רעננה

אריאל הילדסהיימר: המועמד לתפקיד מנכ"ל העירייה

הילדסהיימר, מנכ"ל מועצה אזורית גזר, הוא מועמדו לתפקיד של ראש העירייה. כדי שהמינוי יאושר יהיה על הילדסהיימר לעבור את ועדת המכרזים לבחירת עובדים בכירים

זאב גולדשמיט 11/12/2018
אריאל הילדסהיימר. מועמד לתפקיד (צילום: מתוך פייסבוק)

אריאל הילדסהיימר (39) הוא המועמד היחיד לתפקיד המנכ"ל הבא של עיריית רעננה במקום מיכל הירש נגרי שסיימה את תפקידה. בשנים האחרונות כיהן כמנכ"ל המועצה האזורית גזר, שם זכה להערכה רבה.

הילדסהיימר הוא המועמד של ראש העירייה חיים ברוידא, ויהיה עליו לעבור את ועדת המכרזים לבחירת עובדים בכירים ברשויות המקומיות. הוועדה כוללת את ראש העירייה, שני חברי המועצה יקי ודמני ומיכאל רייזמן, היועצת המשפטית של עיריית רעננה ונציג משרד הפנים. אין מדובר על הליך מכרזי, אלא על ועדת כשירות בלבד. הוועדה מראיינת מועמד יחיד מטעם ראש העירייה. לאחרונה נמצאה להילדסהיימר מחליפה לתפקיד המנכ"ל בגזר.

במהלך עבודתו במוא"ז גזר הוביל הילדסהיימר  את המועצה להישגים, כאשר בין השאר קידם את הקשר לתושב בסביבה דיגיטלית.

כך למשל, בשנת 2014  המועצה האזורית שתחת אחריותו זכתה בפרס שר הפנים לאחריות חברתית, דבר שנזקף לא מעט לזכותו, אחרי שהוביל את תהליך הבדיקה מול משרד הפנים. מדובר בהישג, שכן המועצה הייתה צריכה להוכיח הצטיינות בשורת נושאים: אמנת שירות לתושב ומענה לפניות הציבור, יישום חוק הנגישות, תמיכה באוכלוסיות ייחודיות, עידוד התנדבות בקהילה, שיתוף הציבור בעשייה מוניציפאלית ועוד.

בנוסף, בתקופת כהונתו, המועצה האזורית גזר הצטרפה ל"רשת ערים בריאות", לקידום הבריאות וצמצום הפערים הבריאותיים באוכלוסייה.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
דני בר, מדריך טיולים בחול
נהנים יותר וחוסכים בטיולי חו"ל
נעצר חשוד בתאונת "פגע וברח" בחדרה
יקירי חוף הכרמל
זה הישג בלתי רגיל
"זה הישג בלתי רגיל"
רחשי הלב
לראשונה: השתלת מח עצם לאחרת השתלת כליה
השתלת מח עצם לאחר השתלת כליה
רוצים ללמוד בעיר שלנו
"חכמים באנרגיה"