רעננה

תחנת כיבוי אש צפויה לקום ברעננה

העירייה הודיע השבוע, שהמתחם החדש יוקם ברחוב החרושת 1 באזור התעשייה, אחרי שהקצתה לטובת מרכז כיבוי אש שטח של כ-1,800 מ"ר.

כתב לוקאל 15/01/2019
iclipart


על פי העירייה, מרכז כיבוי אש יכלול בתוכו את כל שירותי הכברות וההצלה: מניעת דלקות, קבלת היתרים, אישור כיבוי אש ובעיקר מענה בעת חירום. היום ממוקמים בשטח זה מחסני העירייה. ככל הידוע, המרכז שבו תוקם תחנת כיבוי אש אמור לכלול גם תחנת משטרת ותחנת מד"א, אבל כיוון שבשלב זה רק מכבי אש נרתמו למאמץ, הוחלט בצעד ראשון להקים תחנת כיבוי אש לתושבי רעננה, שעד כה נזקקו לשירותים של תחנת כיבוי כפר סבא.

עוד בטרם פורסמה על כך הודעה מהעירייה, ראש העיר, חיים ברוידא, עידכן בדף הפייסבוק שלו, הודעה בזו הלשון: "חדר הישיבות בעירייה כינסתי השבוע נציגות של נבחרי הציבור לדיון עם ראשי מערך כיבוי האש הארצי ובו קיבלתי החלטה להקצות שטח אדמה בכניסה לאזור התעשייה כדי להקים תחנת כיבוי אש בתחומי רעננה. היעד להקים באותו מתחם גם. תחנת משטרה ותחנה של מגן דוד אדום. אני מאמין שרעננה המונה מעל 85.000 תושבים ראויה לשירותי הצלה וביטחון בתחומה”.

תגובת העירייה: "המתחם החדש יוקם ברחוב החרושת 1 (היום יש שם מחסני עירייה). הקצאת המגרש היא על שטח של כ 1800 מ"ר, לטובת מרכז כיבוי אש שיכלול בתוכו את כל השירותים של כבאות והצלה: מניעת דלקות, קבלת היתרים, אישור כיבוי אש וכמובן מענה מידי בעת אירוע חירום".

כזכור, במהלך מערכת הבחירות היה זה ארז ברט (היום, חבר מועצה) שהעלה את הנושא לסדר היום, ואף פנה לכיבוי אש ולעירייה כדי לקדם את נושא פתיחת תחנת כיבוי אש ברעננה. משרד האוצר לא סיפק אז את האישור הסופי לפתיחת תחנה כזו בעיר בשל מה שהוגדר "עסקה ללא תמורה". כעת נודע, כי הושג התקציב להקמת תחנת כיבוי אש. בשלב זה, לא ידוע לוח הזמנים לפתיחת התחנה.


 


עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מתגייסים למען הקמת יח' טיפול נמרץ ב"פוריה"
פרס חינוך מחוזי לתיכון הראשונים
עומר שילון. אהבתי להשפיע מגיל צעיר
"למדתי שביחד אפשר לשנות"
חוללו למדליות בדרום קוריאה
חוללו למדליות בדרום קוריאה
שבע שנות מאסר לנאשם בעבירות רכוש
פרויקט אקו הרצליה של חברת א. זיתוני ומשה ויגאל גינדי
בכמה אחוזים עלו הדירות בהרצליה?
חופשה ביוניברסל אורלנדו
חופשה ביוניברסל אורלנדו
ענבל ליבר  , אני רואה המון תעצומות נפש
"דווקא במצבי משבר הבסיס הרוחני שלנו לא נשבר"