רעננה

חיזוק לפורום הנשים להב רעננה

עורכת דין רחלי גרינברג ושירי גולד , תושבות רעננה, הצטרפו בימים האחרונים ל"להב רעננה" כיו"ר משותפות לפורום הנשים להב רעננה.

זאב גולדשמיט 11/02/2019
עו
צילום: בני לפיד וצביקה גולדשטיין

גולד (43) , שהיתה בתקופת הבחירות ברשימה של יקי ודמני, היא בעלת עסק שעוסק במתן הרצאות והפקות אירועים ברוח ובערכי עולם הספורט. בחודשים האחרונים הקימה את ביה"ס לכדורסל בנות של מכבי ת"א.

גרינברג (50) עצמאית בין השנים 1994 -2000, היתה גננת ובעלים של אשכול גנים "גן רחלי". ב-2001 פנתה ללימודי תואר ראשון במשפטים וממשל במרכז הבינתחומי. היום היא בעלת עסק עצמאי העוסק בשילוב בין פסיכולוגיה ומשפט, בין השאר בדיני משפחה וירושה

בלהב מציינים, שפורום הנשים הוקם כדי לחזק את התפתחותן של נשים עצמאיות ובעלות עסקים בעיר במרחב העסקי והמקצועי, וייתן מענה המותאם לתפיסת עולמן של נשים. בנוסף, יספק ייעוץ, ליווי ,העשרה מקצועית, כנסים והנגשת תכנים עסקיים . 

"פורום הנשים של להב רעננה ישמש כפלטפורמה להובלת שינוי ותמיכה לעצמאיות ובעלות עסקים. כיושבות ראש פורום הנשים של להב רעננה, שירי גולד ועו"ד רחלי גרינברג , שתי נשים עצמאיות חזקות שמהוות מקור להשראה, יצעידו את הפורום קדימה ויתרמו לשילובן של יותר נשים עצמאיות בעולם העסקי" נמסר מלהב רעננה. 

עו"ד רועי כהן נשיא להב: "אני מברך על הקמת פורום הנשים בשלוחת להב רעננה. נשים עצמאיות הן מנוע הצמיחה של המשק . יש לתת להן את הכלים, הידע והתמריצים כדי שישתלבו במעגל היזמות העסקית. הצטרפותן של שירי גולד ועו״ד רחלי גרינברג מהווים תוספת כח לחזון של להב להוביל נשים עצמאיות לטפס כמה שיותר גבוה בהצלחה העסקית שלהן. בהזדמנות זאת אני מודה לנועה ואמיר פוירמן שמובילים את להב רעננה ומחוז מרכז על היוזמה והפעילות הרבות".

נועה פוירמן יו"ר להב רעננה: "אין לי ספק ששירי גולד ועו"ד רחלי גולדברג יהוו תרומה עצומה לנשים במגזר העסקי וידעו לתת את המענה הנכון והראוי לכל עצמאית באשר היא. בתפיסה, נשים הן אלו שצריכות לדאוג לתא המשפחתי ולהרבה נשים שרוצות להיות עצמאיות ולפתח את עצמן ואת כשרונן קשה לעשות את הצעד המתבקש. אחת ממטרות הפורום היא לתת רוח גבית, כי נשים הן עצומות ויש להן כל-כך הרבה מה לתרום לעולם העסקי".

שירי גולד יו"ר פורום הנשים של להב רעננה בשיתוף,  43, "ההצטרפות ללהב ולהובלת ניהול פורום הנשים היא עבורי מהלך טבעי בחיפוש אחר פלטפורמות להובלת שינוי אותן אני משלבת בחיי המקצועיים.  אני רואה בפורום הנשים של להב הזדמנות אמיתית לקידום נשים בעסקים, עידוד נשים לצאת לדרך של עצמאות כלכלית והגשמה עצמית. לתת כלים להתמודדות ומתן כתובת לכל אישה בעלת עסק בעיר. יש חשיבות בקידום זכויות הנשים העצמאיות במיוחד בכל הקשור להריון ולידה. לא הייתי מפרידה את זכויות בן/בת הזוג העצמאי/ת בנושא חופשת הלידה. לטווח ארוך היית רוצה להקים מערך של מענה מקצועי לנשים המתלבטות אם לצאת לעצמאות וכמובן מענה לשאלות ובעיות שוטפות של עצמאיות בהקשר של קידום העסק שלהן".

עו:ד רחלי גרינברג יו"ר פורום הנשים של להב רעננה בשיתוף,  50 , "כאם חד הורית שחוותה על בשרה את האתגרים העומדים בדרך להיות אשה בעלת עסק עצמאי, אני רואה בעיניי רוחי עסק עצמאי משול לריצת מרתון בעבודה קשה, אימונים והרבה נחישות. ניתן לעבור את הקירות שבדרך מבלי להשבר, זה נכון עבור כולם אך עבור נשים אפילו יותר."


עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 22/10/2019
זאב גולדשמיט 10/10/2019
זאב גולדשמיט 24/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
למעלה מ – 1,700 ילדים נפגעו בשנת 2018 בתאונות דרכים כשנוסעו ברכב
"ההתנדבות מרפאה אותי"
הפוליטיקה של רעננה
הפוליטיקה של רעננה
טריאתלון הילדים כפר סבא 2018
ממשיכים לטפח את הכדורסל בנגב:
הרצאה בבית קינן
ילד כבן 6 נפגע מרכב
"Beauty for better life"