רעננה

מתפללים לשלום נתנאל

חייל צה"ל שנפצע באורח קשה מאוד בפיגוע בצומת גבעת אסף הוא נתנאל פלבר תושב רעננה. משפחתו מבקשת מהציבור להתפלל להחלמתו

זאב גולדשמיט 16/12/2018

מצבו של החייל נתנאל פלבר, תושב רעננה, שנפצע באורח קשה מאוד ביום חמישי בפיגוע בצומת גבעת אסף, מוסיף להיות קשה מאוד. נתנאל, נותח בראשו, ומאושפז בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים. בבתי הכנסת התפללו בסוף השבוע לשלומו.

משפחתו של החייל מבקשת מהציבור להוסיף ולהתפלל לשלומו . ״אנו מבקשים מהציבור להתפלל לרפואתו של בננו היקר נתנאל אילן בן שיינא ציפורה. אנו רוצים גם בהזדמנות זאת להודות לכולם על הדאגה, האהבה והתמיכה בימים קשים אלה. נתנאל תמיד חזר הביתה עם חיוך שהאיר את הבית. כמו כן, אנו שולחים את תנחומינו למשפחות מור-יוסף וכהן על נפילת ביניהם, חבריו של נתנאל, ומתפללים להחלמתו של החייל הנוסף שנפצע״.

מבית החולים נמסר ביום חמישי: "הסתיים ניתוח הראש של החייל שנפצע היום בפיגוע בגבעת אסף.  הניתוח היה מורכב והשתתף בו צוות מומחים בנוירוכירורגיה ובכירורגיה פלסטית. מצבו מוסיף להיות קשה מאוד ועדיין נשקפת סכנה לחייו".

משפחתו של נתנאל עשתה עלייה לארה"ב לפני כעשר שנים והיא מתשייכת לקהילה הדתית-לאומית "נתיבות", שמתפללת בבית הכנסת השוכן במתחם האוניברסיטה הפתוחה בסוף רחוב רבוצקי. רב בית הכנסת הוא הרב שאול פרבר.

דודו סגיאל, שמתפלל בבית הכנסת שבו נוהג להתפלל גם נתנאל, סיפר: "נתנאל הוא מקהילת 'נתיבות'. הוא בחור חביב, מנומס, חייכן, מלא נתינה עם לב גדול. בעבר ניהלתי קייטנה באריאל, הוא היה מדריך בקייטנה. לאחרונה נענה לפנייתי לעזור לתלמידים בשיעורי אנגלית, כיוון שהוא דובר אנגלית. בבתי הכנסת אמרו 'שיר המעלות' לרפואתו".

 

 

 

 

 

 

 

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
העצמה פוליטית לנשים
העלון שהופץ בשכונת גיל עמל
כפייה דתית, גזענות, או בקשה לגיטימית?
ברשות הכינרת ממשיכים לקוות
פתחו את עונת הקרמבו
סופלאקי של ים
"סופלאקי של ים"
הטובות למדעים
הטובות למדעים
יובל לוי עתר נגד העירייה
יובל לוי עתר נגד העירייה
מיקרופון להקלטה
איזה מיקרופון מתאים לשימוש שלי?