רעננה

רשמית: איתן גינזבורג ברשימה של גנץ לכנסת

מפלגת "חוסן ישראל" פירסמה שמות שבעה חברים חדשים ברשימה של הרמטכ"ל לשעבר, גיזנברג ביניהם. עדיין לא ידוע באיזה מקום יכלל ברשימה

זאב גולדשמיט 14/02/2019
איתן גינזבורג בדרך לכנסת

לאחר חרושת שמועות וספקולציות, כעת זה רישמי: ראש עיריית רעננה לשעבר וסגן ראש העיר המכהן, איתן גינזבורג, מצטרף לרשימה של בני גנץ בבחירות לכנסת.

מפלגת "חוסן לישראל" בראשות רב אלוף בדימוס בני גנץ ומפלגת תל"ם בראשות משה (בוגי) יעלון חשפו היום (חמישי) שבעה שמות נוספים שיתווספו לרשימה המגוונת שתוצג ביום שלישי הקרוב. 

איתן גינזברג הוא אחד המצטרפים, וברשימה של גנץ הציגו אותו כ"ראש העיר הגאה הראשון בישראל". גינזבורג מונה לתפקיד ראש העיר רעננה במרץ שעבר לאחר מינויו של זאב בילסקי לראשות מטה הדיור. גינזבורג התמודד מחדש על תפקיד ראש העיר באוקטובר האחרון והפסיד בסיבוב השני לחיים ברוידא, אבל במסגרת הקואליציה שהקים בחר בגיזנברג לסגנו וכממונה על אגף תאבות, נוער ופנאי.

מקורב לגינזבורג אמר היום: "גינזבורג נפגש עם גנץ לפני כשלושה שבועות, זו היתה יותר פגישת היכרות. לפני מספר ימים קראו לו להגיע לישיבה, שאלו אותו אם הוא מסכים להיות ברשימה, כייוון שמעוניינים בו. אף אחד לא יודע באיזה מקום איתן ישולב ברשימה לכנסת, אבל הוא לא צפוי להיות בעשירייה הראשונה".

גינזבורג צפוי להמשיך בתפקידו כסגן ראש העיר רעננה, ויתפטר במקרה שיבחר לכנסת. 

עוד שמות חדשים ברשימה של בני גנץ, שנחשפו היום: אסף זמיר – סגן וממלא מקום ראש עיריית ת"א, לשעבר מחזיק תיק החינוך ויו"ר תנועת "רוב העיר"; גדי יברקן – יו"ר המכינה הקדם צבאית בארי לשעבר ומייסדה . יברקן הוא יוצא הקהילה האתיופית, שעלה עם משפחתו ב-1991; עומר ינקלביץ – פעילה חברתית חרדית, מייסדת קרן "רק התחלנו" לשילוב אוכלוסיות פריפריאליות ומודרות, אם לחמישה ילדים עורכת דין ומרצה; משה (מוץ) מטלון – יו"ר ארגון נכי צה"ל לשעבר, ח"כ בכנסת ה-18 מטעם "ישראל ביתנו"; אורלי פרומן – אשת חינוך, לשעבר מנכ"לית משרד החינוך והספורט; אלון שוסטר – סגן אלוף במיל', לשעבר ראש מועצה אזורית שער הנגב. 


עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מה-16 בספטמבר: יותר רכבות בחדרה
מה-16 בספטמבר: יותר רכבות בחדרה
הטובות למדעים
הטובות למדעים
שמחת בית השואבה בכפ"ס
לימון עולה המון
לימון עולה המון
ראשון לציון נערכת לחורף
ראשון לציון נערכת לחורף
עמותת אור ירוק בפעילות בבית הספר שי עגנון בכפר סבא
חוויית בטיחות בדרכים לילדים בכ"ס
ילדי גני היולא יזכו בפעילויות העשרה וחוגים
ילדי גני היול"א יזכו בפעילויות העשרה וחוגים
זהירות: מתחזים ל"מי עכו"