רעננה

האם ראש עיריית רעננה לשעבר, איתן גינזבורג, יכהן בכנסת ישראל?

ל"קול רענן" נודע כי מתנהלים מגעים בין רשימת "חוסן לישראל", בראשות בני גנץ, לבין גינזבורג לגבי הצטרפות לרשימה

זאב גולדשמיט 23/01/2019
צילום: עזרא לוי

סגן ראש עיריית רעננה, איתן גינזבורג, נמצא בימים אלה במגעים להשתלב ברשימת "חוסן לישראל" בראשות בני גנץ.

גורם המקורב לגינזבורג מסר: "איתן לא הסתיר את שאיפתו להשפיע ברמה הארצית. הציעו לו להצטרף לגנץ, אבל הוא עוד לא יודע את המיקום, לכן הוא לא מתייחס לזה. איתן ייכלל ברשימה של גנץ רק אם יהיה במקום ריאלי בעשירייה הראשונה או בעשירייה השנייה".

 יש לציין כי מי שניהל את קמפיין הבחירות של גינזבורג לראשות העיר, שי אבן, משמש היום כמנהל הקמפיין של מטה גנץ, וכן, וגם איתי בן חורין וטל אלכסנדרוביץ, אנשי יחסי הציבור שעובדים עם גנץ, נמצאים בקשר טוב עם גינזבורג.

  גורם אחר שמקורב לגינזבורג סיפר: "איתן סיפר לי שהיו דיבורים ובירורים בנושא גנץ, אבל שום דבר לא סגור. הוא בעצמו עוד לא החליט אם הוא רוצה את זה. היו אליו פניות גם מרשימות אחרות, ביניהן של משה כחלון".

 כידוע, גינזבורג התמנה לאחרונה לסגן ראש עיר בשכר וממונה על אגף תרבות, נוער ופנאי. את תגובתו של איתן גינזבורג לא ניתן היה להשיג עד כתיבת שורות אלה.

מחוסן ישראל נמסר בתגובה: "חוסן לישראל בראשות בני גנץ תציג רשימה הכוללת אישים מכל גווני הקשת החברתית, ימין ושמאל, פריפריה ומרכז, דתות ועדות שונות.  היות ובכל כמה שעות מגיעות בקשות לאישור שמות, אנו מעדכנים שלא סוכם דבר עם אף מועמד ובחלק מהמקרים מדובר בשמועות שווא מופרכות".

 

גינזבורג. טרם החליט

 


 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
רו"ח הואשם במרמה והונאה
הולכים ושותים
שני ילדים נפצעו בתאונה
עו"ד מנשה אליאס מתמודד למועצה
חשד: סחר בסמים בשורת הזדמנויות
"עבורנו זו תקיעת סכין בגב"
רצו בצבע
מחכים פחות