רעננה

פרי נתיב, סמנכ"לית העירייה מסיימת את תפקידה

סמנכ"לית העירייה שהחליטה לסיים תפקידה היא הרביעית בשדרת הניהול בעירייה שבחרו לעזוב מאז בחירתו של חיים ברוידא לראש העיר.

זאב גולדשמיט 02/01/2019
תמונה באדיבות עיריית רעננה

אמש שיתפה פרי נתיב, סמנכ"לית העירייה, את ראש העירייה ואת מנכ"ל העירייה בהחלטה שלא להאריך את שירותה בעירייה ולסיים את תפקידה ב- 31.3.19. נתיב איחלה להם הצלחה בהובלתה של רעננה לשיאים והישגים רבים נוספים.

פרי נתיב החלה את עבודתה בעיריית רעננה ב-  1.4.1989 ומילאה שורה ארוכה של תפקידים במגוון תחומים.את דרכה החלה עם בחירתו של  זאב בילסקי לראשות העירייה. לצידו, הובילה את מהלך הפיכתה של רעננה לאחת הערים המובילות בישראל בכל תחומי החיים העירוניים. הקימה לראשונה את מערך הדוברות, הפרסום, התקשורת וההסברה בעירייה ושימשה יד ימינו של ראש העירייה בהובלה של מאות פרוייקטים עירוניים בכל תחומי החיים בעיר.

 

בהמשך ליוותה פרי את בילסקי גם בדרכו בסוכנות היהודית במהלך ארבע שנות כהונתו ושימשה כיועצת בכירה ליו"ר הסוכנות היהודית. עם שובה לעירייה, בתקופת כהונתו של ראש העירייה נחום חופרי, הקימה את מינהלת הקיימות בעירייה ויצקה תשתיות של עיר ברת קיימא בכל התחומים וביניהם, למשל, בנייה ירוקה, מחזור וטיפול בפסולת, התייעלות אנרגטית, קידום תחבורה מקיימת ועוד.

 

בעשר השנים האחרונות משמשת נתיב כסמנכ"לית העירייה. ניהלה את אגף משאבי אנוש והדרכה והתאמתו לאתגרי העת החדשה, את האירועים העירוניים ועוד עשרות תחומים בארגון. בשנים האחרונות התמקדה בניהול מנהלת העסקים, באסטרטגיה, הסברה ותקשורת. היא הובילה את התכנית האסטרטגית לעיר חכמה ועירייה דיגיטלית, במסגרתה הושלמה התכנית האסטרטגית והתווית המדיניות העירונית בנושא זה לקראת יישומה בשנים הקרובות, כאשר במרכז תפישתה של התכנית עומדת המטרה לבצע קפיצת מדרגה בשירותי העירייה לתושבים על פלטפורמות טכנולוגיות 24 שעות ביממה ישירות לביתו של כל תושב.


במכתבה כתבה:

שותפים וחברים יקרים, 

בעוד שלושה חודשים, בסוף חודש מרץ 2019 , ימלאו 30 שנה לעבודתי בעיריית רעננה.

אני מתקשה להאמין שזה אכן כך. ממש לא התכוונתי. באתי באפריל 1989. נעתרתי להצעתו של זאביק וחשבתי, נו טוב. שנה – שנתיים. מקסימום!! ..... ומאז עברו 30 שנה. והשאר היסטוריה.

באתי, הצצתי ונפגעתי. נדבקתי בחיידק. נפלתי בשבי העבודה הציבורית, למען העיר ותושביה ולמען שותפיי, עמיתי וחבריי בעירייה.

מאז ועד עצם הימים האלה, הגעתי לעירייה יום יום עם ברק בעיניים, עם שמחה בלב ובתחושת שליחות לעשות את המיטב למען רעננה, העיר והקהילה ולמען הארגון ועובדיו.

