רעננה

יריד התחפושות מגיע לרעננה

חג פורים עלינו לטובה מתקרב, ולמען אלה שאינם יכולים להרשות לעצמם לקנות תחפושות בחנויות, יש את יריד התחפושות "תחפושוק", שיתקיים ביום חמישי הבא בתיכון אוסטרובסקי (17:00- 19:00).

זאב גולדשמיט 13/02/2019
יריד התחפושות מגיע לרעננה
צילום: זאב גולדשמיט

הכל החל לפני שבע שנים כשנערה מתנדבת יזמה רעיון של פתיחת מחסן תחפושות בהשאלה. עם השנים המתנדבים הפעילים במסגרת התכנית "מהתפתחות אישית למעורבות חברתית" בחרו להוסיף הפנינג קהילתי לכל המשפחה בהובלת הנוער המתנדב בניהול מדור התנדבות נוער, המחלקה לנוער וצעירים.

סיפרה רכזת במדור התנדבות נוער מהמחלקה לנוער וצעירים, הילה חלבובסקי: "אנחנו אוספים תחפושות ישנות מתרומות של תושבים, מעמותות שונות ומתלמידי התיכוניים. תלמידי התיכונים מתקנים את התחפושות שנאספו אחרי שעברו קורס תפירה ידני, ומשקמים את התחפושות שיהיו ראויות למכירה. התחפושות שאנחנו מציעים הם במחירים סמליים, והכסף שיצטבר ייתרם לקרן רועי לא אחסר, שזה כבר מקסים. אנו קוראות לכולם לבוא ליריד. תלינו פרסומים ברחבי העיר ובפורומים השונים. אנחנו מדור התנדבות נוער, ולוקחים בו חלק כל התכניות של מדור התנדבות נוער".

ביום ראשון הגיעו למחסן התחפושות כדי להכשיר את התחפושות שנאספו, שלוש תלמידות מתנדבות מאוסטרובסקי: ליה גולדינג, יאנה וולקוב ואנסטסיה קרבצ'נקו, שעמלו על ארגון התחפושות. 

"אני מתחברת לקטע היצירתי, ונהניתי ליצור בעצמי תחפושות על בסיס בדים וחורבות של תחפושות ישנות" סיפרה ליה גולדינג. "עברנו סדנת תפירה ותיקון מחדש של תחפושות שהיו זקוקות לריענון. יש אחרים שיודעים טוב יותר לשווק ולהציג את התחפושות בפני אנשים, כל אחד עושה את מה שהוא יודע הכי טוב. ומה שהכי מעודד, שהכסף שיכנס ממכירת התחפושות יופנה לקרן רועי לא אחסר. אני מזמינה ביום חמישי הבא את כולם לבוא לקנות תחפושות במחיר שווה לכל נפש".

יאנה ואנסטסיה הן עולות חדשות, ועבורן זה משהו שלא הכירו. ."אני מתקנות תחפושות ואני שמחה שאני יכולה לעזור. פורים זה חג כייפי כזה, משהו חדש בשבילי" הוסיפה יאנה וולקוב, שלפני כשנתיים עלתה ממונטנגרו. 

ואילו תחפושות נראה השנה?

"יש מבחר גדול, גיבורי על, סופר-מן, ספיידרמן, מיקי מאוז,M &M   ועוד המון תחפושות מגוונות. יש גם תחפושות למבוגרים, ולמרות שהבחירות מתקרבות אין ביקוש לתחפושות של פוליטיקאים".

עוד ברעננה
אוטובוס של חברת מטרופולין
זאב גולדשמיט 30/06/2019
דר דן קוזק מומחה בשיקום הפה
כתב לוקאל 18/02/2019
איריס שפירא ומיכל סלע. חברות אמיצה
קרן שלהבת 10/02/2019
כתב לוקאל 29/01/2019
כתב לוקאל 17/01/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אבי קמינסקי, צפוי לסיים את תפקידו
אבי קמינסקי צפוי לסיים את תפקידו בעיריית הוד השרון
צפת: שוקי אוחנה מתמודדות לראשות העירייה
צפת: שוקי אוחנה מתמודד לרה"ע
נורית בר-לב ,  תפקיד חדש כמנהלת מחלקת חינוך
מינוי יוקרתי למנהלת בית הספר היסודי "אמירים" ברמת השרון
המשטרה: פוענח רצח בקרית ים
המשטרה: פוענח רצח בקרית ים
קנס כבד לנהג רכב שנסע בסמוך לקו המים בכינרת
קנס כבד לנהג רכב שנסע בסמוך לקו המים בכינרת
רוכב אופנוע נפצע בינוני סמוך לירושלים
רוכב אופנוע נפצע בינוני סמוך לירושלים
הרצל שומר על הבריאות
הרצל שומר על הבריאות
מחאת הנשים גם בפתח תקוה