רעננה

ראש מינהל ההנדסה פורש

תומר היימן, ראש מינהל ההנדסה בעיריית רעננה, מסיים תפקידו בעירייה

כתב לוקאל 02/12/2018
תומר היימן. פורש (צילום: דוברות)

תומר היימן, ראש מינהל ההנדסה בעיריית רעננה, הודיע בימים אלה על החלטתו לסיים את תפקידו ולפרוש לדרך חדשה.

בעירייה מציינים כי, במהלך 4.5 השנים האחרונות, הוביל היימן שורה של מהלכים פורצי דרך ותרם להישגים ולתמורות משמעותיות מאד בתחום התכנון והבנייה. בראשם, שיפור והנגשת השירות לתושבים על ידי הקמת מוקד שירות ייעודי, הפיכת הוועדה המקומית לתכנון ובנייה לוועדה עצמאית, פיתוח והקמת שכונת נווה זמר, מהפכת התחבורה הפנים עירונית והשקת תחנות הרכבת בעיר, ייעול תהליכי רישוי העסקים ועוד.

היימן הוביל את מהפכת השירות במינהל ההנדסה, שעבר למשכנו החדש, ובו התאפשר  לשדרג את רמת השירות ואיכותו, לעבור לשירותים מקוונים לתושבים ולבעלי עסקים מחויבי רישיונות עסק, תוך, קיצור זמני המתנה ומתן חומרים ומידע על פלטפורמות דיגיטליות.

עוד במהלך כהונתו אושרה סופית תוכנית המתאר העירונית רע'/3000 שנועדה להכין את העיר לאתגרי העתיד ומתווה עקרונות ומדיניות ארוכי טווח לתכנון ופיתוח העיר, כולל פיתוח אזור התעסוקה ברעננה. כמו כן הוארכה ההכרה בוועדה לתכנון ובנייה המקומית כוועדה עצמאית, מהלך שתרם לייעול ופישוט תהליכי הרישוי ולמתן שירות יעיל ומהיר לתושבים בתחום הרישוי והבנייה.

במקביל, ידעה העיר תנופת בנייה ופיתוח גדולה, עם הקמתה של שכונת נווה זמר ואכלוסה, השלמת שכונת נאות עוזי והתחלת הבנייה של שכונת נאות שדה, ביצוען של עבודות תשתית נרחבות ברחבי העיר לרווחת התושבים, ופיתוח מאסיבי של אזורי התעשייה ותכנון להקמתו של תידי של אזור תעסוקה עתידי במערב העיר.

כמו כן היימן היה שותף בהובלת מהפכת התחבורה בעיר, שכללה בין השאר, את סלילתו ופתיחתו לשני הכיוונים של כביש 531 לשיפור הגישה לעיר וממנה, פתיחתן של שתי תחנות הרכבת בעיר והרחבה משמעותית של התחבורה הציבורית בתוך העיר ומהשכונות למרכז העיר.

היימן הוא בעל תואר M.A  בתוכנית מצטיינים במסלול מדיניות ציבורית מהאוניברסיטה העברית, בעל תעודת מתכנן עירוני מהאוניברסיטה העברית ובוגר תוכנית מעוז – SEALלמנהיגות ציבורית וחברתית בישראל וחבר ועדת ההיגוי של תוכנית 'עתידים למגזר הציבורי'.

קודם לתפקידו בעירייה, שימש תומר ראש צוות תכנון מרחבי בוועדה המחוזית לתכנון ובנייה מרכז, וכן בתפקידים במינהל התכנון במשרד הפנים ובאגף התכנון במינהל מקרקעי ישראל.

 ראש עיריית רעננה, איתן גינזבורג, העומד בראשות הוועדה לתכנון ובנייה, הודה לתומר היימן על תרומתו לרעננה במהלך השנים האחרונות, "תומר הוא מנהיג טבעי, איש מקצוע מהמעלה הראשונה, אשר בזכות כישוריו המקצועיים ויכולותיו האישיות, הפך למקור של סמכות מקצועית מחד ולמנהל אהוד ומוערך על עובדיו, עמיתיו בעירייה ואנשי מקצוע חיצוניים שבאו איתו בקשרי עבודה כולל משרדי הממשלה. אנו מאחלים לתומר הצלחה בהמשך דרכו ובטוחים כי בזכות נכסיו המקצועיים והאישיים, עתידו מובטח בכל מקום שיבחר להמשיך את דרכו".

 

  

 

עוד ברעננה
 דניס בורק. עשיתי את הצעד הנכון
קרן שלהבת 18/04/2019
עמותת מחיים לחיים
זאב גולדשמיט 15/04/2019
ברטוב בוחרים ירוק
זאב גולדשמיט 08/04/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
איימי רפאלי ויונתן פרידמן מדלית זהב באקרובטיקה
ילדה זהב
כבשו את ברלין
אנדרטה לזכר חללי "צוק איתן" תוקם בירושלים
נסגר התיק נגד 4 בכירים בעיריית בת ים
יוצרים קשרים
חזון רעננה המתקדמת והפלורליסטית בסכנה
"חזון רעננה המתקדמת והפלורליסטית בסכנה"
שר הכלכלה נפגש עם מנכ"לית וולפסון
דיברו על זה
דיברו על זה