ההתלהבות, התשוקה לחדש ולהתחדש, להמציא את עצמי בכל תפקיד, ליצור, להוביל קדימה, לפתח ולהתפתח לא הרפתה ממני ולו לרגע. רעננה הייתה ועודנה "מפעל חיי", העיר שהתמסרתי לה כל כך הרבה שנים.

תקצר היריעה מלתאר את התחומים שבהם עסקתי במיגוון תפקידיי לאורך תקופה ארוכה זו, מאות הנושאים שהובלתי, מעגלי המנהלים והעובדים, שהיו חלק משמעותי מחיי בארגון ואשר בשותפות איתם הובלנו פרויקטים פורצי דרך,

חלוציים וראשוניים במגזר הציבורי בכלל ובשלטון המקומי בפרט. תקצר היריעה מלתאר גם את הישגינו לאורך 30 השנים האלה. שנים בהן הפכה רעננה לאחת הערים המובילות בישראל בכל תחומי החיים. את זה עשינו אנחנו. כולנו יחד. 

אני מרגישה אסירת תודה על מה שקיבלתי מעיריית רעננה ובעיקר מהגיבוי והתמיכה של  ראשי הערים והמנכ"לים שלצידם עבדתי, שנתנו בי את אמונם והעניקו לי את הזכות לחלום ולהגשים, להתנסות בכל עולמות התוכן של הארגון, להיות משמעותית ולהיתרם משורה של תפקידים מאתגרים ומהנים, שאיפשרו לי הוציא מן הכוח אל הפועל כל כך הרבה רעיונות, יוזמות ומיזמים. 

תודה למאות המנהלים והעובדים, שותפיי לדרך, שזכיתי להכירם גם מעבר לכישוריהם ונכסיהם המקצועיים. תודה על האמון, החברות והקשרים הנהדרים שנרקמו בינינו לאורך הדרך. אתם חלק כל כך חשוב מעולמי ותמיד תמיד תישארו כך. 

ב- 31.3.2019 אסיים את עבודתי בעירייה. אני עדיין כאן עבור כל אחת ואחד מכם. וכך אהיה תמיד, בין עם אהיה בעירייה או מחוצה לה. אתם הייתם ואתם תישארו תמיד בלבי.

בטוחני שעוד תהיינה לנו הזדמנויות רבות להתחבק.

שיתפתי היום את ראש העירייה ואת מנכ"ל העירייה בכוונתי שלא להאריך את שירותי בעירייה ואני מודה להם על הדרך היפה והחברית שבה קיבלו את הודעתי.

אני מאחלת לחיים ברוידא, ראש העירייה , למשנה לראש העירייה, לסגני ראש העירייה, לחברי מועצת העיר, לאריאל הילדסהיימר, מנכ"ל העירייה ולכם המון הצלחה. הצלחתכם היא הצלחתה של רעננה ותושביה

ומטרה חשובה זו הייתה תמיד המנוע שדחף אותנו כל יום עוד צעד אחד נוסף קדימה. אני חייבת תודה לכל כך רבים מכם ועוד אמצא את ההזדמנות להודות לכם גם באופן אישי. 

ואולם, אינני יכולה בלי תודה ענקית לאחת והיחידה, שלי בלוטמן, שאינני יכולה לדמיין את עבודתי בעירייה בלעדיה. נדירה באיכויותיה המקצועיים ובנכסיה האישיים, באישיותה הכובשת, בצניעותה, בחכמתה ובחוש ההומור המדהים שלה.

 אוהבת אתכם מאד.

 

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
על אהבות וחרדות
על אהבות וחרדות
חברת המועצה יפעת קריב. לתת מענה מהיר ויעיל
להקים נקודת הזנקה למד"א
ביום הבחירות בוחרים בהפנינג צבעוני בנמל קיסריה
יום הבוחר בנמל קיסריה
הפסד מרחוק
קריסטל. נגיש הצעה מסודרת
"אין לנו היכן לבלות"
צעירה נהרגה בתאונת "פגע וברח"
בדד , ללא יד מלטפת
"אני מרגישה בודדה וממש משוועת לשוחח עם אנשים"
התחלה חלקה