רעננה

הפעמון מצלצל בלילה

בגיל 23 תלה מאיר בל את הנעליים ועבר לחיי הלילה. כיום, בגיל 39 הוא מנהל את קפה רוטשילד ברחוב אחוזה. בל מספר על רגעי העבר כשוער, על הקריירה שהוחמצה ועל הרגע החשוב בחייו

זאב גולדשמיט 29/11/2018
מאיר בל ואשתו חלי. מרגיש פספוס מקצועי (צילום: פרטי)

מאיר בל היה פעם שוער מבטיח ששיחק בבאר שבע, אילת ומכבי פ"ת. הקריירה שלו לא האריכה ימים בעקבות פציעה טורדנית במפשעה. לימים פשט את מדי השוער והחליף אותם בבגדים חגיגיים, כשבמשך שנים נחשב לאיש חיי הלילה של תל אביב ואילת. תשאלו, מה לכל זה ולרעננה? אז ככה, מאיר בל מעביר את רוב זמנו ברעננה. הוא מנהל את קפה רוטשילד במרכז אחוזה, הסניף הראשי של הרשת.                   

על חייו הספורטיביים סיפר בל: "גדלתי באילת ובגיל 16 וחצי קיבלתי הצעה לעבור למכבי פ"ת, שם שיחקתי שתי עונות. משם המשכתי להפועל באר שבע. הייתי בעונה שבה אימן גילי לנדאו. משם הושאלתי לבית"ר באר שבע שאימן אותה ניר קלינגר. החלום שלי היה להיות שחקן לגיטימי בליגת העל ולהגיע לנבחרת ישראל. הסתפקתי בכך שהייתי בסגל נבחרת הנוער".

איזה שחקן כדורגל היית?

"הייתי שוער. שיחקתי עם השנתון שכלל את אליניב ברדה, אביתר אילוז, אורן סגרון, שמעון ביטון. אני מרגיש פספוס שלא הגעתי רחוק יותר. עד היום אני שומר על גוף של ספורטאי, עובד עם מאמן כושר אישי, שניר שושנה, שבזכותו אני משיג תוצאות טובות".                                                           

בגיל 23 בל תלה את הנעליים, הפך לאיש חיי הלילה של תל אביב והדרום, וזכה לסיקור תקשורתי. הציגו אותו כאחד הרווקים המבוקשים באזור, נחשב לגבר יפה תואר, שארגן מסיבות וניהל את המועדונים והברים הכי שווים, בהם : הדום, הנייק, הקולוסיאום וגהה.                                                         

"תחום חיי הלילה השתנה מזווית ראייה של הרבה אנשים", סיפר בל. "היום בהרבה מועדונים אין הפרדות גילאים, ומבוגרים לא אוהבים להתערבב באותו מועדון עם צעירים, וההנאה נפגעת".

 מאיר, איך מעוררים את חיי הלילה ברעננה?

 "רעננה עיר נהדרת ובהחלט יש מקום לפתח בה את חיי הלילה. אמרו לי שבמרכז לא מאשרים לפתוח אחרי חצות, ואני דווקא רואה ביקוש לפתוח ברים שכונתיים קטנים, למי שרוצה לשתות בירה או לצפות יחד במשחק כדורגל או כדורסל, כמובן מבלי להפריע לשכנים".                                         

על קפה רוטשילד רעננה, סיפר בל: "אחד המקומות המעוצבים ברעננה עם מנות נדיבות ומושקעות ברמה גבוהה. יש לנו אפליקציית קפה מועדון, שמקנה הטבות שונות. ברעננה זה סניף הדגל של הרשת".                                       

 ונקנח בכך, שהרווק המבוקש, היום בן 39, כבר לא. לפני שנה וחצי מאיר בל התחתן עם חלי, ומאז הוא זנח את חיי הלילה.  "הרגע החשוב בחיי היה שהתחתנתי, ובזכות אשתי אני מגיע להישגים בתחומים אחרים".

 


עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 15/08/2019
רוני קידר. עזב לאחר 16 שנים
זאב גולדשמיט 08/08/2019
יהל מלמד (משמאל) ואיתי גבע. להתקדם במכבי רעננה
זאב גולדשמיט 07/08/2019
אבנר יאור. סגל צעיר ותוסס
זאב גולדשמיט 31/07/2019
ניר ארדיטי עם יובל בישט ואביעד לוי
זאב גולדשמיט 31/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
הצלחה למכרזים בטיילת
שני הרוגים בתאונה מדרום לבאר שבע
שני הרוגים בתאונה מדרום לבאר שבע
המקרר החברתי בדרך לרעננה
המקרר החברתי בדרך לרעננה
גינות ראשונות בשכונת נופים
שכונה חדשה במודיעין
הפעוטה שנדרסה ונפצעה אנושות התאוששה
התאוששה הפעוטה שנפצעה אנושות בתאונה
נערה מרעננה מארגנת בר מצווה לנער תושב העיר
נערה מרעננה מארגנת בר מצווה לנער תושב העיר
הורי וילדי הנדיב מול העירייה
"ללמוד במקום אחר"
סלון
את לא לבד