורמת ניצנים, להארכת חופשות בחגים".

עוד ברעננה
 דניס בורק. עשיתי את הצעד הנכון
קרן שלהבת 18/04/2019
עמותת מחיים לחיים
זאב גולדשמיט 15/04/2019
ברטוב בוחרים ירוק
זאב גולדשמיט 08/04/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
צבע אדום בשדרות ובעוטף עזה
רקטות נפלו בשטח שדרות
נקבע מותו של רוכב אופניים שנפצע בתאונה
'ברטה' במסיבת הכריסמס של הקרדישאנס
תנו לקרוא בשקט
תאונת דרכים קשה בכפר סבא
אופנוען נהרג בתאונה בכפר סבא
חשד: ביצע מעשי ונדליזם וגרם נזק
משנה מאמן משנה מזל
מדברים סב(ת)אות על המורכבות והגיוון