רעננה

מפלה בגמר

נבחרת הבנות של תיכון אוסטרובסקי בכדורסל סופגת תבוסה כואבת בגמר התיכונים ומנוצחת בפעם השניה ברציפות על ידי היריבה המושבעת מראשון לציון

זאב גולדשמיט 26/12/2018
נבחרת הבנות בכדורסל. תבוסה כואבת בגמר צילום: ארז עוזייר

נבחרת הכדורסל בנות של תיכון אוסטרובסקי קיוותה להחזיר את האליפות הביתה, תואר בו זכתה לפני שנתיים, אבל החלומות ידחו, אחרי שביום חמישי שעבר הן הפסידו, זו שנה שניה ברציפות בגמר ליגת התיכוניים, ליריבה המושבעת, הגימנסיה הריאלית ראשל"צ 79:43.      

 

 כאלף צופים (מספר לא מבוטל במשחק נשים) באולם הדרייב אין יצרו אוירה מחשמלת. כיוון שהמשחק התקיים בשעת צהריים, הלימודים הסתיימו בשעה מוקדמת והתלמידים והמורים באו לעודד. גם ראש העירייה, חיים ברוידא, שידוע כחובב ספורט, הגיע לתמוך אבל איך שנפתח המשחק התברר שזה היה במעמד צד אחד. שחקניות ראשון לציון שלטו בכל הפרמטרים והצטיינו באחוזי קליעה גבוהים, ברחו ליתרון דו סיפרתי שהלך ותפח עד שהשיגו את הכרטיס המיוחל לאליפות העולם.        

 

 בנות אוסטרובסקי הציגו משחק הקרבה, שלא הספיק. למרות שבהרכב שיחקה ירדן גרזון, שחקנית בולטת במכבי רעננה בוגרות, רוב שחקניותיה הן תלמידות כיתה י', חסרות ניסיון שחוו לראשונה את מעמד משחק הגמר. כנראה שבשנה הבאה שוב נפגוש בקלאסיקו של הנשים את אוסטרובסקי וראשל"צ. ירדן גרזון הצטיינה עם 18 נקודות ועשרה ריבאונדים. יתר הקולעות: רותם שוסטר 12, אמי רינת 6, גל כהן 4, עמית כהן 2, זוהר גולדמן 1.


גל כהן בת ה-17 אמרה: "האכזבה גדולה. הצוות יוני דנישבסקי אורן לם ואבי שושני הכינו אותנו, והם הרוח החיה בנבחרת, אבל לא הצגנו בגמר מאה אחוז יכולת. אנחנו מסוגלות לשחק הרבה יותר טוב. הלחץ השפיע, מה גם שרוב  השחקניות שלנו הן מכיתות י'-י"א, שקצת התרגשו. אין מה לעשות, השנה ראשון לציון יותר טובות מאתנו, אבל בשנה הבאה תהיה לנו נבחרת מצוינת כי אצלנו צברו ניסיון ובגימנסיה רוב הבנות מסיימות תיכון. לצערי, בשנה הבאה אני כבר לא אהיה במעמד הזה".   

 

המאמן יוני דנישבסקי: "עשינו עונה יפה, במהלכה הצגנו משחקים שוטפים. הגענו מוכנים למשחק הגמר, אך לצערנו הדברים לא הלכו כמו שהיינו רוצים, וזה חלק מהספורט. מי שלא יודע להפסיד, לא יידע גם לנצח. כאחד שזכה בשבע אליפויות של ליגת התיכוניים, אין לי ספק שנבחרת אוסטרובסקי עוד תזכה בהמשך בתארים".                         

נעבור לבוגרות. קבוצת הנשים בכדורסל של מכבי רעננה הפסידה ביום שני לאליצור נווה דוד רמלה 72:57. רעננה מדורגת במקום השמיני עם 14 נקודות, רק נקודה פחות מאשדוד והרצליה שבמקומות חמישי ושישי.עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 06/10/2019
זאב גולדשמיט 24/09/2019
זאב גולדשמיט 18/09/2019
זאב גולדשמיט 12/09/2019
זאב גולדשמיט 04/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
זוכי פרס גלר
פרס גלר
הארון שנגנב
אלמונים השחיתו את הספרייה הקהילתית בנווה עמל
פסטיבל הכתב הראשון
מאות שתילי קנאביס
צעיר מכפ"ס הואשם במעורבות ברשת זנות ומעבדות סמים
עמית ולס עם ראש העיר רפי סער, סגן ראש העיר ומחזיק תיק הספורט דני הרוש, הוריו ואחותו
אלופים צעירים
נתפסו עשרות אלפי ביצים שהוחזקו ללא קירור
עשרות אלפי ביצים הוחזקו ללא קירור
אין מקום בקייטנה
אין מקום בקייטנה
הרוחות סערו בישיבת המועצה